Jump to content
Emil.1603

4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

16 godzin temu, Pawel napisał:

Pościągał VOD i się trochę uspokoił. Do mydelniczki mam podpiętego jakiegoś samsunga w zwykłej metalowej obudowie z allegro i też jest cichutki.Widać do ultraboxa jakiś głośny badziew wsadzili.

Mimo wszystko jestem zadowolony z przesiadki. Z perspektywy czasu 10 lat dla dekodera to jednak zbyt długo.

Mogę to tylko potwierdzić. Jak dekoder ściągnie sobie na twardziela to co ma ściągnąć to potem jest spokój.

Tak, ale później jak się biblioteka aktualizuje to znowu lubi sobie pochrupać ;)

Idzie się przyzwyczaić chociaż łatwo nie jest. Szczególnie w nocy. 

Edited by shevchenko1987

Skoro mowa o konwerterach bo też mi zaświtała taka myśl na modernizacje instalacji. Mam jeszcze ofertę CP i tylko dwa kable do anteny, więc muszę się przełączać pomiędzy dekoderami. Gdybym wymienił konwerter ultrabox byłby na jednym kabelku a CP na drugim. Tylko pytanie ile taka zabawa by mnie kosztowała. Ponieważ mam jeszcze multiroom potrzebuje konwerter z wyjściami SCR i dwa legacy.

Edited by Pawel

Fajny ale trochę drogawy. Myślałem raczej nad jakąś tańszą opcją. Na portalu aukcyjnym jest jakiś Opticum SCR+Twin. Jest to coś warte czy sobie głowy nie zawracać i lepiej jak już iść w Inverto ?

Coś mi się kojarzy , że gdy kupowałem CP była możliwość dobrania przez okres umowy konwertera unicable w jakiejś niższej cenie.Pytanie tylko czy się łapie na tą sprzedaż i jaki to konwerter oferują.

Aktualnie z tego co pytałem ze 3 miesiące temu oferują właśnie ten w dobrej cenie. Wcześniej oferowali Inverto z 4 częstotliwościami. Jaki dekoder CP?

Dekoder HD5500s. Może się okazać, że w moim przypadku zaoferują jakiegoś twina a nie unicable. Muszę po prostu iść do punktu zapytać.

Kilka dni temu kupiłem w w CP konwerter Unicable II w promocyjnej cenie 69 zł do umowy z HD 5000 aby na 1 antenie był też Mediabox. Dopiero w domu zauważyłem że nie ma wyjścia Legacy, na pudelku jest napisane że ma 32 UB i jedno wyjście.

Edited by maks27
Literówka

@maks27 jaki to dokładnie model konwertera ?To ten sam do którego link podał @roberttosat ?Za 69 zł to by była dobra cena.Chociaż jedno wyjście legacy by się przydało, żeby dwa razy do roku Astrę odpalić ;)

@Pawel model Inverto IDLU-24UL40-PLSTM-BPP  kupiłem z myślą o dekoderze 4K Ultrabox+  i trochę mi brakuje wyjścia Legacy przydałoby się do starszego sprzętu. Mam nieoplaconą mydelniczkę z TNK HD i nie znalazłem w menu czy obsłuży unicable, a czasem coś nagrywam na dysk do niej podłączony w ramach pakietu bez opłat.

Na razie używam zwykłego konwertera i przekładam kabel antenowy. Jak będzie kiedyś dekoder Ultrabox+ w promocji świąteczno - noworocznej to konwerter już mam.