Skocz do zawartości

UFC


to_ti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejna walka Polaka w UFC. Daniel Omielańczuk walczy z Jaredem Rosholtem. Przeciwnik bardziej wymagający niż Guelmino. Będzie ciężko, ale warto kibicować Danielowi dziś od ok. godz 19:30(gala od 18). Całe wydarzenie odbędzie się podczas gali w ZEA. Walką wieczoru podczas UFC Fight Night będzie starcie w tej samej kategorii wagowej w której walczy Daniel, czyli wadze ciężkiej: Nogueira vs Nelson.

 

EDIT: Niestety Daniel przegrał walkę :/ Dalej kondycja na niskim poziomie, ale to chyba problem większości polskich zawodników MMA. Scenariusz każdej rundy niemal identyczny: rozpoczęcie rundy, chwila stójki i Daniel na plecach do końca rundy :| W drugiej było chwilowe przebudzenie, ale nie udało się nic ugrać. Może jeszcze jedną walkę dostanie od UFC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie ma takiej opcji. Tylko Figh Pass płatny w internecie zostaje + ewentualne PPV. Tydzień testów Figh Passa jest za darmo, wystarczy tylko karta kredytowa/debetowa przy rejestracji, a następnie jak chcesz to anulować w ciągu tygodnia, żeby nie naliczali kasy.

CM Punk i tak pewnie zawalczy na galach numerowanych, czyli PPV. Jutro w nocy walczy Joanna Jędrzejczyk w zwykłym Fight Pass, bo to gala Fox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jedna z najsłabszych gal UFC(oby najsłabsza w tym roku) za nami. UFC 182 jest przeszłością i szczerze to nie wiem, czy Dana doczeka się 750tys. subskrypcji PPV, o których mówił, bo karta nie powalała od początku. Nie dziwię się spadkom sprzedaży PPV gal UFC. Przestaję się dziwić ewentualnemu powrotowi Brocka Lesnara i zatrudnieniu CM Punka. Coraz więcej gal, coraz mniej emocji - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono, że Zuffa wygrała z Ministerstwem ds. Mediów w Niemczech i po 5 latach zakazu transmitowania MMA w tym kraju, rozpoczęły się negocjacje z właścicielami stacji takich jak ProSiebenSat 1, czy RTL w/s transmitowania gal UFC w Niemczech. Jak na razie nie wiadomo z kim podpisze kontrakt Zuffa i czy gale będą nadawane FTA, ale to być może dobra informacja dla fanów MMA. Więcej info z komentarzem Garry Cook'a(przedstawiciel UFC m.in. na Europę): http://www.mmarocks.pl/ufc/zakaz-transm ... -bezprawny

 

Drugą ważną informacją jest plan zorganizowania gali UFC w Polsce w 2015r. W "UFC Tonight" podano, że jest to jeden z krajów, który chce odwiedzić UFC w tym roku zapewne z galą Figt Night. Nic z tego nie wyszło w 2014r. ale jest na pewno bliżej niż dalej do takiej decyzji. Plusem jest większa ilość polskich zawodników w stosunku do ubiegłego roku, którzy jednak w UFC coś tam wygrywali, a Jan Błachowicz(zaproszony niedawno do promowania gali w Szwecji) i Joanna Jędrzejczyk mają dużego plusa u Dany White za swoje występy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Główna walka wieczoru to Mirko "Cro Cop" Filipović vs. Gabriel Gonzaga II, a co-main event to: Jan Błachowicz vs. Jimi Manuwa. Biletów spodziewać się należy na Eventim: http://www.eventim.pl/UFC

 

Jest to gala Fight Night więc pewnie będzie dostępna w Fight Pass(przypominam o darmowym 7-dniowym okresie próbnym).

 

Info: http://www.mmarocks.pl/ufc/ufc-w-polsce ... e-wieczoru

 

//"Nieoficjalnie: rywalem Daniela Omielańczuka (@OmielanczukD) na UFC w Polsce będzie Anthony Hamilton"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że UFC w Szwecji przez transmisję w USA na kanale Fox Sports zaczynało się o 22, a główna karta od 2 w nocy i trwała niemal do 4 nad ranem to ustatnowiono rekord pod względem widzów w hali podczas gali UFC w Europie. Ponad 26 tys. osób obserowało jak ich idol Alexander Gustafsson jest obijany i nokautowany przez Anthony Johnsonona.

