Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2019 o 15:21, ratm7 napisał:

Jaka jest szansa na wymianę dekodera wifipremiumbox na 4K podczas trwającej umowy? Na infolinie za każdym razem idą w zaparte ze trzeba najpierw zdać karty do  muliroomu. Jakoś we wrześniu na panelu użytkownika mojenc+ była kiedyś oferta automatyczna ale za 20zl/miesięcznie i 99zl atykwacji 

Ja mam jeszcze Pace PVR + Sagemcom DSI83, czyli sprzęt jeszcze po Cyfrze+. Już od jakiegoś czasu proponują mi wymianę dekodera na 4K. Jakieś pół roku temu proponowali aktywację za 49zł + 15zł miesięcznie. Teraz proponują już aktywację za 0zł + 10zł miesięcznie - oraz zapewnienie, że Multiroom na takich samych zasadach jaki był do tej pory (czyli po Cyfrze+). Niestety, ale kwota 10zł za dekoder na którym nie będę miał dostępu nawet do CANAL+4K to większego sensu wymiany nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Paweł 68 napisał:

To może napisz jeszcze, jaki telewizor , jaki model, pod które wejście HDMI podpięty jest dekoder, jaki kabel HDMI.

Tv to sharp aquos lc-43ui7552e 4k ,ma trzy wejscia hdmi podlaczony jest do pierwszego ale sprawdzałem na wszystkich jest tak samo,kabel mam zalecany przez nc+ tj:2,0b

Telewizor ustawiony jest jak trzeba.

Edytowane przez acz2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Do  @acz2 . W/g instrukcji 

 
Materiały wideo zarejestrowane w formacie HDR pozbawione są 
ograniczeń standardowego sygnału wideo i wyświetlane są z szerszą gamą 
kolorów i w wyższej jasności.
UWAGA:
– Funkcja HDR zostanie aktywowana automatycznie po wykryciu 
sygnału HDR, pod warunkiem, że opcja HDMI EDID w menu 
‘USTAWIENIA’ zostanie ustawiona na “Rozszerzenie”.
– Opisywany telewizor może wyświetlać 
materiały HDR z wejść HDMI i USB. 
– W przypadku podłączenia przy pomocy portów HDMI, zewnętrzne 
urządzenie musi również obsługiwać format HDR oraz HDMI2.0, 
a także odtwarzać materiał zarejestrowany w formacie HDR. 
– Opisywane urządzenie nie obsługuje materiałów HDR z 
zewnętrznych aplikacji takich jak Netfl ix czy YouTube.

 

Troche lipa że brak HDR z Netflixa.

Edytowane przez Paweł 68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @acz2 najbardziej zwróć uwagę na to ustawienie 

Funkcja HDR zostanie aktywowana automatycznie po wykryciu 
sygnału HDR, pod warunkiem, że opcja HDMI EDID w menu 
‘USTAWIENIA’ zostanie ustawiona na “Rozszerzenie”.

Pamiętaj że czasami wyłączenie na dwie minuty  sprzętu z prądu ( telewizora i dekodera ), czyni cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Paweł 68 napisał:

 @acz2 najbardziej zwróć uwagę na to ustawienie 

Funkcja HDR zostanie aktywowana automatycznie po wykryciu 
sygnału HDR, pod warunkiem, że opcja HDMI EDID w menu 
‘USTAWIENIA’ zostanie ustawiona na “Rozszerzenie”.

Pamiętaj że czasami wyłączenie na dwie minuty  sprzętu z prądu ( telewizora i dekodera ), czyni cuda.

Dzieki bardzo za odpowiec,tak mam wlasnie wlaczone Rozszerzenie i nic,a jeszcze jedno jak wlacze Tv Boxa to HDR wskakuje odrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam zamiar wymienić starego DSI 87 na 4K UltraBox ,tylko którego wybrać ?

Chodzi mi głównie o płynność przeskakiwania po kanałach , bo teraz z obecnym boxem , to mam stale problemy . Muszę po kilka razy dziennie wyciągać wtyczkę z gniazdka , bo się zacina .

Jeszcze mam pytanie odnośnie nagrywania - czy można nagrywać na dysk , wybrane materiały z kolekcji NC+go TV ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ziut60 napisał:

Witam !

Mam zamiar wymienić starego DSI 87 na 4K UltraBox ,tylko którego wybrać ?

Chodzi mi głównie o płynność przeskakiwania po kanałach , bo teraz z obecnym boxem , to mam stale problemy . Muszę po kilka razy dziennie wyciągać wtyczkę z gniazdka , bo się zacina .

Jeszcze mam pytanie odnośnie nagrywania - czy można nagrywać na dysk , wybrane materiały z kolekcji NC+go TV ?

 

A po co nagrywać coś z kolekcji NC+Go do której masz non stop dostęp ?Co do wymiany to trudno powiedzieć czy jest wybór czyli technicolor czy adb. Możliwe, że tych pierwszych już nie dostarczają do punktów. W tej kwestii najlepiej gdyby odpowiedział @roberttosat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ziut60 napisał:

Witam !

Mam zamiar wymienić starego DSI 87 na 4K UltraBox ,tylko którego wybrać ?

Chodzi mi głównie o płynność przeskakiwania po kanałach , bo teraz z obecnym boxem , to mam stale problemy . Muszę po kilka razy dziennie wyciągać wtyczkę z gniazdka , bo się zacina .

Jeszcze mam pytanie odnośnie nagrywania - czy można nagrywać na dysk , wybrane materiały z kolekcji NC+go TV ?

 

Od ponad roku posiadam Technicolor i nigdy nie miałem z nim problemów. Zero zacinek itp. Także mogę polecić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

A po co nagrywać coś z kolekcji NC+Go do której masz non stop dostęp ?Co do wymiany to trudno powiedzieć czy jest wybór czyli technicolor czy adb. Możliwe, że tych pierwszych już nie dostarczają do punktów. W tej kwestii najlepiej gdyby odpowiedział @roberttosat.

Na ten moment tylko ADB, pewnie za jakiś czas pojawią się też Techicolory ale będą to już sprzęty po serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów takie pytanko : przymierzam się powoli do wzięcia c+ z dekoderem Utrabox4K + 1 w multiroomie (będę czekał na jakieś promocje - listopad-grudzień) ale obecnie posiadam dosyć stare (10  i więcej lat) 2xTV SHARP 32" LC32LE320EBK i LC32DH77E, które chyba posiadają stadard HDMI max 1.3, HDCP nie wiem jaka wersja.. rozumiem że ultrabox nie ma sznas na współprace z tymi TV? a może żaden z obecnej oferty dekoderów c+ nie będzie z nimi współpracował?... TV 4K kupię za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...