Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu abonentów nie chętnie odda Camele a to może być jakaś tam zachęta bo brak tych treści na takich kartach.Druga sprawa jak ktoś posiada dekoder z dyskiem to nie wymienią miu na bez dysku bo raczej takich ofert nawet nie ma.A taki osobom jak np ja co posiadaja Wifi Premimboxa nie moga nic innego zaofarować jak tylko ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też borykałem się z faktem że jeśli oddam Camela to stracę odbiór na własnym odbiorniku, ale przekonała mnie oferta piłki nożnej w 4K i fakt że na samym początku będą dawane całkiem nowe dekodery Ultrabox. Później to mogą być dekodery odnawiane po abonentach którzy po okresie umowy zrezygnują z platformy. To fakt że 15 zeta za dekoder trzeba  uiścić ale jak się chce mieć najnowsze technologie to coś za coś. Może dla niektórych opłata za dekoder jest nie do przyjęcia i myślą co tu by zrobić by ten dekoder dostać za free, ale niestety rzeczywistość jest inna i za każdą nowość  opłata będzie. Trzeba się tylko cieszyć że oferta jeśli chodzi o treści 4k  sukcesywnie się powiększa ( już teraz dostępne są filmy przyrodnicze BBC w 4K w zakładce NC go+). poczekamy być może już całkiem niedługo wystartuje Canal+ 4k. To by było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że przez ten dekoder nie można wchodzić np. YT. Tam też można znaleźć treści 4K. No ale cóż . Jak można czegoś wymagać, skoro nawet nie ma dostępu do HBO GO z poziomu deka.

Edytowane przez Mr. Orbita
Słownictwo - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak serio? Brak na takim sprzęcie YT (a także Netflixa) to jest bardzo duża wada i to Wy za rok będziecie narzekać jak powstanie kolejny box, który to ma, bo cywilizowani dostawcy, jak SKY oferują takie usługi (a także Vimeo, Spotify itp), więc to dojdzie i do nas.
No ale z drugiej strony jakby teraz dali Netflixa gdzie jest kilkadziesiąt pozycji w 4K (a licząc pojedynczo odcinki seriali kilkaset), to kto by się jarał Błękitną Planetą ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkiem na serio, to większość użytkowników dekoderów ultrabox posiada telewizory 4k, które to mają już dostępne wszystkie te aplikacje. Swego czasu posiadałem dekoder Turbo który miał Yotube. Działanie tej aplikacji na w sumie dobrym dekoderze wołało o pomstę do nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro masz taki fajny telewizor to CI+ i tuner DVBS2 też chyba ma. Po co Ci dekoder, dla tej Błękitnej Planety i VOD w jakości SD+? ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laza1313: w takim razie tak jak już pisałem, po co w ogóle dekoder? Wszystko można zrobić na poziomie telewizora ;). A jak już jest dekoder, to fajnie byłoby, żeby obsługiwał wszystko, a nie trzeba było się bawić pilotami.

 

Inna sprawa, że 3/4 platform smart tv jest przestarzała już w momencie zakupu i są takie 2-3 letnie telewizory gdzie np. Youtube już nie działa i nie będzie działał bo producent ma je gdzieś ;).

A jak ma się dzierżawiony dekoder to jednak dostawca musi dbać o aktualizacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...