Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

To jest twój numer abonenta. Na każdym dekoderze on się pojawia podczas meczów Premier League.

To ma na celu, byś nie udostępniał transmisji w internecie, bo będzie widoczny twój numer i dostaniesz niezłą karę za takie niedobre zachowanie.

Tyle w skrócie.

PS.Przyzwyczaisz się , bo na naszym dekoderze ten numer jest wyświetlany w 4K. :lol2:;)

 

Nr karty a nie abonenta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak masz telewizor Smart TV to możesz pilotem od telewizora sterować dekoderem.

Taką funkcję mają Samsungi, lub pobrać aplikację na smartfona.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
43 minuty temu, Adasss napisał:

Jeśli mówimy o sieci po kablu to w większości wypadków powinno wystarczyć samo podłączenie kabla.
 

Dokładnie to miałem na myśli. Dekoder nie musi być na Wi-Fi. Wystarczy by był do jednej sieci ze smartfonem podłączony.

Jaki masz tam telewizor? Bo też się da pilotem od telewizora sterować dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy. Jeśli admin zrobiłem coś nie tak z góry przepraszam. Mam pytanie techniczne. Mam TV UHD, mam ten dekoder i od niedawna podłączyłem to wszystko konwerterem Unicable. Konwerter firmy GT Sat. GT-dLNB2T. Ma on jedno wyjście zwykle / na Unicable. Kolejne to Unicable. I jedno wejście DVB-T. Więc wszystko działa, oprócz tego wejścia DVB-T. Co mam zrobić, by oglądać kanały z anteny naziemnej podłączonej do tego konwertera? Czy ten dekoder to umożliwia? Dodam, że kupiłem ten konwerter w waszym sklepie. Jest zaprogramowany przez ekipę ze sklepu Hollex. Proszę o pomoc, bo nigdzie tego tematu nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak nie działa. Dekoder nie pozwala na oglądanie kanałów TV naziemnej. Wejście w konwerterze służy wyłącznie do zsumowania sygnałów z anteny naziemnej i satelitarnej, aby poprowadzić je jednym przewodem do mieszkania. W mieszkaniu należy je rozdzielić, np. na poziomie gniazda RTV i dekoder odbiera kanały satelitarne, a sygnał z anteny naziemnej należy doprowadzić np. do TV z DVB-T.

4K UltraBox+ pozwala wyłącznie na dostęp do kanałów z TV satelitarnej (+ usług wideo na żądanie po sieci).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam (najwyżej mnie ktoś poprawi) - obojętne, gdzie wygodniej, bo na obydwu wyjściach konwertera zmiksowana jest naziemna. Może być także w obydwu punktach na raz, jeśli potrzebujesz dostęp do DVB-T i masz TV obsługujący naziemną TV cyfrową w obydwu miejscach/punktach ;) Na takiej zasadzie to działa, 4K UltraBox+ tematu naziemnej TV cyfrowej nie dotyka.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie to czy da się skonfigurować Ultraboxa 4K pod multiswitcha? Mam multiswitcha Terra, do tego konwerter quattro H V (5p wejściowych), 8 portów wyjściowych, 1 satelita, HB. Chciałbym podłączyć na 2 wejścia Ultraboxa, 2 wyjścia z switcha z satelitą HB. Jest to w ogóle możliwe? W białym turbaczu wybierałem głowicę 1 - HB, głowice 2 - HB i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎24‎.‎12‎.‎2018 o 06:05, radzion19 napisał:

Witam, czy możecie sprawdzić, czy jest na liście Hustler HD, bo u mnie zniknął.

 

U mnie też zniknął - kanału 202 nie ma i pisze, że "nie znaleziono kanału". Pomoc techniczna "nic nie wie" i jedyna odpowiedź, to "zresetować do ustawień fabrycznych", co mi się nie podoba, bo ustawień własnych mam dużo, a backupu (oczywiście!) też nie ma jak zrobić.

Ktoś ma jakiś pomysł jak z tym walczyć? Bo chyba (na razie) jest na 2 z tym problemem, ale widać, że problem nie jest z jakąś konkretną 1 tylko sztuką odbiornika, tylko myślę, że z większą ilością, ale jako kanał, który codziennie mało kto ogląda (no, przynajmniej ja od okazji ;) ), to proszę uprzejmie o sprawdzeni u innych forumowiczów.

Aktualizacji żadnej nie widzę, uruchomienie (z menu, to długie) odbiornika 4K też nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie również nie ma kanału..... Wróciłem ze świąt a tutaj taka niemiła niespodzianka. :/

Ja miałem wyłączony dekoder,  dopiero włączyłem po powrocie, wiec resetowanie nic nie da.

Pytanie , czy na innych dekoderach jest ten kanał na liście?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...