Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwoniłem wczoraj od niechcenia gdy zobaczyłem ten wpis na facebooku. Akurat wtedy na kogoś czekałem to nie miałem lepszego zajęcia, przekonany, że nie dostane go za darmo, gdyż zobowiązałem się płacić po 10 zł miesięcznie przez 12 miesięcy od października ubiegłego roku.

Pozytywnie mnie zaskoczyli i włączyli za darmo do końca umowy obniżając rachunek o dyszkę.

Edytowane przez Tomkowic
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie mam jeszcze telewizora 4K tylko póki co FULL HD, będę teraz przedłużał umowę i proponują mi dekoder 4K. Chciałbym wymienić tv w ciągu 2-3 miesięcy i teraz moje pytanie:

 

Czy nowy dekoder 4K będzie mi działał z telewizorem bez tej funkcji? Czy gniazdo HDMI jest inne?

Rozumiem, że muszę tylko wymienić kabel na ten obsługujący 4K o prędkości 2.0 i wszystko będzie działało mimo braku odpowiedniego telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozliwe jest uzywanie tego dekodera z karta cameleon ? Dzisiaj dzwonila konsultantka w sprawie przedluzenia umowy i zapewniala ze wloze starego cameleona do ich dekodera 4k i beda dzialac kanaly 4k uprawnienia przejda - specjalnie dwa razy dopytalem o to i dwa razy Pani potwierdzila ze tak. Cos wiecie na ten temat? Bylem przekonany ze te dekodery sa sparowane z nowymi kartami i nie ma zadnych innych mozliwosci wspolpracy ze starymi kartami/spliterami.

 

"choć jako ciekawostkę możemy odnotować, że dekoder działa także ze starszymi nieparowanymi kartami Cameleon (tymczasowo?), tylko bez dostępu do treści UHD" - cytat z testu marzec 2018 najnowszego tego plaskiego dekodera 4k ultra box z glownej strony SK.

 

Edytowane przez pieczarra88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace pvr plus 2 x opticum i dzis wszytko przestało działać,nawet karta kameleon nie śmiga w pace bo nie jest zaktualizowany .Czy to już definitywnie koniec spliterow?

Mam drugą kartę u rodziców i wifi box ale to wciąż tylko 2 dekodery a potrzebne są 3 .Konsultant na czacie nie potrafił odpowiedzieć na najważniejsze pytanie o ceny aktywacji za nowe dekodery a na pytanie jakie dostanę padła odpowiedź wifi czyli te podłe biało czarne z plusem na obudowie .Pytanie czy jak pace pvr zaktualizuje to ruszy czy nie ?Bo nie wiem co robić a niedługo ligą mistrzów. Czy jakikolwiek spliter na kameleonach działa czy już pozamiatane .Z góry dzięki .

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pieczarra88 napisał:

Nikt nie używa tego dekodera z kameleonami? Mówię przecież że wyraźnie konsultantka mówiła że będzie można zostać przy starej karcie - rozmowy są nagrywane.

Dostałeś odpowiedź, że wymieniasz dekoder wraz z kartą. Więc chyba z tego jasno wynika, że nikt nie używa tego dekodera z cameleonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie o EPG.

Gdy jestem w EPG zaznaczam program do nagrania wciskając „OK” wybieram „znajdź podobne”  zaznaczam którąś z pozycji do nagrania i teraz który przycisk nacisnąć tak by cofnęło do poprzedniego widoku (tego od przed wciśnięciem „OK”)? Jest w ogóle taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2019 o 17:35, radzion19 napisał:

Czy zmieniła się wam automatycznie nazwa H2 na History 2 HD

U mnie na H2 nazwa się nie zmieniła ,to samo Kino tv mam na pasku bez HD .Mam tak od kiedy zmieniłem konwenter na Unicable .Nawet nie pomaga wyjęcie wtyczki z prądu na chwile tak jak to robiłem przy starym konwenterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od tygodnia. Fajnie by było, gdyby:

 

1) Naprawili błąd z PIN'em na kanałach erotycznych.

 

2) Przebudowali "Infobar" tak żeby zamiast nazwy kanału wyświetlana była pikona danego kanału. Jak np. u konkurencji: https://satkurier.pl/uploads/66460.jpg, a najlepiej niech zmienią stary soft Carbo na Graphyne (marzenie).

 

3) Odblokowali możliwość przy tworzeniu listy ulubionych kanałów programy miały numerację według własnego ułożenia, a nie na sztywno przypisane mimo wszystko według listy operatora.

 

4) Żeby nie mielił dyskiem w nocy jak sprawdza dostępność nowego oprogramowania.

 

5) Zaktualizowano aplikację HBO GO, bo ta obecna pamięta chyba jeszcze epokę kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
14 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Mam ten dekoder od tygodnia. Fajnie by było, gdyby:

 

1) Naprawili błąd z PIN'em na kanałach erotycznych.

 

 

Jak masz dziecko to nie jest błąd , a kolejne zabezpieczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wiem, ze są zabezpieczenia rodzicielskie, ale gdybym zapomniał włączyć , to  NC+ pamięta o tym za mnie bo nadal wola o PIN.

 Przezorny zawsze ubezpieczony.  Rozumiem nie każdy ma dzieci i może to być frustrujące. ;) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze chyba kupić przedłużkę eSATA i wrzucić ten dysk do szafki / szulady, bo w nocy daje się "radośnie" we znaki. Dziwne, że on niemalże cały czas wiruje skoro mam wyłączony Timeshift.

 

Szkoda, że na obudowie dysku naklejona jest plomba, bo wymieniłbym go na SSD i przy okazji zobaczył co za badziewny dysk tam włożyli, że tak hałasuje. 

 

Niby się da podpiąć SSD przez USB, ale traci się wtedy nagrywanie więcej niż 1 audycji na raz, więc trochę słabo. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...