Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to bardzo dziwne, bo u mnie tak nie leci. Akurat wczoraj na rtlu na astrze był nadawany DD i nic nie idzie. Dzisiaj mam pożyczony optyczny to będę sprawdzać.

 

W menu też nie widziałem aby można było coś ustawić.

 

Oczywiście po HDMI idzie dźwięk ale kino rozpoznaje jako analogowy.

 

Poza tym wieszanie się tunera coraz bardziej motywuje aby iść i wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po hdmi idzie tez :)

 

Wygląda na to, że jednak nie.

Nie jestem jedyny z takim przypadkiem.

 

Piszą ludzie o tym problemie na innym forum

LINK: http://www.hdtv.com.pl/forum/jak-podlaczyc-x-y-z/47937-problem-z-cyfra-hd-brak-dzwieku-5-1-przez-kabel-hdmi.html

 

W instrukcji też opisują, żeby mieć dźwięk w dodatkowym urządzeniu to przez czincze albo przez optyczne wyjście.

 

Czy w takim razie Pace 500GB też ma taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem - sprawdzone już. Po HDMI nie idzie dźwięk cyfrowy. Jedynie po wejściu coaxial. Niestety.

 

Wczoraj jak robiłem testy już się tak wkurzyłem na tuner, że spakowałem i pojechałem wymienić. Blokowanie się, resetowanie itp. Nagrywanie zaczęło świrować raz nagrywało, raz nie.

 

Nie dostałem PACE, bo niby mam w darmowe użytkowanie i nie mógł mi wymienić. Dostałem jednak nowego Philipsa.

 

Ma na szczęście oprogramowanie 111 ;) i zniknęło parę wcześniejszych problemów.

 

Teraz aktualizację oprogramowania zrobię dopiero jak będzie nowy soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie dekodera. Zawiesza mi się. A objawy są takie, że normalnie go włączam, a po przełączeniu 2-3 kanałów dekoder sie zawiesza, tzn nie znika podgląd kanału na dole i odbiornik nie reaguje na pilota. Czasami jest nawet tak że mam inne menu kanału na dole a inny numer na górze i też on nie znika. Pilot ma nowe baterie. czy to wina mojej obsługi (może coś przypadkowo nacisnąłem ) czy już dekoder mi sie konczy? mam go już 3 rok i działał bez zarzutów.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małe pytanko. Wymieniałem już ostatnio dekoder za Philipsa PVR dostałem drugiego takiego samego. Przez trzy dni przy starym oprogramowaniu było ok, nic się nie zawieszało, ale dziś pobrałem nowe oprogramowanie i od początku się zaczęło, chciałem coś nagrać, wyszedłem z EPG i koniec... Dekoder trzeba resetować.

 

Znowu muszę iść do centrum Cyfry, tylko co dalej? Kolejnego Philipsa nie biorę, bo to szkoda mojego czasu, nerwów i pieniędzy, a nie będę przy tak wysokich opłatach latał co chwile do dekodera go resetować to raz, po drugie czasem chcę coś nagrać czy coś, a wtedy reset kończy nagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny mam problem dostałem ten tuner wracałem z nadzieją że mam dobry sprzęt a to jest koszmar zawiesza się samo włączenie zajmuje jak odpalenie Diesla na mrozie , daje jeszcze szasnse przez kolejny dzień a jutro piszę reklamację niech zabierają sprzęt który nic nie jest wart :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was mial taki problem, ze przy odtwrzaniu z dysku nagran kanalow w HD zacina mu sie obraz co jakis czas. Objaw podobny jak gdyby na starym komputerze próbowac odtworzyc DivXa. Wczoesniej gdy korzystalem tylko z SD nie było takich problemów. W punkcie C+ moga mi tylko wymienic na innego Philipsa, wiec zanim to zrobie (niepotrzebnie nie chce ryzykowac bo strace to czego jeszcze nie obejrzalem na dysku) chcialbym potwierdzic czy to typowy objaw czy rzeczywiscie awaria tunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich objawów jeśli to na nagraniach z jednego dnia i kanału to może być coś z zasięgiem lub złączem anteny-głowicy odpowiedzialnej za nagrywanie. Jeśli zamiana kabli SAT1 i SAT2 nic nie da a nagrania z kilku dni i kanałów będą miały ten problem to dekoder do wymiany, może dysk siadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...