Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wentylator jest sterowany z plyty glownej, co mozna sobie zauwazyc podczas resetu (ponad 4 sek ciaglego przycisniecia wlacznika zasilania).

Wentylator ma prawo miec rowniez kontole obrotow - tak jak wentylatorki na prosecorze itp. Jesli ma, to system moze byc automatycznie zamykany w przypadku wzrostu temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z wprowadzeniem dekodera Pace HD PVR, zaprzestano produkcji Philipsów HD PVR. Decyzja jest spowodowana między innymi wymogami Unii Europejskiej nakazującej na mocy stosownej dyrektywy produkcję sprzętu o niskich poborach mocy. Nowy Pace w trybie stand-by pobiera mniej niż 1W energii.

Ładnie piszesz na tema Peace 500 Giga.. Ja mam 250 Giga Peace w czym jest on gorszy od tego nowego bo soft dla tych tunerów chyba jest podobny..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na DVBnews.pl Pisze ,że Cyfra+ wycofuje Philips PVR i skupi się nad Pace HD pvr :brawo:

 

Pomimo rezygnacji przez Cyfrę+ z produkcji Philips'a PVR, nadal będzie on dostępny w ofercie. Jest jeszcze trochę tego sprzętu na magazynie, przy tym będzie zawsze ze zwrotów poddawany "renowacji" i wypuszczany na nowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje :D jeszcze jedno pytanie wiem że było to pewniw dziesiątki razy napisane ale brak mi czasu - czy wtym philu a własciwie pace 250 bo tak mi się trfił jest możliwoś sortowania kanałów czy nie?

panowie prosze! - z pewnych względów nie moge otworz opakowania pilota (możliwe że dziś jeszcze oddam sprzęt i zostane przy sd) a bez pilota cięzko m to sprawdzi można czy niemożna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szukaj: ja nie mam czasu odpowiadać :wink:

 

NIE MOŻNA SORTOWAĆ/UKŁADAĆ/ZMIENIAĆ

jest tylko lista Cyfry z której możesz wybrać ulubione kanały, żeby zmieniając kanały klawiszem P+, poruszać się tylko po wybranych pozycjach.

 

p.s. przez 30 minut czekania na odpowiedź, spokojnie sam znalazłbyś tę informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie PVR 250 od PVR 500 różni sie jedynie wyglądem a poza tym jest to ten sam badziew.

Przez pierwszy rok abonenci go otrzymują by przeprowadzić testy. Abonenci ci nie wiedzą o tym ale są testerami - króliki doświadczalne bo tylko w ten sposób jest możliwa analiza pracy sprzętu w trakcie normalnej eksploatacji dekodera i usuwania przy tym pojawiających się usterek i braków powstających z czasem.

Ja mojego PVR 250 nie musiałem jeszcze wymieniać a mam od prawie półtora roku ale technologicznie jest ten sprzęt zacofany tak jak ten z dyskiem 500 GB.

Ich przełom w technologi polegał na dodaniu innej tapety w VOD i HBO DIGITAL co równie dobrze można było zrobić w Pace 250 GB.

Na prawdziwe zmiany i faktycznie na sprzęt na miare dzisiejszych rozwiązań technologicznych będzie trzeba jeszcze dłuuuugo poczekać.

Dobrze ze puki co rezygnuje bo 200 za tą ofertę to troche za dużo i choć płacimy za ofertę to chociaż powinni nie brać haraczu za ten złom co jest chyba najbardziej irytujące...

Płacimy chyba za ten dysk bo technologia tu jest na takim etapie że gdyby wsadzić dysk w Mediasata to nie byłoby różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego PVR 250 nie musiałem jeszcze wymieniać a mam od prawie półtora roku

