Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wolno tylko tak jak na innych modelach. Jeżeli chcecie szybkie przełączanie to unicable. Co do tego pytania:

15 godzin temu, lotus napisał:

Pytanie czy kiedykolwiek odblokują w sofcie opcję unicabla z diseqc? Przecież inne dekodery chyba bez problemu obsługują szybkie przełączanie z różnych satelitów?

na razie brak takich opcji co nie jest wykluczone, że w przyszłości się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że operator pójdzie na łatwiznę i odpuści sobie odblokowanie unicable + diseqc w sofcie. Raczej nie będzie im na tym zależało.

Co do szybkości przełączania kanałów na zwykłej instalacji to wziąłem stoper w rękę i zdarza się, że czas to 5-6 sekund ! (np. z kanału 49. na 50.).

A chwilę potem też w tej samej kolejności już tylko 1-2 sek. - czemu takie rozbieżności, nie mam pojęcia. Z resztą kanałów raczej nie ma problemów, kanały z paczek tvn, tvp lub polsat są obok siebie i zwykle korzystają z tych samych tp więc tam zwykle 1 sekunda lub nawet krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2019 o 19:57, lotus napisał:

A mnie się wydaje, że operator pójdzie na łatwiznę i odpuści sobie odblokowanie unicable + diseqc w sofcie. Raczej nie będzie im na tym zależało.

 

Obawiam się, że to nie kwestia odblokowania, ale napisania softu obsługującego diseqc dla unicable. ADB chce za to zapewne dodatkowej kasy, a ITI rozważa czy przez brak tej obsługi traci jakichś klientów, czy nie.  Gdyby CP zaoferował swoim klientom dekoder 4k z tą funkcją lub gdyby właściciele ultraboxów gremialnie narzekali na brak tej funkcji, to nie mieliby wyjścia, musieliby zamówić ją w ADB. Póki co czekają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podpowiecie gdzie mogę zmienić język obsługi na angielski,? a właściwie scieżkę audio na kanałach obcojęzycznych, wiem że to można robić plusem , ale pow chwili wraca do polskiego.

W tych zwykłych tunerach jest taka opcja , w USW4001NCP, nie moge tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemano 

Nadszedł czas przedłużenia umowy i tak zastanawiam się nad wymianą mojego leciwego Mediaboxa właśnie na 4K UltraBox+, ale przed tym chciałbym to jeszcze z Wami skonsultować, bo jesteście bardziej ogarnięci w tym temacie, oczywiście zaznaczam, że zdaję sobie sprawę, że wszystkie odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania znajdę w tym temacie, ale idę do pracy na 6.00 i mógłbym nie zdążyć, więc liczę tylko na wyrozumiałość i na nie zignorowanie mojej prośby. Wracając do tematu, jeśli mam telewizor Full HD  43'' (Sony kdl-43W809C) to czy będzie zauważalna różnica w jakości obrazu zarówno w kanałach HD jak i dobranym ewentualnie Canal 4k ? Czy muszę wymienić zwykły konwerter Twin na jakiś przystosowany do odbioru 4K ? Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

LNB też trzeba wymienić, aby korzystać z wszystkich funkcji tego "wypasa" ?

hmm,  też tak myślałem

a jednak funkcjonalność na zwykłym LNB  2 kablowym w ultraboxie  jest  lepsza niż w wifi premium - można nagrywać 3 kanały i 4 oglądać....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Pawel napisał:

Trzeba raczej zapytać czy w ogóle jest dostrzegalna różnica.

nie ma różnicy w Full HD - a przynajmniej nie jest rejestrowana przez moje oko :)

za to dekoder jest zdecydowanie szybszy np. 

przełączanie kanałów - i to w konfiguracji dwu przewodowej,

przywrócenie konfiguracji fabrycznej trwa znacznie krócej niż w wifipremium box.

Edytowane przez qnik
dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...