Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Mam pytanie.

Ponieważ mam problemy z tym tunerem chciałbym go wymienić na PVR 500.

Czy w związku z tym muszę opisać i zgłosić najpierw problem do działu technicznego na infolinii?

 

Czy najpierw infolinia musi zatwierdzić wymianę i czy infolinia określa jaki model mogę dostać?

 

Jeśli salon w którym będę dokonywał wymiany będzie miał model 250 i 500, czy wówczas będę musiał wymienić na model który posiadałem?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, działa z większą ilością splitterów. U mnie Philips PVR HD działał bezproblemowo z PIC Bezerker i kartami łamanymi turbo. :)

 

Napisałem, że Clone+ byłby najpewniejszy, bo wielu użytkownikow chwali go sobie, a nikt nie narzeka. Natomiast to nie zaprzecza temu, że Philips HD PVR będzie działał dobrze z innymi splitterami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam szanse go dostać przy przedłużaniu umowy na wypożyczenie za darmo??

 

Pewnie że masz. Ja dostałem darmowy wynajem na cały okres umowy przy jej przedłużaniu bez żadnych problemów. Musisz tylko upierać się przy tym że chcesz tuner za free

 

@lukas876 Zdziwiłbym się gdyby ktoś narzekał po wydaniu takiej kasy na splitter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RaPi A kiedy przedłużałeś tę umowe, w której dostałeś Philipsa HD PVR za darmo? Bo teraz to naprawdę przy przedłużeniu umowy o rabat 100% na dekoder na całą długość umowy, a szczególnie na dekoder HD PVR jakim jest ten Philips.

 

Wrzesień

Ale też nie chcieli mi go dać . Dopiero po wysłaniu rezygnacji otrzymałem go for free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedłużałem umowe 3 tygodnie temu.nie myslałem wtedy o nowym dekoderze.ale po przejsciach jakie zafundował nam ferguson to napisałem mailla do cyfry w sobote,a w niedziele dostałem odpowiedz.dziś poszedłem do punktu i od :brawo: reki mi wydali

( zastanawia mnie jedno,umowe mam podpisaną na 16 miesiecy a dekoder dostałem na free na 24 miesiące :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio już od tygodnia ma problem z Philipsem. Gdy oglądam jakiś dowolny program to dekoder sam się nagle wyłacza, a następnie ponownie się włącza (na poczatku brak zegara) wracając do kanału który był ostatnio oglądany nie danego dnia a poprzedniego. Całość tej operacji, tj. ponownego właczenia trwa ok 3-5 minut. Nie wiem w czym jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...