Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie jest normalne, spróbuj tuner zresetować, później wymienić baterie, sprawdź którą masz wersję softu (trochę się naklikasz tym pilotem:P ). Jak nic co się wymyśli nie pomoże to pozostanie już chyba tylko pojechanie do dystrybutora i wymienienie terminalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei bardzo ciekawy problem - zawiesza mi się .......... pilot do PVR - terminal działa (w sensie można nim sterować), ale nie działa sterowanie TV. Jak włączę tryb TV, zapali się czerwona dioda i jak np. chcę zrobić głośniej to gaśnie. Czasami w ogóle nie zaświeci się kontrolka TV. Pomaga wyjęcie baterii. Ma / miał ktoś coś takiego? Tuner / pilota brałem w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem kod do tunera - tak dla sprawdzenia. Pamiętam kod, ale chciałbym go usunąć / wyłączyć, aby tuner nie wołał o kod przy np. przeprogramowaniu (wyszukaniu nowych kanałów); w starych mediasatach sprawę załatwiały cztery zera wpisane jako kod, tutaj czterech zer nie da się wprowadzić. Jest na to jakiś sposób, czy już zawsze będę musiał się "męczyć" z kodem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam telewizorek SOONY Bravia 46" ( nie pamietam dokladnego symbolu) i od pewnego czasu jestem uzytkownikiem tunera Philips PVR. Połaczone ze soba kablem HDMI. I teraz sprawa nr1. Przy wlaczaniu tunera, TV go nie widzi i musze manualnie przelaczyc AV i sprawa nr2 nie mam dostepu do telegazety. Placimy za ten tuner 20zl miesiecznie i nie można w pelni z niego korzystac. Czy ktos probowal juz cos targowac z Cyfra za te niedogodnosci ?

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Jestem od kilku dni posiadaczem omawianego tu dekodera. Moje pytanie dotyczy usługi HBO Digital. Wg. strony internetowej powinno mi przez noc pobrać dwa filmy i dwa odcinki serialu, ja natomiast mam tam tylko jeden film, i do tego trwający bodaj połowę rzeczywistego czasu trwania. Ktoś się z czymś takim spotkał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie nagrywałem nic. Wg. zaleceń z działu pomocy technicznej Cyfry+ dekoder był na stand-by, zagaszony na kanale 70 (nie wiem czemu, ale taką sugestię dostałem). czy problemem może być stare oprogramowanie w wersji bodaj 76?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, spokojnie, żadnych żali i złości nie ma, i tak jestem pozytywnie zaskoczony możliwościami. No to czekamy na weekend. W kilku wątkach przewija się wiadomość, że ma bbyć jakiś jeszcze nowszy soft pod koniec maja, rozumiem, że jeszcze nie wiadomo czy to będzie już ta premierowa najnowsza wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy / stary, a co to za różnica. Dzisiaj znowu zniknęły mi dwie pozycje z twardego dysku - rzecz jasna MOJE nagrania. Nikt tego nie skasował, po prostu zniknęło; były to dwie najstarsze pozycje. Żeby było jasne - zarządzanie dyskiem ma ustawione na tryb RĘCZNY, nie auto. Wydaje mi się, że to ja powinienem decydować, co i kiedy usunę.

Zastanawia mnie jedno - czy dzieje się to z winy softu (bo niedopracowany i po iluśtam dniach usuwa), czy mieszają / maczają w tym palce technicy C+. Bo jeżeli technicy, to niech se wsadzą w d :censored:ę ten dekoder! Sorki za nerwy :oops: , ale się trochę zdenerwowałem....

Kupię se swój tuyner z twardym dyskiem i będę miał z głowy, a za VOD'em w wydaniu HBO nawet nie zatęsknię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...