Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że warto wymienić , zwłaszcza że zaraz będą Mistrzostwa Świata w Rosji a z biegiem czasu na pewno będą jakieś filmy, koncerty nadawany w 4K. Najbardziej czekam na te filmy co jest zaznaczony HDR, bo jestem ciekaw jak to wyjdzie w Canal+ 4K UHD :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że warto. Mam go od marca, wcześniej WiFi Premiumbox. Może nie ma jeszcze zbyt wiele treści w 4k, ale to co do tej pory się pojawiło (Kruk, mecze, dokumenty przyrodnicze) robi wrażenie na TV 4k (mam ten co w podpisie) . No i, jak kolega wyżej już wspomniał, mundial na horyzoncie ;)

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, kto z was już używa ten nowy dekoder do odbioru 4K? Zastanawiam się, czy już na mundial by nie wymienić swojego turbo na ten nowy. :D

Też się zastanawiam cały czas czy nie wymienić swojego Pace na ultraboxa, tylko niestety te opłaty mnie troche dołują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja jestem na wypowiedzeniu, do września umowa. Kilka miesięcy jeszcze zostało, tylko ze ten mundial w 4k trochę kusi;)

Wybiorę się do APS i zobaczę co już dla mnie mają. Pewnie nadal 15 zł haraczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W moim przypadku tylko 15 zl do abonamentu. Dzwoniłem na weekend.

Oferta, jeśli chodzi o programy się nie zmieniła. Tylko ten haracz nadal 15 zł. We wrześniu pewnie by to lepiej wyglądało. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko 15 zl do abonamentu. Dzwoniłem na weekend.

Oferta, jeśli chodzi o programy się nie zmieniła. Tylko ten haracz nadal 15 zł. We wrześniu pewnie by to lepiej wyglądało. ;)

A jakie pakiety w tej chwili posiadasz że nie chca od ciebie aktywacji tylko najem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punktach mają być wyliczone egzemplarze... Również myślę, że warto wziąć, tym bardziej ,że dekoder przyszłościowy z 1 TB dyskiem czego brakowało mi w mediabox+.

Sam niedawno wymieniłem i nie żałuję. ;)

Dysk to już teraz powinien mieć z przynajmniej 2 TB. Ewentualnie wybór pomiędzy 1 TB a 2 TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilos bez jaj...Ferguson Ariva 4K za 350 zł oferuje więcej niz Ultrabox.  15 zł x 24 miesiące = 360zł także nie wiem czy taki dobry interes. Aczkolwiek jak ktoś chce mieć dekoder do oglądania telewizji który wyjmie z pudełka i będzie od razu działał to fakt weźmie Ultraboxa. Ale co do samych możliwości bądźmy poważni on nawet nie stał przy możliwości dekoderów za 600 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakich możliwości?Dla mnie on nie ma żadnych.Chcesz grzebać to sobie kompa na linuxie złóż i się baw i ucz.Dekoder służy oglądaniu telewizji i tutaj zupełnie mam 100% tego co oczekuje.I pieniądze tu nie mają żadnego znaczenia bo porównujesz coś co mi nie potrzebne i coś co mi zupełnie pasuje.Więc zostaw te wyliczenia sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie a czy ja mówię że masz sobie brać dekoder z wolnego rynku ? Nie , sam wziąłem Ultraboxa bo potrzebuje tylko właśnie do oglądania telewizji...chodziło mi tylko o sam fakt że @Wilos mocno popłynął z tą ceną 1400 zł. Bo jak dałem przykład Ariva 4K za 350 zł ma większe możliwości od Ultraboxa. Jakie? A chociażby obsługe Kodi , czy nawet tak prostą rzecz że mogę sobie podpiąć dysk jaki sobie chce i nie zaszyfruje mi nagrań. Także oceniłem tylko stosunek cena/jakość  a nie narzucałem nikomu co kto ma kupować. Także nie dorabiaj ideologii do tego co napisałem.
P.S. Tak po za tym to co mnie interesuje co Tobie jest potrzebne a co nie...nie pisałem tego do Ciebie , tylko ogółem, na Tobie świat się nie kończy, a porównanie ceny do możliwości jak najbardziej trafne.

Edytowane przez adam160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu burza o wyższość dekoderów z wolnego rynku nad dekami providera. Nie sądzę, że Ariva 4k za te 360 zł posiada dysk 1TB albo możliwość nagrywania 3 programów jednocześnie albo fast zapping. Poza tym, o ile się nie mylę nie ma też gniazda na moduł, więc na nc+ w 4k sobie nic nie pooglądasz. Sprzętowo można ultraboxa porównać do VU+ Uno 4k za około 1000 + dysk, więc spokojnie wyjdzie kwota, o której pisze wilos. Co do oprogramowania, zgodzę się że jest do niczego, ale robi to co ma robić.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...