Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dekoder ma tylko.dvbs2.Spodziewajcie sie zwykłego prostego dekodera.Szalu brak, pisalem ze lista narzucona.Dekoder to składak.Plyty glowne sagemcom,Soft adb.Obudowa projekt chyba technicolor.Sporo różnic względem bety.Beta ładniejsza byla.Soft zbliżony do evoboxa.Ale dostosowane do nc.Za to pilot bedzie wygodny wg mnie i intuicyjny.O.ile wejdzie ta sama ladna wersja.

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoją opinię na rzecz ewentualnych ekstrasów w tym dekoderze już napisałem (i naprawdę ich nie było wiele). Pytanko do kaspiana (skoro ma wersję beta tego dekodera) - czy posiada on obsługę HbbTV (sprawdzić można np. z HotBirda na Eska Extra czy Arte [serwis po francusku])? Czy jest tak jak w Evoboxie, czyli (prawdopodobnie) zablokowany software'owo?

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hbb TV nie działało w wersji beta.I chyba będzie tak jak w Evo czyli software kastrat. Platforma obsługuje jako tako, ale właśnie kwestia softu. Ktoś pisał o DVB-T na USB. :) Pomysł dobry i realny ale nie było takich dyspozycji przy pisaniu specyfikacji sprzętu , przy zamawianiu.Ale pewnie też kwestia była by softu. Dekoder mi pasuje, bo wspiera Astrę i HB ;) Trwam będzie;) ale niestety przy zwykłej instalacji więc albo Unicabelek i 4x PVR albo Astra. Ja obecnie zdałem sprzęt i nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnijcie o DVB-T w dekoderze dedykowanym. Przy obecnej ofercie naziemnej to jest to spora konkurencja dla platform, szczególnie niskich pakietów. Daliby ludziom DVB-T w dekoderze to niektórzy by stwierdzili, że w sumie to im wystarczy i przy najbliższej okazji rozwiązaliby umowę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, oczekujecie głowic DVB-S2X w pudełku od operatora? :/  Z jakiej okazji mieli by taką dawać? :mrgreen:

Przecież tunery takie są robione po najniższych kosztach. Druga sprawa, nie mamy nic na HB w S2X.

nc+  z zasady nie wychodzi naprzeciw swoim abonentom, raczej "każe" korzystać z listy, jaką technicy ułożą. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nc+ to nie Cyfrowy Polsat. Obie platformy, jak widać, mają odmienną politykę dotyczącą listy kanałów w dekoderach.

Tyle na ten temat. To nie jest wątek o listach kanałów w dekoderach polskich platform. :read:

 

Wracając ściśle do omawianego w tym wątku modelu dekodera to skoro w wersji beta jego oprogramowania lista kanałów była "sztywna" to nie należy oczekiwać, że w wersji finalnej będzie inaczej. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...