Skocz do zawartości

Nowe i planowane kanaly niemieckie FTA


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam mam do was pytanie a konkretnie do abonentów cyfrowego Polsatu. Dzisiaj sobie przeglądam i nagle widzę brak dwóch kanałów niemieckojęzycznych mam na myśli Super RTL i VOX. Na monitorze mojego telewizora wyświetla się informacja brak fonii i video :cry: . Więc moje pytanie jest następującej treści co się dzieje z niemieckojęzycznymi kanałami FTA na Cyfrowym Polsacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Bibel TV uruchomi nowe kanały ;)

 

Bibel TV - niemiecki kanał religijny poruszający tematy biblii, ma zamiar wprowadzić nowe kanały na satelitę. Będą to Trinita-TV i C-TV. Pierwszy z nich będzie kanałem religijnym dla dzieci, natomiast drugi zajmie się nauczaniem i przekazywaniem treści religijnych. Oba projekty mają szansę ruszyć najwcześniej na wiosnę 2009 roku. Nadawca ma w planach uruchomienie również kanału familijnego - dla całej rodziny.

 

Warto wspomnieć, że z Bibel TV związany jest [tru] young television - religijny kanał dla młodzieży, który pod koniec grudnia br. będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Zarówno Bibel TV, jak i [tru] young television są nadawane sygnałem niekodowanym z satelity Astra 19.2E/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dzien 31.12.08 niemiecka wersja Comedy Central zaprzestanie nadawac ! :lol2:

Kanal w Niemczech nie ma zbyt duzego sukcesu i pasmo komediowe bedzie dziennie wieczorem od godz. 20 na Nick Germany.

 

Jest to naj lepsza decyzja od dluzszego czasu bo ramowka kanalu jest okropna. Moze znowu powstanie VIVA Plus ??

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie miałbym nic przeciwko gdyby Premiere upadło, ale Panowie, szykuje się nam ciekawy rodzynek na satelicie, i to w moim ulubionym języku :mrgreen:

 

źródło: TN/DF

3559030ccc6e45bcbbv2.gif W Niemczech już niedługo wystartuje kolejny kanał FTA. Etos TV, bo tak ma się nazywać nowa stacja, ma ruszyć w styczniu 2009 roku. Kanał miał już pojawić się na początku 2008 roku, ambitne plany stacji jednak nie wypaliły. Tym samym, od pierwszych zapowiedzi kanału mija już prawie rok.

 

Etos TV będzie się skupiał głównie na branży pogrzebowej, ramówka będzie się składała m.in. z pokazów nowych modeli trumien, reportaże przedstawiające cmentarze. Widz będzie mógł zamieścić w nowej telewizji ogłoszenie wspominkowe o swoim bliskim. Usługa ta będzie płatna.

Pomysłodawcą projektu jest Wolf Tilmann Schneider, będący redaktorem naczelnym Etos TV. Nowa telewizja ma nadawać sygnałem niekodowanym z satelity Astra - 19.2E/

 

 

Amen. Moi drodzi Parafianie, cieszycie się? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja dla homoseksualistów. :locked:

Timm TV rozpoczyna nadawanie 1. 11. 2008 o 13:15 serialem "Noah´s Arc"

Ta tematyczna telewizja będzie nadawała pełnometrażowe filmy, seriale telewizyjne, polityczne, socjalne, kulturalne relacje, pokazy mody skierowane do grupy gayu przede wszystkim w wieku 18-24 lat. Już teraz są lansowane takie programy jak

Upgrade – podróże i relacje dla homoseksualnych podróżników

Homecheck – kontakty ogłoszenia partnerskie

Timmtoday – własny autorski magazyn

 

Satelita: Astra 1L

Pozycja: 19,2 st. wschód

Transponder: nr. 113

Provider: Media Broadcast

Częstotliwość: 12,633 GHz

Polaryzacja: horyzontalna

SID: 12600

V-PID: 0201

A-PID: 0301

PCR PID: 0201

Service name: TIMM

kodowanie: żadne (FTA)

 

http://www.satcentrum.sk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...