Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak Ci pomóc? Skoro jesteś bardzo irytujacym człowiekiem i nie potrafisz zrozumieć, że ten wynalazek ma takie, a nie inne oprogramowanie i tak ma działać. To przez takich jak Ty i podobnych do Ciebie, jest bardzo prawdopodobne, że są aktywacje kosmos i dzierżawy z d..y wzięte, bo biegniesz z [beep]erelą dekoder wymieniać na inny, który będzie działał tak samo lub podobnie, a nawet gorzej. Transport do serwisu, praca serwisanta i ponowny transport w nowym kartonie to pieniądze.  I to nie małe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz telewizor, który obsługuje HDR, to zwykle on rozpoznaje czy obraz jest w HDR czy nie, niezależnie czy dekoder wyświetla ikonkę czy nie. U mnie też czasem po przełączeniu kanału nie zaczytuje kompletu ikonek, ale po wciśnięciu po chwili INFO, ikonki wskakują na swoje miejsce :) Za to trzeba pochwalić, że po ostatniej podmianie kanałów Fokus TV, Superstacja i Polo TV na HD, od pierwszego dnia kanały automatycznie pojawiły się na liście w dekoderach Ultrabox+, zupełnie inaczej niż poprzednio gdy podmienione kanały w ogóle znikały z listy i trzeba było robić ręczną instalację, tracąc listę ulubionych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jupiter napisał:

Jeżeli masz telewizor, który obsługuje HDR, to zwykle on rozpoznaje czy obraz jest w HDR czy nie, niezależnie czy dekoder wyświetla ikonkę czy nie. U mnie też czasem po przełączeniu kanału nie zaczytuje kompletu ikonek, ale po wciśnięciu po chwili INFO, ikonki wskakują na swoje miejsce :) Za to trzeba pochwalić, że po ostatniej podmianie kanałów Fokus TV, Superstacja i Polo TV na HD, od pierwszego dnia kanały automatycznie pojawiły się na liście w dekoderach Ultrabox+, zupełnie inaczej niż poprzednio gdy podmienione kanały w ogóle znikały z listy i trzeba było robić ręczną instalację, tracąc listę ulubionych kanałów.

No to się mało znasz, bo mam tv qled i jak jest sygnał HDR to on dopiero się przełącza na Hdr.  Także nie wyszło ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Was z dziwnie śmieszną sytuacją? Powiedzcie mi jedną rzecz, bo jestem lekko mówiąc zdziwiony. Mam ten dekoder już jakiś czas - w dalszym ciągu jadę na starym konwerterze, dziś nawet specjalnie podszedłem bliżej konwertera i jest na 4 wejścia. Dwa kable są w Ultraboxie i jeden w Evobox - tymczasowo jeszcze. Wczoraj miałem sytuację gdzie nagrywałem wieczór wyborczy (cały) na wszystkich antenach TVPINFO, TVN24, Polsat News. Na Ultraboxie chyba wystąpiła dziwna sytuacja, bo zaprogramowałem aż trzy pozycje i o dziwo wszystko mi nagrało: wieczór wyborczy TVP, TVN24, a także TVN7 -tutaj nagrywałem film, mało tego oglądałem na domiar wszystkiego mecz Polski - jak to możliwe?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa na wymianę dekodera wifipremiumbox na 4K podczas trwającej umowy? Na infolinie za każdym razem idą w zaparte ze trzeba najpierw zdać karty do  muliroomu. Jakoś we wrześniu na panelu użytkownika mojenc+ była kiedyś oferta automatyczna ale za 20zl/miesięcznie i 99zl atykwacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2019 o 23:43, wilos napisał:

No to się mało znasz, bo mam tv qled i jak jest sygnał HDR to on dopiero się przełącza na Hdr.  Także nie wyszło ci.

 

No właśnie o tym mówiłem, chyba źle zrozumiałeś. Niezależnie czy dekoder wyświetla na pasku informacyjnym HDR czy nie, to jeżeli sygnał jest faktycznie w HDR to telewizor przełączy się w ten tryb automatycznie i pokaże że jest HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...