Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2020 o 20:35, Muki napisał:

Inverto 32 ma dziurki, tam nie dostanie się woda albo wilgoć ? 

 

O tym modelu masz na myśli konwerter ?? Czy takie coś wystarczy do pełnego wykorzystania UltraBox+ 4K ?? Pytam się ponieważ jak już będę wymiał TurboBox+ na ten UltraBox+ 4k to i konwerter wymienię :) 

 

https://hollex.pl/konwerter-unicable-ii-inverto-32-tunery-5278-ultrabox-p-4185.html  

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam konwerter IDLU-32UL40-UNBOO-OPP współpracujący z Ultrabox+ i trzema dekoderami dodatkowymi ADB 2851S. Tak jak piszecie, Ultrabox zajmuje kanały od 9 do 16, a dodatkowe dekodery mam ustawione  na kanałach od 1 do 3. Ani na Ultraboxie, ani na ADB 2851S nie mają problemów z odbiorem, poza sporadycznymi komunikatami o "przerwie w sygnale antenowym", ale są naprawę sporadyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 20:35, Muki napisał:

W CP dają go chyba tylko do umowy za 69 ? Czemu Cie nie urządza potrzebujesz legacy ?

Tego Opticuma 8 kanałowego nie ma na liście w Ultraboxie jest tylko ten 4 kanałowy. 

Inverto 32 ma dziurki, tam nie dostanie się woda albo wilgoć ? 

Jak to nie ma na liście? A co za problem zaznaczyć kanały 5-8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzis po duzych problemach udalo mi sie wymienic dekoder na Techincolor. Wczesniaj mialem mediabox. Roznica w dzialaniu i to tylko na dwoch antenach jest odczuwalna. Szybciej przelacza kanaly. 

 

Pytanie - czy to normalne ze slychac dysk ?

Pytanie 2 - jak dlugo czekaliscie az pojawil sie wam Netflix w menu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

Witajcie. Dzis po duzych problemach udalo mi sie wymienic dekoder na Techincolor. Wczesniaj mialem mediabox. Roznica w dzialaniu i to tylko na dwoch antenach jest odczuwalna. Szybciej przelacza kanaly. 

 

Pytanie - czy to normalne ze slychac dysk ?

Pytanie 2 - jak dlugo czekaliscie az pojawil sie wam Netflix w menu ?

Z tego co czytałem to przez jakiś czas dysk będzie Ci rzęził bo dekoder ściąga jakieś kolekcje na twardziela żeby później szybciej chodziło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy ktoś orientował się jak wygląda sytuacja ewentualnego dokupienia dodatkowego dysku?

Wiem, że nagrania są zakodowane i nie można ich odtworzyć na innym dekoderze czy sprzęcie. 

Gdyby jednak okazało się, że dysk szybko zapełnisię (pozycjami 4K) - czy operator umożliwiłby dzierżawę (za jakąś opłatą) dodatkowego dysku?

 

P.S. Czy ktoś orientował się ile Wat ciągnie dekoder w normalnym trybie pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam około 15W. Możesz podłączyć prywatny dysk przez złącze eSata.Nie powinno być problemu z uruchomieniem.

W dniu 2.02.2020 o 17:26, robertokot25 napisał:

heja u was na technicolor działają normalnie filmy AVI (Divx/Xvid) i MKV 720/1070p z pena? bo na ADB po wejściu w mediaplayer jest napis 0 - nic nie wykrywa, a na penie jest kilka różnych filmów

Podłączyłem z ciekawości ale dysk hdd i odtwarza pliki mkv ale z dźwiękiem DD.Na tych z DTS cisza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od roku dekoder jak w temacie i TV Philips PUS8303 i mam kilka pytań odnośnie współpracy w/w

1.dziwny dźwięk podczas przełączania kanałów,takie pikanie które pojawia się losowo na kanałach.

2.problem z kanałem Canal+4k,program włącza się z opóźnieniem,najpierw czarny ekran i znaczek HDR i dopiero obraz,bardzo często po przełączeniu na ten kanał znika mi głos albo restartuje się TV.

3.czasami pojawia się różnica w głośności między kanałami Canal+ a pozostałymi (Canal+ są głośniejsze)

4.powtarzający się problem z przyciskami głośności na pilocie (raz działają,a raz nie)

5.rozjaśnianie i ściemnianie się obrazu,szczególnie widoczne podczas meczów gdzie pół boiska jest bardziej oświetlone przez słońce.

6.obraz w aplikacji NC+GO jest ciemniejszy niż normalnie na kanałach.sat.

7.kiedy była ostatnia aktualizacja tego dekodera?

Cztery pierwsze sytuacje pojawiły się dopiero po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...