Jump to content

4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

Czy moze wie ktos o co chodzi. Film Jurasic park. U mnie nie ma ikonki hdr jak teraz leci na canal+, chociaz mam ten film nagrany i jak go odtwarzam to jest w hdr. Nie rozumiem tego.

Edited by wilos

Wymienili by, wcześniej miałem uszkodzony dekoder wyświetlał  tylko w SD wszystkie kanaly to mi wymienili od reki.

Powiedzcie proszę,  teraz lecą Twardzielki czy macie HDR ikonke. Bo ja nie mam.

Edited by wilos
  • Sad 1

A jak Ci pomóc? Skoro jesteś bardzo irytujacym człowiekiem i nie potrafisz zrozumieć, że ten wynalazek ma takie, a nie inne oprogramowanie i tak ma działać. To przez takich jak Ty i podobnych do Ciebie, jest bardzo prawdopodobne, że są aktywacje kosmos i dzierżawy z d..y wzięte, bo biegniesz z [beep]erelą dekoder wymieniać na inny, który będzie działał tak samo lub podobnie, a nawet gorzej. Transport do serwisu, praca serwisanta i ponowny transport w nowym kartonie to pieniądze.  I to nie małe. 

• Sad 1

Jeżeli masz telewizor, który obsługuje HDR, to zwykle on rozpoznaje czy obraz jest w HDR czy nie, niezależnie czy dekoder wyświetla ikonkę czy nie. U mnie też czasem po przełączeniu kanału nie zaczytuje kompletu ikonek, ale po wciśnięciu po chwili INFO, ikonki wskakują na swoje miejsce :) Za to trzeba pochwalić, że po ostatniej podmianie kanałów Fokus TV, Superstacja i Polo TV na HD, od pierwszego dnia kanały automatycznie pojawiły się na liście w dekoderach Ultrabox+, zupełnie inaczej niż poprzednio gdy podmienione kanały w ogóle znikały z listy i trzeba było robić ręczną instalację, tracąc listę ulubionych kanałów.

23 minuty temu, jupiter napisał:

Jeżeli masz telewizor, który obsługuje HDR, to zwykle on rozpoznaje czy obraz jest w HDR czy nie, niezależnie czy dekoder wyświetla ikonkę czy nie. U mnie też czasem po przełączeniu kanału nie zaczytuje kompletu ikonek, ale po wciśnięciu po chwili INFO, ikonki wskakują na swoje miejsce :) Za to trzeba pochwalić, że po ostatniej podmianie kanałów Fokus TV, Superstacja i Polo TV na HD, od pierwszego dnia kanały automatycznie pojawiły się na liście w dekoderach Ultrabox+, zupełnie inaczej niż poprzednio gdy podmienione kanały w ogóle znikały z listy i trzeba było robić ręczną instalację, tracąc listę ulubionych kanałów.

No to się mało znasz, bo mam tv qled i jak jest sygnał HDR to on dopiero się przełącza na Hdr.  Także nie wyszło ci.

• Confused 1

Wracam do Was z dziwnie śmieszną sytuacją? Powiedzcie mi jedną rzecz, bo jestem lekko mówiąc zdziwiony. Mam ten dekoder już jakiś czas - w dalszym ciągu jadę na starym konwerterze, dziś nawet specjalnie podszedłem bliżej konwertera i jest na 4 wejścia. Dwa kable są w Ultraboxie i jeden w Evobox - tymczasowo jeszcze. Wczoraj miałem sytuację gdzie nagrywałem wieczór wyborczy (cały) na wszystkich antenach TVPINFO, TVN24, Polsat News. Na Ultraboxie chyba wystąpiła dziwna sytuacja, bo zaprogramowałem aż trzy pozycje i o dziwo wszystko mi nagrało: wieczór wyborczy TVP, TVN24, a także TVN7 -tutaj nagrywałem film, mało tego oglądałem na domiar wszystkiego mecz Polski - jak to możliwe?

Jaka jest szansa na wymianę dekodera wifipremiumbox na 4K podczas trwającej umowy? Na infolinie za każdym razem idą w zaparte ze trzeba najpierw zdać karty do  muliroomu. Jakoś we wrześniu na panelu użytkownika mojenc+ była kiedyś oferta automatyczna ale za 20zl/miesięcznie i 99zl atykwacji 

W dniu 13.10.2019 o 23:43, wilos napisał:

No to się mało znasz, bo mam tv qled i jak jest sygnał HDR to on dopiero się przełącza na Hdr.  Także nie wyszło ci.

No właśnie o tym mówiłem, chyba źle zrozumiałeś. Niezależnie czy dekoder wyświetla na pasku informacyjnym HDR czy nie, to jeżeli sygnał jest faktycznie w HDR to telewizor przełączy się w ten tryb automatycznie i pokaże że jest HDR.