Jump to content
Emil.1603

4K UltraBox+ (Technicolor USW4001NCP)

Recommended Posts

Dziwne bo u mnie chodzi bardzo cicho. Masz uszkodzony pewnie model.

Guest kingofsouth
W dniu 15.02.2019 o 13:46, shevchenko1987 napisał:

Musze .....wrzucić ten dysk do szafki / szulady, bo w nocy daje się "radośnie" we znaki. 

U mnie cisza jak makiem zasiał. ;)

Edited by kingofsouth

Uszkodzony to on nie jest. Ja mówię o zwykłym wirowaniu i parkowaniu głowicy HDD od którego jestem odzwyczajony, a jednocześnie wyczulony. Niestety mam lekki sen i każdy nawet drobny hałas potrafi mnie zbudzić.

Plusem w tej sytuacji jest to, że mam ten dekoder wraz z C+4K za 0.00 zł, więc mogę mu wiele wybaczyć za tą cenę ;)

Guest kingofsouth
5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Niestety mam lekki sen i każdy nawet drobny hałas potrafi mnie zbudzić.

To ty śpisz w salonie , czy w sypialni? ;) 

W salonie się ma cały sprzęt a w sypialni się śpi.  Tak przynajmniej jest u mnie.

Edited by kingofsouth

To nie sprzęt jest winny.Po prostu nie do tego pokoju co trzeba został wstawiony :D

• Like 2

W dekoderze 4k Ultrabox+ zamontowany jest dysk 2,5". To są dyski bardzo ciche, no chyba że przyłożysz ucho do obudowy, to słyszysz jak kręci się talerz i pracuje głowica ale tylko wtedy go słychać :D Trzeba napisać reklamację żeby zaczęli do tych dekoderów montować dyski SSD bo ludzie spać po nocach nie mogą :D:D

Wystraczyłoby gdyby była możliwość włożenia do tej obudowy takiego dysku jaki się chce ;)

Edited by shevchenko1987

Działa wam normalnie HBO GO z poziomu tego dekodera? Do niedawna wszystko śmigało ale od tygodnia już kaplica. Można wybrać tytuł  ale po włączeniu 'play' czarny ekran i nic. Szkoda.

Macie kanał 221 - TBN Polska? We wszystkich dekoderach jest tylko w Ultrabox zniknął? To jakaś nowa przypadłość tgo dekodera? Gubienie kanałów z listy głównej? Najpierw Hustler HD teraz to?

Zrób jeszcze raz ustawienia anteny, dekoder sobie na nowo pobierze listę kanałów i ten kanał zacznie działać. Z tego co zauważyłem dekoder po zaniku zasilania nie uruchamia się tak jak pozostałe dekodery nc+. Przy starcie szuka aktualizacji ale nie wyszukuje kanałów tak jak np mediabox+. Wyszuka kanały na nowo dopiero po wejściu w ustawienia anteny i klepnięciu tych ustawień.

Użytkownicy tych dekoderów najlepiej zgłoście opisany problem.

Edited by roberttosat

7 godzin temu, misieq napisał:

U mnie jest.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Godzinę temu, spido napisał:

U mnie nie ma.

U mnie na liście jest, EPG działa, a kanał nie świeci ;)

Komunikat: Obecnie program nie już nadawany. Spróbuj ponownie później.

czyli wchodzę w instalację - potem wybieram sposób połączenia np. unicable i robię instalację kanałów? Ale czy po ponownej instalacji nie wykasuje się własna lista kanałów ulubionych? Nie mam ochoty ustawiać jej od nowa.

No właśnie, jak ktoś zrobi to niech da znać czy kasuje się lista ulubionych, bo inaczej odpuszczę sobie ten program 😐

A da się zapisać gdzieś nie wiem na pendraiva listę ulubionych? wgrać program a potem listę?

221 nie ma na mojej liście i nie mam zamiaru nic z tym robić. Kanał dno i 2m mułu.