Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam najnowszy soft tzn.to dzieje się u moich rodziców a ja zajmuje się tymi sprawami :] i bardzo często się resetuje nawet w nocy się włącza sam :!::!::!::!::!::!: Dzwoniłem na BOK i pani na dziale technicznym tak mi doradziła że ja nie znając się bym się domyślił co i jak.Zastanawiam się jak oni ich szkolą :!::!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis zauwazylem taką rzecz. Na kanale TVP HD w czasie koncertu wyszedłem do kuchni po cos i w tym momencie lecialo cos co chcialem powtórzyc. wciskam przewin do tyłu, pauze i .... nic. Te klawisze nie reagują. przerzucam na inne kanaly hd - BBC, NGWild, Cplus Film , Cplus Sport. Na wszystkich mozna cofnąc , zatrzmac , przewinąc. Czy z moim dekoderem cos nie tak czy jednak jest jakies ograniczenie na tym kanale. Nie chce mi sie wierzyc ale moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój PVR bardzo często się resetuje w ciągu godz.wyłącza się z 4-5 razy

 

To bardzo czesto. Jezeli nie robisz jakis nietypowych operacji, to pewnie jest jakis problem ze sprzetem.

Moj Philips resetuje sie tez czesto jezeli non-stop wlaczam i wylaczam pasek do zmiany jezyka (aby przykryc napisy w Canal+, a pozniej odslonic pelny obraz, etc.).

Ale przy "normalnym" uzytkowaniu, chodzi ok.

Sprobuj wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale TVP HD ... wciskam przewin do tyłu, pauze i .... nic. Czy z moim dekoderem cos nie tak czy jednak jest jakies ograniczenie na tym kanale.

 

TVP HD przewija sie tak samo jak wszystkie inne.

Byc moze straciles bufor time-shift (n.p. wlaczajac EPG, nagrywajac z time-shift, lub przy jakiejs innej operacji). Bufor latwo stracic, ze wzg na bugi oprogramowania.

Odczekaj minute (maly bufor sie nie przewija) i powtorz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos sie uczy jezyka to warto wiedzec, ze mozna ogladac World Cup po angielsku w HD na zywo.

 

Oto metoda:

1. Wlaczyc TVP HD (jest opozniony o 5-10 sekund). Wylaczyc dzwiek.

2. Wlaczyc ESPN Radio (http://espn.go.com/espnradio/player?rd= ... =WORLDCUP1) (jest opozniony o 60-70 sekund)

3. Uzywajac guzika Pause na pilocie, zsynchronizowac obraz z dzwiekiem (np. England:USA w tej chwili potrzebuje 1 min. 7 sekund opoznienia na PVR dla pelnej synchronizacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tym tunerem mam takie problemy że włączam któryś z 3 HD niemieckich na astrze i mi skacze obraz. Wejdę w menu przełączę jakąś opcję (np z full HD na HD redy - nie ważne z którego na który) i zaczyna dobrze działać. Jednak po jakimś czasie tuner ma zawieszenie i sam się resetuje tylko na tych programach.

 

Czy to standard w tym tunerze czy czas pojechać i go wymienić? Ogólnie sprawuje się dobrze patrząc na Wasze problemy powyżej wiec czy jest sens wymieniać?

 

Co radzicie? Może mam jakoś źle zaprogramowane wszystko.

 

TV to sony bravia full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z tym tunerem mam takie problemy że włączam któryś z 3 HD niemieckich na astrze i mi skacze obraz. Wejdę w menu przełączę jakąś opcję (np z full HD na HD redy - nie ważne z którego na który) i zaczyna dobrze działać. Jednak po jakimś czasie tuner ma zawieszenie i sam się resetuje tylko na tych programach.

 

Czy to standard w tym tunerze czy czas pojechać i go wymienić? Ogólnie sprawuje się dobrze patrząc na Wasze problemy powyżej wiec czy jest sens wymieniać?

 

Co radzicie? Może mam jakoś źle zaprogramowane wszystko.

 

TV to sony bravia full hd

 

Mam identyczny problem. Sila sygnału 99%, jakość 99% (ustawiane na fergusonie AF 6318). Anteny lepiej już nie ustawię. Co jeszcze mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...