Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

bawię się w automatykę domowa u siebie i chciałbym to powiązać z tytułowym dekoderem, na przykład gdy rano włącza się budzik, to ma włączyć dekoder i ustawić konkretny kanał. Ponieważ jest aplikacja na telefony, którą można sterować dekoderem, to zapewne jest i API do dekodera, które umożliwia takie coś. Ktoś coś słyszał, wie, jest dostępne, czy nie? Nie mogę namierzyć nigdzie.

 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi, pozdrawiam,

Jarecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam sprzęt AV spięty przez BROADLINK RM MINI 3. Mam w nim dodane i zaprogramowane piloty od tv, dekodera, amplitunera i to wszystko połączone z GH mini. Obsługuję głosowo lub z aplikacji IHC,  oczywiście jest na początku trochę roboty żeby to działało. Paradoksalnie zmieniłem ostatnio dekoder z mediabox na ultrabox i żadnych ustawień w Broadlink nie zmieniałem, wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jacek3 napisał:

Jaką aplikację na smartfona masz na myśli? Ja korzystam z  aplikacji Pilot enka, ale ona obsługuje tylko dekodery turboBOX+, mediaBOX+, wifi Premiumbox+. Jest jeszcze druga nc+ GO pilot, ale o ile się nie mylę ona też nie obsługuje Ultraboxa.

Hmm, byłem przekonany, że nc+ GO obsługuje dekoder, ma opcję pilot, ale nie korzystałem szczerze mówiąc :) Byłem pewien, że działa skoro jest. No ale to nie wyklucza API.

 

6 godzin temu, mazak02 napisał:

Ja u siebie mam sprzęt AV spięty przez BROADLINK RM MINI 3. Mam w nim dodane i zaprogramowane piloty od tv, dekodera, amplitunera i to wszystko połączone z GH mini. Obsługuję głosowo lub z aplikacji IHC,  oczywiście jest na początku trochę roboty żeby to działało. Paradoksalnie zmieniłem ostatnio dekoder z mediabox na ultrabox i żadnych ustawień w Broadlink nie zmieniałem, wszystko działa.

 

O, dzięki za wskazówkę na obejście problemu. Widzę, że ma nawet komponent W Home Assistancie :) Jak "szeroko sieje" sygnałem? Dobrze musi być wycelowany? Np. różnica w pionie 1m na odległości 2m wchodzi w grę?

 

Jarecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Pobieranie listy kanałów kasuje listy ulubionych.Niestety.Ale dekoder jak najbardziej pobiera automatycznie aktualizację listy kanałów.Np. kanał Playboy pojawił się u mnie bez problemu.

U mnie też. Nie było mnie w domu trzy dni, a dzisiaj patrzę i jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nie pobiera

Ja za każdym razem jak dodają jakiś kanał muszę to robić i mi kasuje kanały z listy ulubionych

 

Napisałem meila i konsultant twierdzi że nie kasuje wieć drąże temat z canal czemu mój nie pobiera

 

Jak masz ustawione oszczędzanie energii?

Edytowane przez damio
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...