Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zaczyna mi nawalać mój wysłużony mediabox i zastanawiam się nad wymianą na ultraboxa 4K o ile nc+ łaskawie się na to zgodzi. W obecnej chwili nie mam jednak telewizora 4K a zwykły HD ale jak już będę wymieniał to wolę na tuner bardziej przyszłościowy. Tylko czy warto ? Czy mając tv HD kanały HD w tym tunerze mają lepszy obraz czy raczej taki sam jak w innych dekoderach a różnica jest wiadomo tylko przy kanale 4k ? Bo kiedyś były małe różnice w obrazie między dekoderami. Jak jest w tym sprzęcie ? Czy napisy się wyświetlają poprawnie, czy ni gubią się niektóre linijki dialogów jak kiedyś w niektórych dekoderach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
2 godziny temu, Pawel napisał:

 

..... nagrywanie 3 kanałów jednocześnie to w dobie powtórek przydaje się raz na ruski rok.

Słaby argument.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
4 minuty temu, miniupiniu napisał:

Jedyny kanał w 4K na nc+ jest dodatkowo płatny(i nie ma tam co oglądać).15 zł za dekoder plus 10 lub 20 zł za kanał.....

Jedni płacą za dekoder 15 zł a mają Canal+4K za 0zł. Inni nie płacą za dekoder, a ponoszą opłatę za Canal+4K 10 zł , więc nie do końca masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Większość z nas płaci nie małe abonamenty. 

Jeśli chodzi ci o pakiet  Vip+Max to też są osoby co płaca zarówno za dekoder jak i Canal+4K

Tutaj nie ma reguły.

Pisząc, że są osoby co mają dekoder za 0zł + Canal+ 4k za 0zł chodziło mi o zwykłych Kowalskich z tego forum bez super hiper pakietu.

Bo są też tacy tutaj, którym się po prostu udało.  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawel napisał:

Słowo klucz "gdyby" :D

To nagrywanie 3 kanałów jednocześnie to w dobie powtórek przydaje się raz na ruski rok.

A ja tam dużo nagrywam i możliwość nagrywania 3 kanałów jednocześnie stanowi spory argument. Do tej pory miałem tuner gdzie mogłem nagrywać 1 kanał przy oglądaniu drugiego i często musiałem wybierać co nagrywać w danym momencie. Samo nagrwanie sprawia, że nie muszę oglądać reklam co jest dużą wygodą i skraca czas oglądania. Jedynie czego mi brakuje w tym tunerze to brak szybkiego rozwinięcia listy kanałów i podglądu co aktualnie jest na danym kanale. 

Edytowane przez arczi1280
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 4K Ultrabox jakość 96%, siła 80%, BER 1.0E-9. Przy kanale Polsat News HD czasami zdarzają się kratki i tylko na tym kanale. Zastanawiam się, czy to wina nadawcy, czy jednak coś w mojej instalacji jest nie tak. Co sądzicie? 

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Mam takie pytanie w sprawie 4k Ultrabox+. Gdy mam ustawioną rozdzielczość na 2160p i chcę przestawić na 1080, to traci mi się całkowicie obraz. Po chwili wskakuje cała żółta plansza, za chwilę śnieg i tak kilka razy zanim zmieni się rozdzielczość. Gdy chcę wrócić do 2160p, to tak samo się dzieje. Kable zmieniałem nic nie dało...

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiona czytelność, za wklejanie drugi raz tej samej niepoprawionej treści przyznaję ostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...