Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje aby w długo oczekiwanym nowym sofcie do dekodera nie było tylko „serwisu MOOD, korzystania z Internetowego Centrum Abonenta (ICA) oraz robienie zakupów na popularnym serwisie zakupowym” ale możliwość korzystania z CYFRy+ ONLINE , TVN Player , IPLA, POLAST PLAY. We wszystkich nowych odbiornikach TV jest to możliwe to na pewno podniosło by atrakcyjność dekodera.

Wszystkie zawieszenia zaczęły się po zmianie ostatniego oprogramowania więc myślę że to wina tylko oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to, jakiś koncert życzeń co kto chce w nowym sofcie? Ty nie chcesz MOOD, ale chcesz cyfrę online, tvn player, ipla, polsat play. Jak to jest w nowych TV, to w dekoderze jet zbędne. Ja nie chce nic z tych rzeczy, za to chciałbym żeby w końcu ten [beep]ny soft dopracowali, bo knotów w nim tyle że głowa mała. Zmartwię Cię. Nie będą spełnione życzenia ani Twoje, ani moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujacy problem. Mianowicie mój Philips nie wyszukuje kanałów naziemnych (satelitarne działają bez problemu).

Objaw polega na tym, że pasek wyszukiwania kanałów naziemnych w ogóle się nie rusza a po chwili pojawia się błąd "sprawdź antenę".

Antena jest OK bo jak podłączę inny TV mający MPEG 4 to kanały telewizor znajduje i jakość jest super. Jako, że mój TV ma tylko MPEG 2 chciałem kanały naziemne oglądać przez tuner. Zależy mi na TVP historia.

Może ktoś z Was taki temat przerobił i zna rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Figurant

Jeśli masz taką możliwość, to podłącz dekoder do innej instalacji antenowej naziemnej. Być może, że głowice dekodera i TV mają inną czułość i to co dla TV jest wystarczające, to wcale takie nie musi być dla dekodera. Pamiętaj, że w tym drugim miejscu musi też być podłączona antena satelitarna, bo w przeciwnym razie nie wyszuka kanałów naziemnych. Karta chyba też musi być.

 

@456play

A jakże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rozumiem czytajac wstecz ze soft ktory teraz mamy w tym upapranym dekoderze nadal zawiesza dekoder w funkcji PROGRAM !!?? :evil::evil::evil:

Mi się udało, że tak powiem coś zaprogramować i go nie zawiesić. Włączyłem TVP1/PROGR/WYSZUKAJ akurat programowalem cos z TVN-u i poszlo. Polecam na każdym kroku dać mu z 30 sekund żeby w tle pomielił dane. Mi się udało jakoś zaprogramować, wyjść *-> i dalej użytkować dekoder bez restartu.

 

Całe te zawieszanie to ewidentny brak zgodności EPG nadawane z tego co widzę różne w tle różnych kanałów np. oglądając TVPHD i podglądając co zaraz będzie na TVPHD widzimy inną audycję niż oglądając inny kanał podglądając w PILOT co zaraz będzie na TVPHD - nic dziwnego że dekoder wariuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na ten problem odpisali z działu technicznego tak:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zawieszenie się dekodera w funkcji EPG ?Program? związane jest nieprawidłowym odbiorem przekazu przez dekodery PVR HD. Nie jest związane to z usterką dekodera. Aktualnie mogą występować wymienione utrudnienia z EPG. W związku tym dokonywane są zmiany w odnośnie przesyłania danych lub w nowej wersji oprogramowania zostanie dołączone dodatkowe wsparcie dla danej funkcjonalności dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało, że tak powiem coś zaprogramować i go nie zawiesić. Włączyłem TVP1/PROGR/WYSZUKAJ akurat programowalem cos z TVN-u i poszlo. Polecam na każdym kroku dać mu z 30 sekund żeby w tle pomielił dane. Mi się udało jakoś zaprogramować, wyjść *-> i dalej użytkować dekoder bez restartu.

 

Mi nawet sie udalo nie zawiesic bez czekania 30 sekund. Po prostu czasami sie udaje, czasami nie. Powiedzmy, ze choc wkrzuajace, to spodziewajac sie tego mozna sie na to psychicznie przygotowac wchodzac do PROG. Najgorsze jest jednak zawieszanie sie tunera samoczynnie - ja tak mailem podczas nagrywania kilka razy. Film sie nagrywa, po jakims czasie gdy juz powinien sie zakonczyc, patrze a na tunerze dalej swieci sie lampka nagrywania, oczywiscie reset kablem z tyłu, wchodze do swoich nagran i widze ze film juz od polowy skonczyl sie nagrywać. Idzie sie wkurzyc, tym bardziej ze sie placi za uzytkowanie takiego badziewia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W punkcie chętnie pewnie by wymienili na PACE, ale jest to zablokowane, więc nie, że nie chcą, a nie mogą.

A mnie zastanawia jedno. Po ostatnim odnowieniu umowy mam zapisane Czynsz Najmu za Dekoder HD PVR.

A to nie oznacza czy Philips czy Pace. Ja czekam na nowy soft i co z tego wyjdzie. Potem będę wymieniał walcząc o Pace

Mam problem z bardzo głośnym dyskiem w Philipsie (3 letnim) Czy w nowej wersji jest ciszej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testus w Pace dysku w ogóle nie słychać , można spokojnie spać przy nim . Ja Philipsa codziennie odłączam od prądu na noc , nie pobiera niestety vod ale można usnąć .

To się uśmiałem. Pace też do cichych dekoderów nie należy. Jak w nocy załączy się pobieranie, to dysk potrafi nieraz pohałasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...