Skocz do zawartości

najlepszy dekoder obsługujący DVB-S, DVB-T oraz TV Analogową


spello
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy moglibyście mi polecić jakiś dekoder, który będzie mógł odczytywać kanały DVB-S, DVB-T oraz analogowe? Zależy mi na takim dekoderze, za pomoca którego mógłbym oglądać wszystkie polskie kanały telewizyjne FTA - https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3895

Czy mógłym liczyć na wasze propozycje? Zależy mi na czasie, więc jeśli moglibyście mi coś zaproponować, to czekam. Najlepiej, jakby cena nie przekroczyła 200zł

Pozdrawiam

 

Edycja RafiX: Poprawiłem link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego sprzętu "3w1" nie znajdziesz. Jedynie DVB-S + DVB-T, zerknij tutaj.

Limit 200 zl. - to nie wypali. Jednak kupując osobno do DVB-S i DVB-T wyjdzie mniej więcej tyle samo.

 

Do telewizji analogowej (satelitarnie) będziesz musiał użyć osobnego tunera, nawet jakiś używany z Allegro się nada. Telewizja analogowa jest na wymarciu, więc nie opłaca się za bardzo w to inwestować.

Kiedyś istniały tunery satelitarne cyfrowo-analogowe, jednak ich produkcja już dawno temu się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogrzebałem jeszcze trochę i znalazłem na ebay.pl to o czym wspominałem. daję linka: klik. nie wiem na ile to jest to o co mi chodzi, ale w opisie widznieją oba DVB oraz analogue. osobiście nie zamówię, bo byłby to transport pomiędzy państwami, czyli dodatkowe koszta...

co do tego DVB-S, DVB-T oraz Analog, to czy naprawdę nikt już tego nie produkuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zasugerowałeś się fragmentem "digtal/analog/DVB-S/DVB-C/DVB-T tauglich" - to dotyczy kabla dołączonego do zestawu ;) Tuner w tym zestawie może odbierać tylko DVB-S.

 

O ile mi wiadomo, tunerów DVB-S, DVB-T i Analogowych w jednym, nigdy nie było. Były tylko DVB-S + Analogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tvn mi odpada. a można jeszcze wiedzieć, czy w każdym tunerze DVB-S + DVB-T będę miał możliwość obejrzenia tych wszystkich polskich FTA z listy podanej wcześniej? Bo mam teraz dekoder Best SR-898, który nie łapie mi Astry 19.2°E i AMOS 4.0°W, gdzie jest kilka polskich kanałów.. resztę odbieram

a może można jakieś nowe oprogramowanie do niego doinstalować?

 

edit:

a gdzie mogę znaleźć DVB-S + analogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy tuner poradzi sobie z odbiorem tych kanałów (o ile będą spełnione warunki co do instalacji antenowej).

Nie znam tunera który posiadasz, także nic konkretnego nie mogę powiedzieć.

 

Tunera DVB-S + analog to szukaj na aukcjach internetowych. Osobiście, na Allegro, od bardzo dawna czegoś takiego nie widziałem. Dzisiaj taki tuner to "okaz" ;) Sam posiadam taki właśnie tuner, ma on około 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...