 

W Polsce tak późno gali nie będzie ponieważ nie zapowiada się na transmisję na kanale Fox Sports w USA, a pod ten kanał już robiono galę bardzo wcześnie m.in. w Australii.

Ceny na UFC w Polsce mają być "przystępne dla każdego": http://www.mmarocks.pl/ufc-on-fox-14/ce ... c-w-polsce

 

Następne UFC to numerowana gala 183: Silva vs. Nick Diaz, a kolejne z udziałem Polki to UFC 185: Pettis vs. Dos Anjos z także walką o mistrzoswski pas: Carla Esparza vs. Joanna Jędrzejczyk - 14 marca 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużej wiedzy to nie mam, ale lubię czytać o tym sporcie i oglądać walki w najlepszej organizacji na świecie. Jeśli chodzi o CM Punka to mogę powiedzieć, że oglądałem Q&A(tutaj, niestety po angielsku, choć to amerykański angielski, dla mnie prostszy:

) z nim przed UFC 182 i z tego co można wywnioskować z jego odpowiedzi jest świadomy swojej "ułomności" w MMA. Nieco z grubej rury - niestety, ale pasa może nigdy nie zdobyć. Nie chcę cię martwić, ale on jest głównie przeszkolony z zapasów, a jak sam mówił(żartobliwie) wchodzi do ringu z zawodnikami, którzy chcą go "zabić". Niestety MMA to taki sport w którym zawodnicy osiągają wiele jeśli są wszechstronni z parteru i stójki, a CM Punk dopiero uczy się tego drugiego, a w tym pierwszym jest sprawny w jakieś 40%. Jego problemem jest także kategoria wagowa, a przypominam, że "wybiera" z najlepiej obsadzonych kategorii: średniej(Weidman, wspomniany Silva i Diaz), lub w półśredniej(Lawler, Hendricks, GSP - jak powróci).

Na początek(czerwiec/lipiec) dostanie walki z zawodnikiem debiutującym lub mającym najwyżej 3 walki w UFC. Trenuje w klubie ze znanymi z parterowego stylu zapaśnikami Anthony Pettisem i Benem Askrenem, więc w swojej ulubionej sferze. Musi nauczyć się stójki, wytrzymywać kondycyjnie walki i jak sam mówi pewności siebie. Obiecuje, że to jego "nowa kariera" więc po pierwszej walce raczej nie odpuści, aktualnie jego celem jest TOP10 i na tym się musi skupić. Walka o mistrzowski pas to sporo pojedynków przed nim, jeśli w ogóle do niej dojdzie, bo nie tylko ja mam spore wątpliwości co do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co oznacza "later" w rozumieniu UFC to też za bardzo nie wiadomo. Aśka Jędrzejczyk też miała "later" walczyć, a tu już w marcu i nie dość, że ciężka walka to od razu o pas. Ale włodarze jak i sam zawodnik jak już pisałem są świadomi, że niestety aktualnie mogłoby się to skończyć ciężkim nokautem, bądź kontuzją(które problemem CM Punka są). Jedno jest pewne, będzie to podczas któregoś z eventów PPV, bo w celach marketingowych także CM Punk został ściągnięty. Dobrej prasy to on nie ma, nikt nawet z UFC nie ściemnia że to ryzykowne posunięcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska baaardzo słaba jeśli chodzi o kibiców poza granicami naszego kraju. Tylko walka wieczoru bez korzeni polskich. Spodziewam się więc drugiej gali UFC w tym samym dniu gdzieś w USA z nieco lepszą rozpiską. Wręcz jestem pewny, że zabraknie Bruca Buffera(zastąpi go Friedlander lub Martinez, stawiam na tego pierwszego) , bo co do duetu Rogan&Goldberg mam pewność 100% co do ich nieobecności. W Polsce może zamiast zwykle hiszpańskiego komentarza, który jest tym drugim dojdzie polski w postaci Jurasa i współkomentatora. Komentarz angielski to będzie raczej Gooden&Hardy.

