Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziwne, pisaliśmy już, że aktualnie nie ma przekazu na satelicie, więc nie ma skąd tego ściągnąć. Póki nie wróci dosył na satelicie - nie ściągnie. Może na tym serwisie uruchomią, ale na razie nic nie leci: https://satkurier.pl/news/171032/nowy-test-w-hevc-na-tp-nc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka logika i myślenie NC+ i dlatego nie ma kanałów FTA 4K na liście.

Także nie da się ich samemu wyszukać.

 

PS. Tym bardziej że Mistrzostwa Świat w piłce nożnej 2018 będzie można oglądać w 4K FTA z pozycji 42E ( Turksat - program TRT 4K ).

Odbiór w Polsce bezproblemowy na antenie 80 cm.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Tym bardziej że Mistrzostwa Świat w piłce nożnej 2018 będzie można oglądać w 4K FTA z pozycji 42E ( Turksat - program TRT 4K ).

Odbiór w Polsce bezproblemowy na antenie 80 cm.

Bez żartów. Nikt nie doda do listy kanału, który będzie dla nich stanowił bezpośrednią konkurencję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Wszystkich, Ultrabox+ w aktualnej wersji oprogramowania obsługuje wyłącznie standard Unicable I EN50494. Do dyspozycji jest wyłącznie 8 UB. Nawet przy ręcznej konfiguracji można posługiwać się wyłącznie tymi 8 częstotliwościami. Należy również pamiętać, że kolejność wprowadzanych częstotliwości w menu konfiguracji jednokablowej, musi odpowiadać kolejności częstotliwości w konwerterze z którym jest połączony Ultrabox. W przypadku chęci podłączenia dodatkowego dekodera mr, który obsługuje Unicable I do tej samej instalacji co Ultrabox, należy ręcznie wprowadzić częstotliwości w Ultrabox redukując ich ilość o częstotliwości dla dekoderów mr. Cześc starszych dekoderów NC+ i po byłej N obsługuje Unicable I.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem a mianowicie dekoder od 5 dni i dzisiaj takie oto problem, podczas przełączania kanałów komunikat: Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później tak jest przy prawie wszystkich kanałach. Co to może być? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów. Nikt nie doda do listy kanału, który będzie dla nich stanowił bezpośrednią konkurencję...

Tu nikt nie żartuje. Odbiór tylko i wyłącznie na własnym sprzęcie. nc nie doda do listy tego satelity.

 

Należałoby w tym momencie wspomnieć, że niewielki odsetek abonentów ma założonego zeza na Astrę, a na Turksata to już chyba tylko maniacy.

Maniacy jak ich zwiększ..., bo ja bym ich nazwał hobbyści, entuzjaści czy szperacz satelitarni. Zapewniam Cię, że żaden abonent nc nie ma dostępu do Turksata, który ma dedyka od nc z oprogramowaniem iti. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś o konkurencji, ja nie.

Że co? Jeszcze raz żebyś zrozumiał...

Nikt (w tym NC+) nie doda do listy kanału, który będzie nadawał MŚ 4K FTA i stanowił bezpośrednią konkurencję dla ich płatnego kanału.

Ja napisałem, że nie doda i Ty powtórzyłeś, że nie doda.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...