Widzisz ja mam swego peace od grudnia 2009 roku a nrecorder od października 2008 . dodam obecnie ma już 4 !! (Tak to nie pomyłka czwarty odbiornik n-ki) dlatego też im podziękuję w najbliższym czasie.. Co do tunerów PVR cyfry.. w zasadzie większych różnic technologicznych nie widać.. w nce dysk 300 Giga ( zwykły czarny dekoder) .. Cyfra niestety ma słabszy soft do tych tunerów bardzo kiepskie epg . A co za tym idzie gorsza nawigacja przy nagrywaniu.. i planowaniu nagrań.. No i brak możliwości edycji list brak możliwości wgrywania kanałów z sat. ( podobnie ma n-ka). Mam nadzieje że kiedyś to EPG będzie na jakim takim lepszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzytkujac go ponad tydz. dzis mnie zaskoczyła ta maszyna :shock: nagrywalem film na hbo no i w tym czasie ogladalem co innego. 10 min. przed koncem filmu przelączam na hbo zobaczyc czy juz moze sie skonczyl to wczesniej zakoncze nagrywanie a ten mi odwala i wylacza sie przerywa nagrywanie :crazy: a za chwile wlaczył sie sam szybko sprawdzilem czy nagralo sie na szczescie tak a i film sie akurat skonczył :) czyzby zaczynal swirowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Czy na opakowaniu pisze że to Pace a nie Philips ?

Bo wiadomo że głownie po tylnej naklejce widać.Ale czy można odróżnić bez otwierania pudła i szukania naklejki ?

Bo mi sprzedawca powie bym go pocałował jak mu zacznę marudzić że zanim wezmę to chce tylną naklejkę tunera zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dokładnie jak napisałeś i sprzedawca nic mi nie powiedział :smile: A nawet napisze więcej. Zrozumiał mnie w 100% dlaczego chce sprawdzić czy to stary lub nowy. Co do pudełka to nie da się sprawdzić. Są identyczne

 

P.S. Naklejkę widać już po otworzeniu pudełka do góry. Nie trzeba nawet dekodera wyciągać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi sprzedawca powie bym go pocałował jak mu zacznę marudzić że zanim wezmę to chce tylną naklejkę tunera zobaczyc.

 

Przepraszam, czy ty dalej zyjesz w PRL, zebys sie godzil na takie zachowanie?

On od twoje transakcji sprzedawca ma prowizje. Zapowiedz mu to na dzien dobry, ze wezmiesz tylko z okreslona nalepka jesli zacznie marudzic zmien sprzedawce.

A w zieleniaku tez sie godzisz kupowac zgnite kartofle, bo bo sprzedawca marudzi, ze wybierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim dekoderku mam oprogramowanie 92, wczoraj chyba z 6 razy wchodziłem w pcje aktualizacji i za każdym razem mialem informacje ze jesto nowa aktualizacja wiec wciskam OK , dekoderek gasnie zaczyna migac przez kilka minut czerwona dioda nastepnie dekoderek wstaje ale nadal wersja oprogramowania to 92. czy to wina mojego spzretu ze nie moze sciagnac najnowszej wersji czy moze po porstu to cudo tak w zcesciach sciaga oprogramowanie ??

dzis od rana oczywiscie tez komuniktak ze jest nowe oprogramowanie i oczywisci epuszczenie tego nic nie dalo wersja nadal 92 i nadal dostepne aktualizjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfre od kulku dni i dekoder z z wczesniejsza wersja oprogramowania. Dzis wyskoczyl komunikat o nowej wersji i pytanie czy chce zaktualizowac. Zona zechciala, dekoder pomruczal, pomrugal i.... teraz wyswietla niezlomnie jeden komunikat na wszystkich kanalach. "Brak sygnalu, sprawdz antene."

Przed ta aktualizacja bylo wszystko ok, teraz kicha... zdechlo, czy jest jakis myk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ciekawe bo w moim przypadku kiedy ustawialem na pojedynczy to brak sygnału przy ustawieniu na Twin bylo ok

osttanio padl mi konwerter cyfry (po 2 miesiacach uzywania) i zalozylem pierwszy lepszy pojedynczy i co najciekawsze nadal przy ustawieniu na pojedynczy jest brak sygnalu a na Twin jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby coś oglądać musisz mieć kabel podpięty do wejścia nr 2 i ustawiony konwerter TWIN w menu? Przy kablu podłączonym do wejście nr 1 i ustawieniu konwertera na pojedynczy nie ma sygnału na żadnym kanale? Jeśli tak to tuner może mieć uszkodzoną głowicę, ale jeszcze możesz go sprawdzić u kogoś na innej antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...