Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

-W wersji C każdy port działa z 4k oraz szeroką paletą barw

- po kablach które mam ps4 pro oraz pc odpalają obraz z hdr

 -na starym tv hd dekoder działa bez problemu

- opcje HDMI-CEC mam wyłączone 

 

na bank jest problem między TV a dekoderem jedyne co muszę zrobić to odkryć jaki jest to problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, YouKnowSedri napisał:

na bank jest problem między TV a dekoderem jedyne co muszę zrobić to odkryć jaki jest to problem 

 

Pomiędzy jest tylko kabel ;)

 

Na telewizorze najnowsza wersja softu?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba padł mi dekoder albo karta...

Dekoder był używany od jakiegoś roku i wszystko było ok, od przedwczoraj "wisi" cały czas na ekranie aktywacyjnym i nie chce iść dalej.

Sygnał jest. Gdy wyciągam kartę to pokazuje komunikat "dekoder zablokowany, włóż kartę", wielokrotne przesyłane uprawnienia na kartę nic nie dają choć gdy podejrzę w ustawieniach w zakładce karta dostępu to niby są ważne do 25.09, wielokrotne wyłączanie z prądu i przywracanie ustawień fabrycznych też nie daje rezultatu, "barany" z infolinii też nic konkretnego do powiedzenia  nie mają, zapraszają do najbliższego punktu celem diagnozy a to w moim przypadku to nie jest niestety "za rogiem", ma ktoś jakiś pomysł? Co jeszcze można by było zrobić? Wydaję mi się, że spróbowałem już wszystkiego no ale może ktoś na coś wpadnie. Dodam, że wcześniej miałem raz na jakiś czas taki problem, że jak przełączałem między kanałami to pojawiał  się komunikat "brak uprawnień do odbioru kanału" mimo iż ten kanał miałem w pakiecie, ale zdarzało się to naprawdę rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki ciąg dalszy

po zamianie gniazd w konwerterze dekoder Nc+ działa a na dekoderze orange nie odbierają kanały z  tvn

 

gdy ustawie kanał tvn na dekoderze orange automatycznie dekoder N również nie widzi tych kanałów

Więc 99% to wina konwertera pożyczę dekoder Cyfrowego Polsatu i sprawdzę  jak sie zachowuje 

normalnie jaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam! 

Z mojego dekodera dochodzą dziwne dźwięki, przypominające odgłosy pracującego dysku, nawet wtedy, gdy jest wyłączony i nic nie nagrywa. Poza tym nawet w stanie czuwania jest on ciągle ciepły. To normalne objawy w tym modelu, czy też powód do reklamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zadam ci takie proste pytanie. Po co ci ten dekoder?    Pierwszy raz się spotykam z czymś takim by ktoś nie chciał mieć dysku. 

 Rozumiem chęć posiadania większego dysku , bo za mały, ale wykastrowanie dekodera, to barbarzyństwo default_wink.png

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...