Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, dałbym głowę sobie uciąć, że można go programować bez podawania kodów. Spróbuj kod Thomsona, powinno ruszyć.

@lamparcicho co do MHL sam byłem zdziwiony, ale kiedy miałem podłączonego ultraboxa pod HDMI1, które u mnie nie ma obsługi MHL, kolory były mdłe nawet w menu dekodera. Po przepięciu pod gniazdo z MHL kolory są takie jak powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro odbieram nowy dekoder 4k trochę się nie znam, potrzebuje pomocny w wyborze kabla hdmi ktoś mógłbym polecić jakiś dobry kabel np na mediaexpert ( w przedziale cenowym 40-70 zł ) ?? Drugie pytanie dotyczy konwertera, nie jest on standardowy ma chyba z 6 wejść na kable dwa idą do mediaBox+/PVR ADB 3740SX i jeden do dekodera z multiroomu ( nie pamiętam jego nazwy, wymieniałem ten konwerter ze 4 lata temu. ) będę musiał go wymieniać czy te dwa kable podłączone do nowego dekodera będą działać i programy w 4k będą poprawnie wyświetlane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz kupować , wystarczy stary kabel HDMI lub kabel za 10 zł aby był high speed

 

Witam, jutro odbieram nowy dekoder 4k trochę się nie znam, potrzebuje pomocny w wyborze kabla hdmi ktoś mógłbym polecić jakiś dobry kabel np na mediaexpert ( w przedziale cenowym 40-70 zł ) ?? Drugie pytanie dotyczy konwertera, nie jest on standardowy ma chyba z 6 wejść na kable dwa idą do mediaBox+/PVR ADB 3740SX i jeden do dekodera z multiroomu ( nie pamiętam jego nazwy, wymieniałem ten konwerter ze 4 lata temu. ) będę musiał go wymieniać czy te dwa kable podłączone do nowego dekodera będą działać i programy w 4k będą poprawnie wyświetlane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iksiak "0" i moje nagrania

 

 

Mam zeza astra i hotbird działa ok

 

Witam Was. Czy mając TV 4k ,zwykły konwerter z zezem na Astrę i Hotbirda po wymianie tunera na 4k ultrabox+ nie będę miał problemów z odbiorem obu satelit

Działa wszystko ok, dlaczego wprowadzasz w blad, działają u mnie dwie satelity

 

 

Potwierdzam, jakość tego żużla wydaje się dość słaba, głównie jeżeli chodzi o FPS (obraz nie jest płynny i rwie).

 

@swistak57: niestety nie, będziesz miał tylko Hot Bird.

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...