Jump to content
spello

najlepszy dekoder obsługujący DVB-S, DVB-T oraz TV Analogową

Recommended Posts

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakiś dekoder, który będzie mógł odczytywać kanały DVB-S, DVB-T oraz analogowe? Zależy mi na takim dekoderze, za pomoca którego mógłbym oglądać wszystkie polskie kanały telewizyjne FTA - https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3895

Czy mógłym liczyć na wasze propozycje? Zależy mi na czasie, więc jeśli moglibyście mi coś zaproponować, to czekam. Najlepiej, jakby cena nie przekroczyła 200zł

Pozdrawiam

Edycja RafiX: Poprawiłem link.

Takiego sprzętu "3w1" nie znajdziesz. Jedynie DVB-S + DVB-T, zerknij tutaj.

Limit 200 zl. - to nie wypali. Jednak kupując osobno do DVB-S i DVB-T wyjdzie mniej więcej tyle samo.

Do telewizji analogowej (satelitarnie) będziesz musiał użyć osobnego tunera, nawet jakiś używany z Allegro się nada. Telewizja analogowa jest na wymarciu, więc nie opłaca się za bardzo w to inwestować.

Kiedyś istniały tunery satelitarne cyfrowo-analogowe, jednak ich produkcja już dawno temu się skończyła.

pogrzebałem jeszcze trochę i znalazłem na ebay.pl to o czym wspominałem. daję linka: klik. nie wiem na ile to jest to o co mi chodzi, ale w opisie widznieją oba DVB oraz analogue. osobiście nie zamówię, bo byłby to transport pomiędzy państwami, czyli dodatkowe koszta...

co do tego DVB-S, DVB-T oraz Analog, to czy naprawdę nikt już tego nie produkuje?

Zapewne zasugerowałeś się fragmentem "digtal/analog/DVB-S/DVB-C/DVB-T tauglich" - to dotyczy kabla dołączonego do zestawu ;) Tuner w tym zestawie może odbierać tylko DVB-S.

O ile mi wiadomo, tunerów DVB-S, DVB-T i Analogowych w jednym, nigdy nie było. Były tylko DVB-S + Analogowy.

no to tvn mi odpada. a można jeszcze wiedzieć, czy w każdym tunerze DVB-S + DVB-T będę miał możliwość obejrzenia tych wszystkich polskich FTA z listy podanej wcześniej? Bo mam teraz dekoder Best SR-898, który nie łapie mi Astry 19.2°E i AMOS 4.0°W, gdzie jest kilka polskich kanałów.. resztę odbieram

a może można jakieś nowe oprogramowanie do niego doinstalować?

edit:

a gdzie mogę znaleźć DVB-S + analogowy?

Tak, każdy tuner poradzi sobie z odbiorem tych kanałów (o ile będą spełnione warunki co do instalacji antenowej).

Nie znam tunera który posiadasz, także nic konkretnego nie mogę powiedzieć.

Tunera DVB-S + analog to szukaj na aukcjach internetowych. Osobiście, na Allegro, od bardzo dawna czegoś takiego nie widziałem. Dzisiaj taki tuner to "okaz" ;) Sam posiadam taki właśnie tuner, ma on około 7 lat.

No jasne, a dlaczego miałby nie odbierać? :)

Co do odbiornika, poszukaj jakiejś strony www producenta, może tam są nowe softy (ale wątpię w to).

Witam.

Polecam o ile masz komputer z wolnym slotem PCI EXpres - Karta TV Pinnacle PCTV 7010iX PCI-E.

Ja ja mam i jestem zadowolony. 2 x SAtelita , analog tv , digital tv ,6 w 1, radio.

pozdrawiam.