Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla porównania jakości zmieniłem rozdzielczość na 576i i po powrocie na 2160p nie mam ikonek  o tym że dany kanał jest HD czy 4K, wcześniej te ikonki mialem, w sumie jestem zadowolony bez tego znaczka wiem co jest HD, co SD. 

Chciałem ocenić jak dekoder skaluje SD do 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rachunek był dostępny w ICA , dopiero kilka dni później pojawił się na ekranie telewizora. 
Przy okazji, rozmowy z konsultantem wyszła " ukryta" dopłata , od lutego  za pakiet Disney VOD za kilka zł ( można wyłączyć) w ramach promocji za Superpremium 4K.
Jakoś nie zakodowałem by ta informacja była w jakiś sposób podana w grudniu.


Ciekawe ja mogę przez internet dokupić ten pakiet ale czy mam go aktywnego „ w promocji” to nie wiem....byłbym wdzięczny za info czy da się to zweryfikować i ewentualnie wyłączyć bez wiszenia na infolinii?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam ten temat i próśba czy w punkcie mogę sobie np zażyczyć technikolora? dziś wieczorem idę wymienić a z tego co śledzę temat "niby" ma lepszą funkcjonalność niż abd. Jeżeli to nie problem to użytkowników ewentualnie proszę o wypisanie parę + i -, tak w kilku słowach. Ślicznie i z góry dziękuje.

Edytowane przez dawler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dawler napisał:

Witam, czytam ten temat i próśba czy w punkcie mogę sobie np zażyczyć technikolora? dziś wieczorem idę wymienić a z tego co śledzę temat "niby" ma lepszą funkcjonalność niż abd. Jeżeli to nie problem to użytkowników ewentualnie proszę o wypisanie parę + i -, tak w kilku słowach. Ślicznie i z góry dziękuje.

ADB miał problemy z rozjaśnianiem/ściemnianiem obrazu ale zostało to już naprawiane aktualizacją softu. Obecnie dekodery różnią się w zasadzie aplikacją Netflix. Reszta funkcji jest identyczna.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym błędem HDCP Panowie? Rozwijając temat, pod koniec tego roku będę renegocjował umowę z PC+ i rozważam wymianę dekodera. Jednak moje telewizory nie należą do najnowszych. Obydwa to LG i jeden z nich jest Smart Tv, żaden nie jest 4K. Czytałem tu na forum że ktoś miał UltraBoxa 4K, potem weszła aktualizacja i niespodzianka "błąd HDCP" - wymiana telewizora. Czy rzeczywiście tak to może z tym nowym dekoderem wyglądać? Dla dekodera nie będę wymieniał telewizora za parę tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dawler napisał:

W salonie mieli do wyboru oba, więc wziąłem Technikolora, na razie wszystko śmiga. Wydaje mi  się a  nawet jestem przekonany że jest zdecydowanie lepszy obraz niż na wifi premium boxie (ostrość, jakość, jakby żywszy obraz). 

Czy dostales nowke sztuke czy z odzysku ? Byly jakies folie na nim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ofoliowany tuner jak i dysk oraz naklejki (plomby) na opakowaniu, nie widziałem oznak zużycia, a zapomniałem wspomnieć że byłem w tym punkcie w sobotę i nie mieli także miałem ustną rezerwacje, na moje oko funkel nówka nie śmigana.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukimann napisał:

Wciskasz  klawisz opt na pilocie.

Po kilku sekundach pojawia się mały kwadracik w prawym górnym rogu z rozdzielczością Zmieniasz ją naciskając 8/ 9/ 3 UHD/ 1080p/1080i.

Zdecydowanie częściej  zaglądam do kanałów poza C+ 4K i podbicie do UHD przez dekoder a zwykłe HD wyglada lepiej w 2 przypadku w niektórych  kanałów.

Dziękuje

3 godziny temu, lukimann napisał:

Wciskasz  klawisz opt na pilocie.

Po kilku sekundach pojawia się mały kwadracik w prawym górnym rogu z rozdzielczością Zmieniasz ją naciskając 8/ 9/ 3 UHD/ 1080p/1080i.

Zdecydowanie częściej  zaglądam do kanałów poza C+ 4K i podbicie do UHD przez dekoder a zwykłe HD wyglada lepiej w 2 przypadku w niektórych  kanałów.

 

Zgadza się ,że jak dekoder jest ustawiony na 4k i włącze kanał HD to słabo radzi skalowaniem .Słaba ostrość a jak ustawie 1080p i oglądam kanał hd jest super.TV Panasonic 58dx800 4k

Edytowane przez karle2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...