Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam  model samsung 49MU8002 możesz zdradzić jaki kabel hdmi kupiłeś . Bo rozumie że teraz już wszystko ok . A przymierzam się do 4k ultrabox i nie chcę by spotkała mnie przykra niespodzianka. 

 

 

To jest tylko przykład jaki powinien być kabel, bo zaraz będzie że kabel drogi a nie warty a są tańsze i lepsze  :)

 

http://sklep.hcx.com.pl/purelink-prospeed-ps3000-018-kabel-hdmi-4kuhd-hdr-18gbps-18m-p3423

 

 

Musi by o takich parametrach High Speed HDMI z Ethernetem gwarantujące przepustowość 18Gbps dla rozdzielczości do 4K @ 60Hz

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.

Mam Pace, ale nie chcę go wymieniać bo camel jedzie na splitterze.

Jaka jest na dziś najtańsza opcja wzięcia dekodera 4K na osobną umowę z paczką C+?

Tzn. szczerze mówiąc to co widzę na stronie nc+ [ ceny ] raczej nie zachęca, ale może jako druga umowa dla bardzo starego :wink: klienta byłoby taniej?

Co myślicie?

 

Rozważam też zakup deka 4K na Enigmie, ale tu trzeba ponad tysiaka wywalić+ moduł z nc+ z abo.

Sam już nie wiem.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  model samsung 49MU8002 możesz zdradzić jaki kabel hdmi kupiłeś . Bo rozumie że teraz już wszystko ok . A przymierzam się do 4k ultrabox i nie chcę by spotkała mnie przykra niespodzianka. 

 

Kupiłem ten: https://www.ceneo.pl/47045473 i działa bez problemu. Cena śmieszna, a wszystko działa jak należy.

Właśnie zamówiłem kolejny do PRO, a ten który był fabrycznie dołączony do konsoli poszedł wczoraj do śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracę dla nowych są ceny jak że stronki, dla starych można negocjonować trochę ale nie nową umowę. Staż nie ma znaczenia. Ale to nie jest temat o tym.

 

@swistak57 nie ma czegoś takiego jak hdmi acr, jest tylko hdmi ARC :).

Niby staż nie ma znaczenia, ale z jakiegoś powodu ja np dostałem deka z aktywacją 0zł. Chyba że przypadek a nie liczy się ładnych parę lat z nimi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko przykład jaki powinien być kabel, bo zaraz będzie że kabel drogi a nie warty a są tańsze i lepsze :)

 

http://sklep.hcx.com.pl/purelink-prospeed-ps3000-018-kabel-hdmi-4kuhd-hdr-18gbps-18m-p3423

 

 

Musi by o takich parametrach High Speed HDMI z Ethernetem gwarantujące przepustowość 18Gbps dla rozdzielczości do 4K @ 60Hz

Nie, nie musi taki być. Wystarczy kabel HDMI High Speed za 30zł (dostajesz coś za wciskanie tak absurdalnie drogiego kabla?)

 

@tracer10 zapomnij, że dostaniesz rabat bo jesteś starym klientem, od zawsze najlepsze promocje dostają nowi klienci. Co do reszty decyzję musisz podjąć sam.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To był tylko przykład kabla. Kabel drogi nie musi być, ważne by spełniał standardy. :D

@iksiak, nowi z Superpremium za 129 zł(bez opłaty za dekoder) to pic na wodę ;)

Pisałem o tym wczoraj.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten: https://www.ceneo.pl/47045473 i działa bez problemu. Cena śmieszna, a wszystko działa jak należy.

Właśnie zamówiłem kolejny do PRO, a ten który był fabrycznie dołączony do konsoli poszedł wczoraj do śmieci.

 

Czytając właściwości tego kabla to szkoda że jeszcze nie obsługuje 8K heheheheh. A tak na poważnie, ciekaw jestem co on w ogóle obsługuje bo nawet HDR nie jest opisany , tak samo DOLBY ATMOS  czy tam innych rzeczy :) 8zł za kabel no cóż czego innego się można spodziewać .Typowy Chiński kabel w tej cenie :) Kupujecie drogie telewizory a kable za 8zł , wszystko w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musi taki być. Wystarczy kabel HDMI High Speed za 30zł (dostajesz coś za wciskanie tak absurdalnie drogiego kabla?)

 

@tracer10 zapomnij, że dostaniesz rabat bo jesteś starym klientem, od zawsze najlepsze promocje dostają nowi klienci. Co do reszty decyzję musisz podjąć sam.

 

Jak pisałem to był przykład a że sam(sama) sobie do powiedziałeś(łaś) to już nie mój problem a twój. Ja nie mam  nic z tego ale przynajmniej mam pewność że kabel mi podziała długi czas i wszystko :)

Obsługuje :) Wydaj te 9zł i przekonaj się sam :) HDR śmiga, PRO śmiga, no i wczoraj bez problemu zadziałał dekoder 4K :)

Kwota jest śmieszna, więc warto "zaryzykować " ;)

 Niech śmiga ile chce a ryzykować nie muszę bo ma dobre przewody HDMI i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był tylko przykład kabla. Kabel drogi nie musi być, ważne by spełniał standardy. :D

@iksiak, nowi z Superpremium za 129 zł(bez opłaty za dekoder) to pic na wodę ;)

Pisałem o tym wczoraj.

 

Być może i masz rację, co nie zmienia faktu, że przeróżne promocję są co jakiś czas (aktywacja za darmo/mr za darmo/pół roku bez opłat itp.) i dotyczą tylko nowych klientów, a starym klientom pozostaje straszenie wypowiedzeniami żeby na przedłużenie umowy załatwić sobie 10zł rabatu.

 

Czytając właściwości tego kabla to szkoda że jeszcze nie obsługuje 8K heheheheh. A tak na poważnie, ciekaw jestem co on w ogóle obsługuje bo nawet HDR nie jest opisany , tak samo DOLBY ATMOS  czy tam innych rzeczy :)

I niby dlaczego miałoby pisać skoro ich obsługa nie leży po stronie kabla tylko sprzętów połączonych tym kablem, a dokładniej zamontowanych w nich gniazd w standardzie HDMI 2.0? Właśnie dlatego w instrukcji ultraboxa pisze wyrażnie, że masz mieć telewizor z HDMI 2.0 bo standard 1.4 nie obsłuży 4k powyżej 30fps, HDR i innych o których piszesz.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od początku canal+, cały czas na wysokich pakietach, na początku czerwca przy przedłużeniu przechodziłem zVIP+ na VIPmax i wymiana dekodera na Ultrabox4k, za sk…… nie chcieli odpuścić 49 aktywacja 15 najem, żałuje że nie wykorzystałem wtedy sytuacji przed końcem roku z Uniwersal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...