Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel to podstawa, ja np. testowałem różne kable i miałem kabel opisany jako High Speed HDMI (wspierajacy standard 1.4) i z ultraboxem działał jednak raz na jakiś czas tak jakby nie nadążał z przesyłem danych i TV robił na sekundę czarny obraz i po sekundzie obraz wracał do normy i tak co chwila. To pokazuje że istotą jest to jak szybko pakiet danych przechodzi z początku kabla na drugi koniec.

Dziś z racji wolnego dnia zmieniłem konwerter z dotychczasowego na unicable wszystko przebiegło bez problemu Ultrabox dostał cztery pozycje, a dwa pozostałe Wifiboxy po jednej i śmiga, :) Co prawda, straciłem zeza na Astrę, ale coraz rzadziej tam zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem turboboxa na ultraboxa i pierwsze wrażenie robi super :) Wizualnie soft się wiele nie różni ale obraz chyba fatkycznie jest ładniejszy na niektórych kanałach. Póki co mam podłączonego go jednym kablem bo jeszcze nie przerobiłem instalacji ale kanały przerzucają się płynniej. 

Dziwny motyw jest z napisami np przy filmach- bo wybiera się ścieżkę polską i napisów brak albo oryginalną i napisy polskie automatycznie się włączają bez możliwości wyłączenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy turbo wymiana jest niebo a ziemia. Jeszcze jedna dziwna akcję miałem- włączyłem nagrywanie meczu w 4k i zapomniałem o tym i włączyłem tv... i mecz dalej się nagrywał! Jak skoro mam jeden kabel wpięty? :D chyba że zastopowało nagrywanie a nie było komunikatu... musiałbym to sprawdzić dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał problem z tym dekoderem taki jak ja ?

 

Wczoraj pod wieczór dekoder się zawiesił nie reagował na nic, więc odłączyłem go od prądu i już nie chciał się włączyć ciągle wł/wył się i tak w kółko tak zwana pętla :( dopiero dziś rano udało się go normalnie włączyć.

Temperatura dekodera jak i dysku była bardzo gorąca.

 

P.S.

Byłem w głównym salonie NC+ i po ciężkich bojach (1,5h) wymienili mi dekoder na nowy oczywiście sam dekoder wszystko stare reszta :( nie mogli go uruchomić.

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Po 2 godzinach w serwisie telefon, że mam przyjść po nowy.
Ja na instalacji dwukablowej nagrywałem raz 4 kanały.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy turbo wymiana jest niebo a ziemia. Jeszcze jedna dziwna akcję miałem- włączyłem nagrywanie meczu w 4k i zapomniałem o tym i włączyłem tv... i mecz dalej się nagrywał! Jak skoro mam jeden kabel wpięty? :D chyba że zastopowało nagrywanie a nie było komunikatu... musiałbym to sprawdzić dokładnie

 

Nie ma w tym nic nadzwyczajnego... Jeżeli akurat nagrywany i oglądany program są na tym samym transponderze to wystarczy jeden przewód (jedna głowica) w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...