Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ADB miał trochę problemów wieku dziecięcego ale z tego co czytam poprawili większość niedoróbek. Netflix też pojawi się na tym dekoderze tylko w późniejszym czasie. Czy warto wymieniać ?Trudno powiedzieć. Czy wymienią bez jakichkolwiek warunków czy trzeba wykupić Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, odja napisał:

No to u mnie brak. Resetowałem, nawet listę na nowo pobrałem co mi rozwaliło listy ulubionych, odłączenie dekoder od internetu jak i od prądu. Guzik pomogło. Ja też mam netflixa już od dawna i chciałem na dekoderze odpalić.

Nie odpalisz "swojego" Netflix jak nie masz wykupione go pakietu z Netflixem w CANAL+. 

 

Jak wykupisz pakiet z Netflixem wówczas logujesz się na swoje stare dane, opłaty z karty zostają zawieszone na dwa lata a płacisz za Netflix z rachunkiem TV. 

6 godzin temu, ABYSS napisał:

Która wersja UltraBoxa 4K jest lepsza? Technicolor czy ADB?

Pytam się ze względu na fakt iż ja mam od ok. miesiąca ten dekoder od ADB i na nim nie ma Netflixa. Dzwoniąc na infolinię powiedzieli abym wymienił bezpłatnie na ten nowszy czyli Technicolora. Opłaca się to zrobić, tzn. wymienić ten dekoder (pomijając fakt braku Netflixa)?

Wymienisz na Technicolora pod warunkiem że wcześniej urchomisz pakiet z Netflixem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Odpaliłem Netflix nic nie wykupując dodatkowo. Loguje się na swoje stare konto netflixowe i nic dodatkowo w PC+ nie płacę. Nie mam wykupionego żadnego pakiety z Netflix. Straszne bzdury kolega pisze.

Edytowane przez odja
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, roberttosat napisał:

Nie odpalisz "swojego" Netflix jak nie masz wykupione go pakietu z Netflixem w CANAL+. 

 

Również i ja ci potwierdzam ,że nie masz racji.

Używam swojego Netflixa na Ultraboxie. Nic nie podpisywałem z PC+ w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak na chłopski rozum to inaczej nie może działać.

Wszędzie Netflix ma takie samo logowanie

Na każdym urządzeniu jakim posiadam jest takie samo Menu.

Nie ma innej opcji, gdyby coś kombinowali nie dało by się zalogować z obecną listą filmów seriali i nikt by tego nie brał.

W komunikacie prasowym było jasno pisane.

Edit:

PC+ nie stworzyło specjalnej apki to jest identyczna jaką sam Netflix wszędzie udostępnia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z problemami z dźwiękiem dolby po aktualizacji, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Po resecie brakuje logotypów programów przy przełączaniu kanałów  (osobiście mi to nie przeszkadza :)). Ciekawe czy to "wada" nowego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simi napisał:

W związku z problemami z dźwiękiem dolby po aktualizacji, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Po resecie brakuje logotypów programów przy przełączaniu kanałów  (osobiście mi to nie przeszkadza :)). Ciekawe czy to "wada" nowego softu.

Logotypy się pobiorą jak masz połączenie internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...