Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie czy dostajecie rachunek na dekoder ?.

 

Zakładam, że chodzi o to czy na dekoderze pojawia się info o nowym rachunku do zapłaty. Jeśli o to pytasz to tak, pojawia się, ale jeśli masz polecenie zapłaty to pewnie taka informacja nie wyskoczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem korzystałem

 Jest telegazeta na niektórych kanałach, np. na TVP1. Jak wciśniesz przycisk OPT na pilocie, to pod możliwością zmiany języka czy napisów jest dodatkowa pozycja: telegazeta. Ja przełączasz kanały to przy nazwie programu jest napis TXT, i tam jest telegazeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest telegazeta na niektórych kanałach, np. na TVP1. Jak wciśniesz przycisk OPT na pilocie, to pod możliwością zmiany języka czy napisów jest dodatkowa pozycja: telegazeta. Ja przełączasz kanały to przy nazwie programu jest napis TXT, i tam jest telegazeta.

Dzieki sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie że jak ustawicie Dilby digital na TAK to na niektórych kanałach nie ma regulacji głośności z poziomu dekodera? Regulacja jest tylko z poziomu tv.

Zawsze tak miałem i w nBox-Turbo i tu w UltraBox-4K , gdy ustawiasz DD jest opisane poniżej że nie działa regulacja głośności tam gdzie jest nadawany DD

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oglądam programu na Canal+4K to lepiej mieć ustawiona rozdzielczosc na 1080p czy 1080i?

Nie mam pojecia czym to sie rozni:)

 

I gdzie na dekoderze znajdę kolekcję 4K VOD? Jakos nigdzie jej nie widze...

 

Dzieki za pomoc

Edytowane przez Lisekwawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie oglądam programu na Canal+4K to lepiej mieć ustawiona rozdzielczosc na 1080p czy 1080i?

Nie mam pojecia czym to sie rozni:)

 

I gdzie na dekoderze znajdę kolekcję 4K VOD? Jakos nigdzie jej nie widze...

 

Dzieki za pomoc

Ja mam ultraboxa ustawionego na 1080i, moim zdaniem kanały HD wyglądają lepiej na tych ustawieniach. Przełączam na 2160p kiedy oglądam coś w 4k. Co do VOD 4K to pojawia się w zakładce nc+GO TV DEKODER kiedy ultrabox zassa materiał na dysk.

 

@ircios Kiedyś miałem polecenie zapłaty i takich komunikatów nie otrzymywałem, widocznie coś się zmieniło.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Szanowni koledzy, kto z was już używa ten nowy dekoder do odbioru 4K? Zastanawiam się, czy już na mundial by nie wymienić swojego turbo na ten nowy. :D

Edytowane przez kingofsouth
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...