Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, miniupiniu napisał:

Tylko pytanie czy to się tyczy dzisiejszej aktualizacji?

Raczej nie. Te wszystkie funkcje były dostępne z poprzednią aktualizacją.

Dlatego się pytałem co wniosła , bo ja już sprawdzałem to Menu po przyjściu z pracy. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2018 o 09:51, gasio napisał:

 

W salonach nc+ dostępny jest za 199 zł zestaw antenowy razem z konwerterem OPTICUM ROBUST LNB 2 SCR2 LEGACY: 8 kanałów unicable + 2 wyjścia full band/legacy na potrzeby multiroom. Sam konwerter można kupić za 185 zł + koszty wysyłki (np. na allegro czy univision24.pl), więc gotowy zestaw opłaca się bardziej. Trzeba tylko zwrócić uwagę czy w środku jest konwerter unicable 8 kanałowy (zdaje się, że wcześniej były dostępne nieco tańsze wersje 4 kanałowe), na pudełku jest wyraźna informacja.

Czyli ten z zestawu będzie działać full Fast zapping ? ile musi mieć konwerter częstotliwości by działał full fast zapping?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam zamiaru mieć dedykowanego dekodera ale 4 osoby dziś - znajomi musieli reklamować i wymieniać po aktualizacji :)

 

PS. Jestem ciekaw czy NC+ na spółkę z Polsat zablokuje dziś dostęp do Das Erste HD z Astry - będzie leciał FTA mecz Francja - Niemcy w ramach Ligi  Europy UEFA

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku mojego dekodera widzę jedną różnicę. Na poprzedniej wersji oprogramowania nie łączył mi się z ukrytą siecią Wi-Fi 5GHz, jak SSID było widoczne łączenie było OK. Teraz na wersji 23 , zaczął mi się łączyć przy ukrytym SSID. Z przewodowym połączenie nie miałem i nie mam żadnych problemów. Nic w ustawieniach routera nie zmieniałem, a sprawdzałem połączenie z siecią ukrytą jakoś tak tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można tego zestawu kupić bez umowy. Możesz jedynie zapytać czy nie mają takiego konwertera w sprzedaży na "paragon".

W dniu 16.10.2018 o 00:11, SatZnawca napisał:

Czyżby dekoder zakończył swój żywot? Przed chwilą zgasł całkowicie, zrestartowałem z prądu ale pojawia się tylko na około 3 sekundy dioda na dekoderze i znika. Dekoder słychać że chodzi, obrazu brak oraz dioda się nie świeci...

Wygląda to na ściąganie aktualizacji w tle. Zostawić dekoder na 30-45 minut i powinien się uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...