Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle czasu od zmiany nazwy platformy a dalej wita nas logo "nc+". 

 

Rozumiem że trzeba powołać specjalny zespół który to wymyśli jak zmienić logo w dekoderach, przedstawi swoje pomysły na spotkaniu z prezesami, zdobędzie fundusze na ten innowacyjny pomysł i dopiero wtedy doczekamy się zmiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Sierek napisał:

Netflix jest dostępny w menu. 

Ja nigdzie Netflixa nie widzę

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Niestety rządy technologiczne w tej platformie sprawują ludzie z CYFRY+, a nie z nki, a szkoda, bo mamy jak wyżej napisane. 

To jakieś potwierdzone info? Jeśli tak to dlaczego mamy [beep]iany multiroom z nki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Niestety rządy technologiczne w tej platformie sprawują ludzie z CYFRY+, a nie z nki, a szkoda, bo mamy jak wyżej napisane. 

Za oprogramowanie dekoderów  odoowiada producent, który pisze softy do nich. Nie ludzie z Cyfry, bo ich już tam praktycznie nie ma.

 

Godzinę temu, iksiak napisał:

 

..To jakieś potwierdzone info? Jeśli tak to dlaczego mamy [beep]iany multiroom z nki?

Nie potwierdzi. Niestety.. MR po C+ znika powoli, zostaje od ITI.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sierek napisał:

 

Na kanale 222 też działa, przechodzi do apki

To ciekawe, u mnie nie znaleziono kanału, a aktualizacja była o 1 w nocy

11 minut temu, ircios napisał:

Nie potwierdzi. Niestety.. MR po C+ znika powoli, zostaje od ITI.

Dlatego zaskoczyły mnie te rewelacje jakoby za sprzęt odpowiadała cyfra, bo przecież od początku NC oferował nowy sprzęt i multiroom po enkowski. Chyba, że się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SatZnawca napisał:

Tyle czasu od zmiany nazwy platformy a dalej wita nas logo "nc+". 

 

Rozumiem że trzeba powołać specjalny zespół który to wymyśli jak zmienić logo w dekoderach, przedstawi swoje pomysły na spotkaniu z prezesami, zdobędzie fundusze na ten innowacyjny pomysł i dopiero wtedy doczekamy się zmiany? 

 

Dobre, dobre :D

 

Fakt, podmiana kilku grafik to wyzwanie dla całego zespołu, a czas realizacji trzeba liczyć od razu w kwartałach. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mnie nie interesuje to czy jest napisane na grafice "NC+" czy "Platforma Canal" tylko czy zostały błędy poprawnione typu przewijanie w TimeShiftingu, i tak też się stało. U mnie też brak kanału 222 i apki Netflix w Menu, ale szczerze to mi to jest do szcześcia niepotrzebne.

Edytowane przez artgot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz co się będzie działo w temacie. Ze 3 strony przybędą jak grafikę zmienią. Temu lub tamtemu nie będzie odpowiadać lub, że mogła być tak lub owaka. I nieważne, że w dekoderze nie działa to czy tamto.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, artgot napisał:

Szczerze to mnie nie interesuje to czy jest napisane na grafice "NC+" czy "Platforma Canal" tylko czy zostały błędy poprawnione typu przewijanie w TimeShiftingu, i tak też się stało. U mnie też brak kanału 222 i apki Netflix w Menu, ale szczerze to mi to jest do szcześcia niepotrzebne.

 

Wiadomo, poprawki błędów są najważniejsze, ale ile im zajęło ich naprawienie? Żenująco długo.

 

Można by to pominąć gdyby wszyscy otrzymywali ten cud techniki za 0.00 zł, ale tak nie jest. Ponosząc taki haracz jak niektórzy, a w zasadzie większość musi płacić (10-15 zł) to według mnie wsparcie powinno być na najwyższym poziomie. 

 

Odnośnie loga to wielki rebranding odbył się we wrześniu. Mamy grudzień, więc minął prawie kwartał. Po pierwsze przygotowanie rebrandingu to nie jest decyzja z wczoraj na dzisiaj. Tym bardziej, że było szykowane nowe oprogramowanie to nie szło o tym pomyśleć? Jak to świadczy o ludziach pracujących w tej firmie? Odpowiedź pozostawiam każdemu indywidualnie.

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzejgratis napisał:

@artgot Odepnij dekoder na chwilę z prądu i ponownie podłącz. Może pomoże...

Zrobilem tak ale to nic nie dało, może gdybym przywrócił fabryczne albo ponownie skonfigurowal antene tak aby wymusić pobranie listy to by ten kanal wskoczyl ale nie chce mi sie ponownie układac ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Darx667 napisał:

Po aktualizacji dekoder wyświetla się jako urządzenie do przesyłania cast.

Screenshot-2019-12-04-at-08-03-47.png

"Źródło nie jest obsługiwane." - tak samo wyświetla się np. EVOBOX PVR CP. Nie znaczy to kompletnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, artgot napisał:

Zrobilem tak ale to nic nie dało, może gdybym przywrócił fabryczne albo ponownie skonfigurowal antene tak aby wymusić pobranie listy to by ten kanal wskoczyl ale nie chce mi sie ponownie układac ulubionych

 

Ja to zrobiłem. Oczywiście listy ulubionych się wykasowały a kanał 222 z Netfilx się nie pojawił. Nie masz co próbować. Błąd z wykasowywaniem list ulubionych pozostał, po konfiguracji anteny. Odłączanie od prądu tez nie pomaga. Próbowałem tez opcję z wyjętą kartą i restart. Kanału 222 nie ma. Niesamowita niedoróba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...