Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

A czy to takie istotne? ;)Naprawdę nie zastanawiam się ile prądu dekoder zużywa jak idę do pracy.

Mogę cie zapewnić, że moje rachunki nie wzrosły jak się przesiadłem z Turbodekodera.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
7 minut temu, Pawel napisał:

Właśnie powinny spaść jeśli już.

Może spadły jak już. Nie analizuje tego. Do szczęścia mi to nie jest potrzebne.

Ale jak chcesz to sprawdzę , czy miesięcznie zaoszczędzam 3 lub 2 zł.  ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
38 minut temu, Pawel napisał:

Robił ktoś pomiary zużycia prądu w trybie pracy i standby?Jakoś nie mogę znaleźć w sieci informacji na ten temat.

 

Znalazło się ;)

 

2019-03-03-135229.jpg

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Chodzi mniej więcej o średni pobór.Np. turbodekoder ma taki około 22W,mediabox około 17 a wifipremium około 15-16. Tyle można dowiedzieć się z filmików na youtubie. Jestem ciekaw ile średnio pobiera ultrabox 4K. Czysta ciekawość nic więcej. Nie jestem jakimś maniakiem oszczędności bo turbodekoder chodzi u mnie nonstop (nie odłączam od gniazdka) a od ponad 10 lat używam plazmy jako główny tv.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu zawinia? Tv 4k Philips dekoder 4k działa uruchamia się wszystko ok obraz jest kanały działają. Przekładam dekoder 4k do lcd lg dekoder uruchamia się widać logo witamy nc+ i nagle brak sygnału wyskakuje info od lg logo lg kostka, sprawdzałem kable i nadal problem. Wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4k to też są LCD (prócz OLED). W sumie wszystkie tv to LCD, tylko różnią sie podświetlaniem. Teraz głównie jest podświetlenie LED (LED Tv). Co innego OLED, które mam nadzieję zastąpi wszystko dotychczasowe. 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie blokady rodzicielskiej na nc+go tv. Otóż ustawiłem kod na nc+ go tv żeby synek- (3 letni spryciarz opowiem dalej dlaczego :) )nie wchodził w menu i przypadkiem nie zamówił filmów na vod. Niby wszystko pięknie ładnie, po wejściu w menu i wybranie nc+go tv wyświetla się monit o podanie kodu, ale okazuje się że, jeśli wciśnie na pilocie niebieski przycisk (sam na to nie wpadłem ale synek wciskając różne klawisze w końcu trafił na ten przez który może włączyć sobie ulubionego Binga czy Strażaka Sama :D )  wchodzi w menu i tam normalnie można wybrać bez podania kodów vod płatne, więc tutaj moje pytanie jaki sens ustawiania blokady rodzicielskiej na nc+go tv skoro można wejść prościej bez podania kodu niebieskim przyciskiem na pilocie? To jest jakiś błąd oprogramowania czy tak ma być. Koniec końców usunąłem blokadę skoro można wejść bez podania kodu i teraz pilot lezy poza zasięgiem synka ;) 

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...