Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ewidentnie skopali w sofcie, bo w żadnym z dotychczasowych odbiorników z softem carbo nie ma problemów z lista ulubionych. Czy zwykły reset lub wyłączenie i włączenie do prądu też powoduje wy[beep]e się listy ulubionej ?Bo na etapie uruchamiania też pobierana jest nowa lista kanałów (przynajmniej w media czy turbo).

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to wina softu bo kanały na ADB oprogramowaniu były dodawane z automatu teraz tak nie jest trzeba zrobić na nowo opcję ustawień anteny i pobrać nową listę kanałów nc+. 

 

A tak poza tym to wiadomo coś o aktualizacji oprogramowania kiedy będzie ?.

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ wydało filmiki instruktażowe o 4k , co z czym się je i co jest potrzebne do prawidłowego oglądania 4K UHD . Filmiki składają się z 6 części przy współpracy HDTV POLSKA i SAMSUNG. Może komuś się przyda:)

 

 

 

 

https://hdtvpolska.com/co-to-jest-4k-ultra-hd-wideo-poznaj-swiat-4k-ultra-hd-z-nc/

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Pytanie do osób które mają ten dekoder i korzystaja z Unicable

 

Ile macie kanałów w ustawieniach anteny unicable? Ja mam 4 ale pisze konfiguracja nie pełna

 

NIe mam pewności czy ustawione mam wszystko prawidłowo

 

Chodzi o typ konwertera kupiłem ankasat ANK SCR Legacy 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 17:29, damio napisał:

WItam

 

Pytanie do osób które mają ten dekoder i korzystaja z Unicable

 

Ile macie kanałów w ustawieniach anteny unicable? Ja mam 4 ale pisze konfiguracja nie pełna

 

NIe mam pewności czy ustawione mam wszystko prawidłowo

 

Chodzi o typ konwertera kupiłem ankasat ANK SCR Legacy 3

Ten konwerter obsługuje tylko cztery częstotliwości (kanały). Do pełnej funkcjonalności dekodera (m. in. fast zapping) powinieneś zastosować konwerter obsługujący min. 8 kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Takiego właśnie używam. Należy tylko KONIECZNIE zwrócić uwagę na opis, tj. ile częstotliwości obsługuje konwerter. Ważne jest oznaczenie SCR2 ale niestety spotkałem w necie oferty, które mimo że w oznaczeniu konwertera podają SCR2, to w dokładnym opisie okazuje się, że to tylko SCR obsługujący 4 kanały. Zatem ostrożnie, żeby uniknąć zawracania głowy ze zwrotem itd.

Dodam jeszcze, że ten akurat konwerter znajduje się na liście automatycznej konfiguracji dekodera. 

Edytowane przez mpm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam podłączone 2 kable ze zwykłego konwertera inverto do tego dekodera. Jak się będzie różniła funkcjonalność dekodera jeśli podłączę ten konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2 tylko pod jedno wejście w dekoderze? Do czego wtedy byłoby potrzebne drugie wejście w deku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi będzie możliwość jednoczesnego nagrywania trzech programów i oglądania czwartego, fast zapping itd.

Drugie wejście jest wykorzystywane tylko wtedy, jeśli chcesz podłączyć zwykłego twina lub konwerter Wide Band. 

Edytowane przez mpm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pogubiłem ostatnio z tymi nowymi konwerterami unicable, nawet nie wiem jaka jest różnica między Wide band a innymi unicable. 

 

Czyli podsumowując wyżej wymieniony konwerter Unicable Opticum Legacy Twin LNB SCR2 UNC2 podłączony tylko do jednego wejścia w dekoderze pozwoli na wykorzystanie 100% możliwości ultraboxa? I nie ma żadnej potrzeby wykorzystania drugiego wejścia? 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...