Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Credit Agricole ulotka z kodem - idziesz z nią podpisać umowę do c+ i podobno mozna znieść opłatę za dekoder na 24msc, a później z umową c+ idziesz do banku załozyc konto i z tytułu opłat za abo mozna zyskać 360zł + 100zł za założenie konta + 50zl jak masz kod polecenia, jak liczyłem ten pakiet EXTRA+ 6msc gratis, a później 59,99zł + multiroom na 1 dekoder wynisie średnio około 35zł na msc.

 

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sprawdziłem też sygnał na kanale 118, o którym wspomniał [mention=16794]ADUSIEK XPS 5[/mention] i tam poziom i jakość są na 51%, więc gorzej niż to co zmierzyłem (bodajże na którymś HBO), ale kolor zielony, więc chyba w porządku.
Ja mam 36% i nie mam żadnych problemów. Instalacja nie ruszana od kilku lat. Antena 115 cm przysłoniona nieco przez wysokie drzewo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robertokot25 napisał:

z Credit Agricole ulotka z kodem - idziesz z nią podpisać umowę do c+ i podobno mozna znieść opłatę za dekoder na 24msc, a później z umową c+ idziesz do banku załozyc konto i z tytułu opłat za abo mozna zyskać 360zł + 100zł za założenie konta + 50zl jak masz kod polecenia, jak liczyłem ten pakiet EXTRA+ 6msc gratis, a później 59,99zł + multiroom na 1 dekoder wynisie średnio około 35zł na msc.

 

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole

Mhm, czyli to pewnie nie działa dla aktywnych umów. Przedłużyłem umowę, mogę przez tydzień odebrać dekoder 4K w cenie 5 zł/m-c, inaczej zostaje mi Wifipremium Box za 0 zł.

49 minut temu, torre24 napisał:
6 godzin temu, boss509 napisał:
Dzięki. Sprawdziłem też sygnał na kanale 118, o którym wspomniał [mention=16794]ADUSIEK XPS 5[/mention] i tam poziom i jakość są na 51%, więc gorzej niż to co zmierzyłem (bodajże na którymś HBO), ale kolor zielony, więc chyba w porządku.

Ja mam 36% i nie mam żadnych problemów. Instalacja nie ruszana od kilku lat. Antena 115 cm przysłoniona nieco przez wysokie drzewo.

Dobrze wiedzieć. Pamiętam, że zmieniając starego Pace'a na tego WiFi coś mi tam krzyczał, chyba o drugą antenę, czarny ekran trochę mnie przeraził, ale od tamtej pory pod względem sygnału dekoder działał OK (pomijam zawiechy 2 razy w tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sztywniak napisał:

Dostałem ofertę sms 5zł/m-c - 0 aktywacja.Zastanawiam się czy warto wymieniać posiadanego wifiboxa (0 zł) na to cudo.Poczytałem o problemach z nim związanych i szukam porady.Telewizor FHD.

Ma być aktualizacja w tym miesiącu. Przy przedłużeniu umowy dostałem dekoder 0zł/24m i 0zł aktywacja.   ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem aktywacje do rachunku. Gość w ICA powiedział, że nie ma takiej możliwości i za każdy dekoder z aktywacją odierany w salonie, płatność z góry przy odbiorze. Może coś się zmieniło i masz do rachunku doliczone. 

Nie nadążasz za tym operatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, robertokot25 napisał:

Aktywacje za  Ultraboxa płaciliście w salonie? bo nic nie mówili a ja nie zapytałem, w ICA mam w prognozie płatność na 11/2019 kwotę 49zł - to trzeba będzie zapłacić jeszcze w tym miesiącu? wystawią fakturę?

Ja płaciłem w salonie, za dekoder główny i multiroomy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ircios napisał:

Ja chciałem aktywacje do rachunku. Gość w ICA powiedział, że nie ma takiej możliwości i za każdy dekoder z aktywacją odierany w salonie, płatność z góry przy odbiorze. Może coś się zmieniło i masz do rachunku doliczone. 

Nie nadążasz za tym operatorem.

Aktywację płacisz w momencie odbioru sprzętu, nie ma możliwości doliczenia do rachunku. 

 

Kartą też można pod warunkiem, że dany punkt posiada terminal ale niestety dla punktu jest to średnio opłacalne bo Canal+ cała aktywację zabiera a jak wiadomo na płatność kartą potracane są prowizję. Więc jak to jest 500 zł w miesiącu to są to nie duże pieniądze ale jak już jest 5000 to nie są to małe kwoty a pobierając to gotówką nic nie tracisz. 

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w moim przypadku zapomnieli o aktywacji za Ultraboxa - korzystałem z kodu Credit Agricole na zniesienie opłaty miesiecznej za dekoder - może aktywację też znosi? ciekawe że po zalogowaniu do ICA w płatnościach jest prognoza 11/2019 - 49zł.. umowa podpisana 2 dni temu EXTRA+ 6msc gratis + multiroom standard 10zł i HBO gratis na 5msc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze tego nie zmienisz. Ja mam to samo jak leci coś w HDR to nie idzie tego oglądać tak obraz barwa kolorów się sciemnia. Mam tv SONY i tam też nie ma nic co można by wyłączyć by poprawić obraz. Można się pobawić ustawieniami gama itp ale to nie wiele zmienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się zmieniło ostatnio w kwestii przewijania skokowego audycji na żywo?

Bo dzisiaj zauważyłem, że zadziałało coś w końcu po roku czasu.

Co prawda nie działało dokładnie tak jak jest to opisane w ustawieniach ale przez jakiś czas przewijało o 15 minut w tył oraz o 5 minut był skok w przód.

Ucieszyłem się bo to już było dużo lepiej.

Niestety aktualnie kanał ten sam od 3 godzin i teraz przewija o godzinę i 10 minut w tył a w przód już wcale.

A już myślałem, że coś się ruszyło. :)

Edytowane przez lotus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...