Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przesiadłem się z cp evoboxa na 4k ultrabox  trzy dni temu . Muszę powiedzieć ,że evobox cp na kanałach  hd ma lepszą ostrość niż 4k ultrabox . Panowie technicy -do poprawki.4k wczorajszy mecz real-barca to porażka ,ta mgła na stadionie ale i w studiu też dużo do życzenia odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że jeśli chodzi o wygode i funkcjonalność dekodera to evo od cp wygrywa ale oferta zdecydowanie lepsza w PC+ (sport,filmy,4k) ale za to cena trochę wyższa nawet po wynegocjowaniu podobnej cenowo oferty w PC+ trzeba zapomnieć tu o darmowych 6 miesiącach co przy negocjowaniu aneksu z "Panem zygmuntem jest raczej normą, mnie do PC+ przekonał też fakt że polsat ma gdzieś treści ekskluzywne i udostępnia je "komu się da" tylko po to żeby kasa się vzgadzała C+ udostępnił ekstraklepkę pod naciskiem ekstraklasy SA (w polsacie można ten pakiet włączyć za 30zł miesięcznie) a dla mnie fajna byłaby opcja wyłączenia ekstraklasy w PC+ bo jedyne co oglądam to liga+ ekstra ze względu na akademie Pana Sławka i czasem turbokozaka 
w CP mają dodatkowo płatną ekstraklasę przerywaną zapowiedziami najlepszych meczów ligi angielskiej w C+4k......ale i tak na końcu wszystko zależy od tego kto co ogląda i ile jest w stanie za to zapłacić...... 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku dni mam pewien problem z tym dekoderem. Po uruchomieniu na ekranie tv jest tylko czarny obraz. Tv pokazuje wszystkie informacje takie jak rozdzielczość nazwę dekodera ale to wszystko. Dopiero odłączenie od prądu na chwilę pomaga i po tym jest spokój na jakiś czas. Tylko że ta sytuacja powtarza się coraz częściej. Czy ktoś może miał podobną sytuację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2019 o 18:33, east napisał:

Witam,

 

Odebrałem dekoder 4k i kanał 4k C+.

 

Oglądam teraz studio przed ElClasico i nie widzę jakiejś super jakości obrazu.

 

Kanał 4k mi odbiera, jak z Nc+go odpalam filmy 4k przez internet też działają filmy 4k.

 

Czy to tak ma być czy coś mam nie włączone?

W dekoderze wybrana rozdzielczość 4k2160p. Kanał działa normalnie. Ale czy to ma być super dużo lepsza jakość?

 

 

 

Dużo zależy od TV to raz.

A dwa zdaj sobie sprawę, że pudło C+ nie ma np. HDR  i ogólnie nie umywa się do deköw 4k nawet tych najtańszych z wolnego rynku.

Jaki masz Tv?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tracer10 napisał:

Dużo zależy od TV to raz.

A dwa zdaj sobie sprawę, że pudło C+ nie ma np. HDR  i ogólnie nie umywa się do deköw 4k nawet tych najtańszych z wolnego rynku.

Jaki masz Tv?

Kanał 4K C+ to raczej dobry przekaz HD/bitrate/. Prosze porownac wycinki z meczy np.FC Barcelona na Youtube to tam widac jakosc 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2019 o 14:14, tracer10 napisał:

Dużo zależy od TV to raz.

A dwa zdaj sobie sprawę, że pudło C+ nie ma np. HDR  i ogólnie nie umywa się do deköw 4k nawet tych najtańszych z wolnego rynku.

Jaki masz Tv?

Nie rozumiem przeciez na kanale 4K cyfry pojawia się znaczek HLG HDR . TV LG 4K B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...