Kolejną walką będzie Peter Sobotta vs. Sergio Moraes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Do gali w Polsce doszły kolejne walki. Na tę chwilę rozpiska wygląda tak:

Walka wieczoru:

 

265 lbs: Mirko Filipović (30-11-2) vs. Gabriel Gonzaga (16-9)

 

Karta główna:

 

205 lbs: Jan Błachowicz (18-3) vs. Jimi Manuwa (14-1)

185 lbs: Krzysztof Jotko (15-1) vs. Garreth McLellan (12-2)

170 lbs: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Sergio Moraes (8-2)

115 lbs: Aisling Daly (15-5) vs. Claudia Gadelha (12-1)

 

Karta wstępna:

 

115 lbs: Maryna Moroz (5-0) vs. Joanne Calderwood (9-0)

155 lbs: Marcin Bandel (13-3) vs. Jason Saggo (10-2)

170 lbs: Paweł Pawlak (10-1) vs. Sjeldon Westcott (8-2-1)

265 lbs: Daniel Omielańczuk (16-4-1) vs. Anthony Hamilton (13-4)

170 lbs: Seth Baczynski (19-12) vs. Leon Edwards (8-2)

145 lbs.: Taylor Lapilus (8-1) Rocky Lee (3-0)

 

Znane są też ceny biletów. Aktualnie kupić je mogą tylko członkowie oficjalnego fanowskiego klubu UFC. Sprzedaż dla wszystkich od 26 lutego.

"Zgodnie z informacjami widniejącymi na stornie dystrybutora biletów, eventim.pl, najtańsze miejsca kosztować będą 100 zł, ceny miejsc na płycie rozpoczną się od 600 zł, natomiast za miejsca najbliżej klatki UFC zapłacić będzie trzeba 1500 i 2500 złotych."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartolinos,widzę,że masz wielką wiedzę na temat MMA(UFC) i dlatego mam do ciebie pytanie:jak sądzisz czy Cm Punk poradzi sobie w UFC i czy jest w stanie zdobyć pas w swojej kategorii wagowej?

 

http://www.inquisitr.com/1793845/ufc-cm ... od-add-on/

 

 

Dla mnie PUNK to chucherko to jest miejsce dla takich kloców jak np Scott Steiner lecz młodszy jak także młodszy Goldberg który dużo wcześniej ćwiczył MMA Lesnar który już tam był. Mi szkoda Emalienenko

 

Chętnie bym zobaczył tam nikogo innego jak samego Ortona gośc ma talent marnuje się w WWE dla mnie o lata świetlne lepszy technik od Ceny tylko że ta jego mentalność . Szkoda że Edge musiał zakończyć kariere ze względu na grożący mu paraliż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowdy Ronda Rousey - fenomen! Co ta kobieta robi z rywalkami jest przerażające :shock: W 14 sekund pokonała swoją rywalkę Cat Zingano bijąc tym samym swój rekord najszybszego nokautu w walkach mistrzowskich w UFC. Jak szybko się walka zaczęła(aż niewiarygodne), tak szybko się skończyła. Technika niepozornie wyglądającego "chuligana" znana jest od początku jej kariery w MMA i nikt nie zdołał zmienić wyniku walk. Joe Rogan w zapowiedziach jej walk już przestał używać określeń "najlepsza technika walki w parterze w kobiecym MMA", zastąpił to mówiąc o niej "najlepszą technika walk w parterze w całym MMA bez podziału na płeć". Śmiało można ją porównywać do najlepszych sportowców świata.

Podczas UFC 184 realizator pokazał także jak wygląda twarz duszonego Koschecka przez Ellenbergera, widok ten jednak nie nadaje się na publiczne forum.

 

Zapowiedź walki Joanny Jędrzejczyk z Carlą Esparzą o pas mistrzyni UFC w wadze słomkowej podczas UFC 185, która już za dwa tygodnie: https://www.youtube.com/watch?v=24tbRtq1n_s

 

Oficjalnie: Bruce Buffer annoucerem podczas UFC Fight Night 64 w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy mistrzynię UFC w wadze słomkowej, a tu taka cisza?! Nie chce mi się wierzyć, że Celebrity Splash jest ciekawsze :roll: Trzeba wspierać tych, którzy promują nasz kraj, a nie moczą tyłki tańcząc, gotując i śpiewając przy tym :shock: Piękna niedziela, słoneczko i pas na biodrach Joanny Jędrzejczyk :brawo: Więcej takich ludzi i dni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś zobaczyć walkę?Edit Jędrzejczyk zmiażdżyła swoją rywalkę w stójce a parteru bardzo dobrze unikała.Nie dziwię sie zachwytom szefa UFC http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Szef ... omosc.html Jak i Mameda Chalidowa http://www.sportowefakty.pl/mma/507694/ ... ign=wp_mma Była już mistrzyni była bezradna jak dziecko uciekając przed grożnymi ciosami lub dążąc za wszelką cenę do parteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...