Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (Technicolor USW4001NCP, ITCA)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kabel jest spoko HDMI 2.1 więc tutaj nie powinno być problemu. Przejrzałem na szybko instrukcję obsługi od dekodera w PDF i nic nie wspominają o głębi palety kolorów, aczkolwiek na stronie operatora faktycznie reklamują jako 10bit. Dzwoniłeś do techników PC+ z zapytaniem o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Nowych Technicolorów już chyba nie będzie - Canal+ twierdzi, że firma nie przestrzega zobowiązań umownych, a Technicolor, że C+ nie reguluje należności.

https://satkurier.pl/news/189496/producenci-dekoderow-pozwani-przez-grupe-canal.html

 

Stąd pewnie pojawił się ultrabox 4K spod ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2020 o 16:56, _Artek_ napisał:

Jak mam zestaw głośników 2.0 i ampli obsługujący DD to takie ustawienie coś mi da? Pytam bo ciagle mi się ta opcja przestawia na włączoną....może kiedyś w jakiejś aktualizacji to naprawią....

 

Tu masz rozwiązanie problemu z włączającym się DD. U mnie też pomogło

 

W dniu 12.12.2019 o 06:28, Pawel napisał:

U mnie to nie pomaga ale pomogło co innego.Tak naprawdę to ustawienia DD dekoder zmienia po wyłączeniu samego telewizora.

Ustawiamy DD na Nie i zmieniamy jednocześnie rozdzielczość.Ja normalnie używam 1080p więc zmieniłem na 1080i.Zapisujemy ustawienia.Następnie wracamy z rozdzielczością do pierwotnych ustawień i ponownie zapisujemy.Po te operacji opcja DD pozostaje na wartości NIE. 

Edytowane przez pepe40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miras546 Ja już od wielu lat posiadam Logitech Harmony 350. Bez wodotrysków ale super ergonomiczny, wszystkie klawisze pod ręką logicznie rozmieszczone. Bardzo dobrze leży w dłoni - świetnie działa z tym dekoderem. Co najważniejsze na zwykłe baterie paluszki. Są też droższe, np. 650 z kolorowym ekranikiem - ale to już chyba przerost formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2020 o 16:30, miras546 napisał:

Witam.Czy polecił by ktoś jakiegoś dobrego ,najlepiej podświetlanego pilota do dekodera 4K UltraBOX+  z netflixem ,bo ten oryginalny to .......

Używam od bardzo dawna pilota Logitech Touch, bajka, polecam.

 

https://www.amazon.com/Logitech-Harmony-Universal-Remote-Touchscreen/dp/B009EIUH6G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wracający co pewien czas problem na Muzeum 4K i komunikat "obecnie program nie jest nadawany' ma związek z nowym modułem CAM i testami zabezpieczeń.  Wczoraj był wspomniany komunikat, dzisiaj odbiór prawidłowy przy takim samym poziomie sygnału z anteny i żadnych zmian po stronie instalacji antenowej i konfiguracji dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł tu nie ma nic do rzeczy... Wygląda po prostu na to że Ultrabox na ten moment nie posiada certyfikatu ECP. Wszystkie programy na Museum 4k odbierane na modułach i niebieskim i czarnym na telewizorach z certyfikatem ECP działają prawidłowo kiedy na ultrabox wyświetla się ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 4K Ultrabox podłączony jest z Sony android tv xg85 i amplituner Pioneer. Włączona kontrola przez HDMI i ARC. Teoretycznie działa oprócz jednej rzeczy. Gdy włączam Sony tv pilotem Sony włącza się tylko tv i Pioneer, 4K Ultrabox nie chce się włączyć. Wyłączanie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...