Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten włoski kanał miał rozpocząć nadawanie 1 września, a jak na razie jego emisja (chyba) nie ruszyła (przynajmniej ja nie natrafiłem na nim na żadną transmisję). Czy ktoś z Was natrafił na coś innego na tej stacji niż plansza informująca o starcie kanału? :)

Dla przypomnienia: TV&TV to sieć telewizyjna, która w założeniu pozwalałaby na wykupienie przez Internet czasu antenowego na emisję własnych, unikalnych treści, a te po weryfikacji i akceptacji miałyby trafić na antenę o ustalonej porze. Ponoć swego czasu na stronie SAT Kuriera było tak duże zainteresowanie tym kanałem, że zdecydowano się na publikację wywiadu z przedstawicielem tej stacji - link tutaj: https://satkurier.pl/news/160501/tvtv-wywiad-z-przedstawicielem-nowego-kanalu.html

Edytowane przez Camilieu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod jaką nazwą aktualnie ten kanał się wyszukuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy będzie jakaś transmisja na satelicie bo nie znalazłem? I gdzie?

Edytowane przez Max Augustino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plansza została już usunięta z satelity i już raczej się nie pojawi. :) Dodam, że w Dtt stacja ruszyła zgodnie z zapowiedziami 1 września. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak kanał pokazał się ostatecznie na satelicie - zameldował się dziś na 11,373 GHz, pol. H jako 6 MIA TV.

Niestety ekstremalnie mizerna jakość, obraz chyba nie ma nawet 0,5 Mbit/s (MPEG-4/SD).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kanał nawet w tak daremnej jakości nie jest wart żadnej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi