Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy macie EPG na Ultraboxie 4K na Nowy rok? U mnie całkowity brak.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Mam kilka pytań:

1. Czy  można nagrywać trzy dowolne programy, a czwarty oglądać, czy są jakieś ograniczenia?

2. Czy można ułożyć własną listę kanałów?

3. Czy do tego dekodera można jako multiroom dodać inny pvr HD?

1. Tak, konwerter Unicable. 

2. Nie, tylko ulubione. 

3. Nie, wifibox i box. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Masz wybór - moduł CI+ NC+ i własny dekoder / telewizor 4K z wejściem na moduł CI+ .

 

Tylko że tu też masz ograniczenia modułu NC+ CI+:

 

Możesz oglądać tylko jeden program w tym czasie nic nie nagrasz.

Mogą ci zablokować możliwość nagrywania w ogóle.

Moduł NC+ CI+ może mieć problemy ze współpracą z TV / dekoderem z wolnego rynku.

 

Wszytko to w imię walki z piractwem / ochroną "kontentu" oraz tym że platforma sat wie lepiej czego chce ich klient ;)

 

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamierzam zmienić Cyfrowy Polsat na nc+. Chcę wziąć dekoder 4K i mam pytanie. Czy da się go skonfigurować tak samo jak Evobox z CP, że jednym pilotem od telewizora można przełączać kanały na dekoderze? Mój telewizora to Samsung 55NU77452.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jam mam też takie pytanie jak poprzednik,może ktoś wie i podpowie .Mianowicie:

TV -  Samsung 65MU7042

Amplituner -  Yamaha RX-V685

i Dekoder NC+ 4KUltrabox

I chodzi o ustawienie włączania i wyłączania tego jednym pilotem. Udało mi się to skonfigurować, że pilotem od Ultraboxa  potrafię wyłączyć jednym przyciskiem cały zestaw (TV, amplituner i dekoder), ale niestety włączyć jednym wszystkiego się nie da. Jedynie amplitunerem mogę włączyć amplituner + TV, ale bez dekodera. Ma ktoś pomysł? Skoro wyłączanie działa na wszystko to i włączanie też powinno,tylko gdzie jest problem?

Edytowane przez Barti
Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi i przestankowymi, tylko po nich. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję pomocy. W domu mam dwa tunery Ultrabox 4K. Chcę kupić konwerter unicable. I tu moje pytanie: jak to ma być podłączone? Wiem, że jeden kabel ma iść z konwertera, a jak podłączyć 2 tunery? Musi być jakaś rozdzielka, czy jak? Proszę o pomoc, bo się nie bardzo orientuję.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno się dać. Jak Cię interesuje inny pakiet niż Super Premium to teraz do 5.01 masz dobrą promocję na dekoder 4K. Bez aktywacji i 1 zł miesięcznie.

 

@Ucio

Rozgałęźnik/spliter przed wejściem do każdego z dekoderów, czyli po wyjściu z konwertera jeden przewód, następnie rozgałęźnik i po jednym kablu do każdego z dekoderów.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że musi być to rozgałęźnik do 2400MHz przepuszcający prąd DC i konwerter dCSS. Potem w menu musisz jeszcze ustawić, których częstotliwości ma używać dany box (używają 8 częstotliwości - czyli dwa pobiorą 16).

Edytowane przez krajes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy udało się komuś wymienić swój stary dekoder na 4K za 1zł / miesiąc? Niby jest oferta do 6.01., ale nie wiem, czy tylko dla nowych, czy dla obecnych. Na infolinii mi powiedzieli, abym się udał do punktu.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 18:05, Kummer napisał:

 

Nie ma już tego problemu. Czyżby była jakaś aktualizacja, której nie zauważyłem?

Najśmieszniejsze, że stało się to dzień po moim wpisie. Czyżby śledzili to forum ?  :) :) :)  Pewnie przypadek, ale dobrze, że to naprawili bo wyjątkowo irytujące to było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 11:44, misiek1985 napisał:

Witam. Czy udało się komuś wymienić swój stary dekoder na 4K za 1zł / miesiąc? Niby jest oferta do 6.01., ale nie wiem, czy tylko dla nowych, czy dla obecnych. Na infolinii mi powiedzieli, abym się udał do punktu.

Mi się udało turbo na 4k wymienić za 5 zł/m i jednorazowa aktywacja 49zł.☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...