Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

A ma ktoś może z Was posiadaczy Ultraboxa problem z płynnością obrazu? Obraz co jakiś czas traci na płynności trwa to przez pare sekund, przestaje i zaś zaczyna. Najbardziej widoczne jest to na transmisjach meczy piłkarskich. Problem ten nie występuje z żadnego innego żródła(dysk zewnętrzny, Youtube, Netflix).Nie wiem czy to wina Deka czy może TV...

Jakby był ktoś z podobnym problemem to pomoc mile widziana :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji co raz częściej wyskakuje mi komunikat o błędzie HDCP... Dekoder mam od czerwca i nic do tej pory z nim się nie działo.

Komunikat wyskakuje głównie przy włączaniu TV i dekodera jednym przyciskiem z pilota dekodera (zaprogramowałem go zaraz po przesiadce na dekoder 4K).

Wiece może jak temu zaradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem dowiedziałem się więcej o problemach po ostatnich poprawkach w sofcie. 

 

- problemy z WiFi

- problemy z przewijaniem (funkcja timeshift)

- dekoder nie chce się uruchomić i pozostaje tylko wymiana na nowy

- problemy z nagrywaniem (nagranie zostaje przerwane)

- problemy z HDCP

 

Niestety największy problem jest z HDCP i dotyczy on coraz większej liczby dekoderów (wczoraj spotkało to także i mnie).

 

Trzeba niestety czekać na poprawki w sofcie (listopad). 

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SatZnawca napisał:

 

- problemy z HDCP

 

Niestety największy problem jest z HDCP i dotyczy on coraz większej liczby dekoderów (wczoraj spotkało to także i mnie).

 

Jak do tej pory mnie ten problem ominął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SatZnawca napisał:

Niestety największy problem jest z HDCP i dotyczy on coraz większej liczby dekoderów (wczoraj spotkało to także i mnie).

 

No to super... Jaka jest szansa, że w listopadzie ogarną akurat ten problem z HDCP ?

Przez to wszystko myślę o ponownej wymianie na Mediaboxa, na którym nie miałem żadnych problemów przez 2 lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że po prostu nie moga przesłać poprzedniego softu via sat, skoro nowy jest problematyczny..

Tutaj ujawnia się plus odbiorników własnych - zawsze można zrobić downgrade itp, a w przypadku sprzętu dedykowanego pozostaje czekać na operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 19 października 2018 roku Abonenci posiadający dekoder 4K Ultrabox+ mogą korzystać z nowej kolekcji CANAL+ w 4K, która znajduje się w nc+ GO TV INERNET pod nazwą 4K.

Od 25 października 2018 roku kategoria 4K zostaje poszerzona o kolejną kolekcję – BBC, która będzie zawierała 3 kilkuodcinkowe tytuły: „Błękitna Planeta”, „Planeta Ziemia”, „Polowanie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Od 19 października 2018 roku Abonenci posiadający dekoder 4K Ultrabox+ mogą korzystać z nowej kolekcji CANAL+ w 4K, która znajduje się w nc+ GO TV INERNET pod nazwą 4K.
Od 25 października 2018 roku kategoria 4K zostaje poszerzona o kolejną kolekcję – BBC, która będzie zawierała 3 kilkuodcinkowe tytuły: „Błękitna Planeta”, „Planeta Ziemia”, „Polowanie”.


Ale ta kolekcja dostępna jest/była przynajmniej od marca 2018 (od tego czasu mam dekoder). Tak samo te kolekcje BBC już obejrzane (te weszły troszkę później).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pepe40 napisał:

Od paru dni zauważyłem, że ginie mi wizja i fonia na 1-2 sekundy co jakiś czas. Czy ktoś też tak ma po tej aktualizacji? Jak cofnę trochę i puszczę to samo z dysku to tego zaniku na nagraniu nie ma.

Zrestartuj dekoder poprzez odłączenie go z prądu na kilka sekund. W 90% to pomaga przy takich problemach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...