Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli masz wszystkie inne kanały to instalację antenową masz ok. Jeżeli tylko kanał AXN nie odbiera u Ciebie to oznacza że albo musisz jeszcze raz wyszukać listę kanałów ponieważ niedawno niektórych kanałów zanikał odbiór i taka operacja kończyła się wówczas sukcesem. Inna możliwość jest taka że nie masz pełnego pakietu a AXN posiadasz jako opcję która może być już nieaktualna.

Gdyby były problemy z instalacją brak odbioru byłby na wszystkich kanałach.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wysłałem wypowiedzenie do Cyfry+. Jak pokazuje każda jedna firma nowy klient to jest Bóg. Jak nowy klient będę mógł posiadać Canal+ z najniższym pakietem, oraz nie będę płacił idiotycznej opłaty 20 zł miesięcznie za dekoder. Teraz jako klient z ponad 5 letnim stażem za Pakiet Podstawowy z Canal + i Canal + HD oraz opcją 3 x HD płacę ponad 110 zł. Absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wniosek, że nie słyszałeś nigdy o "dziale utrzymania abonenta".

No ale jak się komuś chce chodzić na pocztę, czekać 3 m-ce okresu wypowiedzenia, potem do punktu Cyfry żeby oddać dekoder i kartę - to można.

...ja wolałbym ominąć to jednym telefonem.

 

Więc proszę jaśniej kolego. Jak ominąć okres 3 miesięcznego wypowiedzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz, mówisz że chcesz rozwiązać umowę, konsultant przełącza Cię do w/w działu i negocjujesz.

Kwestię, czy zrobić to dzisiaj, czy może w listopadzie albo grudniu kiedy będą lepsze promocje, pozostawiam Tobie.

To co mogą Ci zaproponować, jest w dużej mierze oparte o aktualne promocje dla nowych abonentów.

Znam jednak przypadki, kiedy oferta przedłużeniowa (i tutaj ma znaczenie Twój staż w C+) była znacznie ciekawsza (czyt.: atrakcyjniejsza) niż dla nowych.

P O W O D Z E N I A !

 

p.s. to co wynegocjujesz, wchodzi w życie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca i tu omijasz te 3 m-ce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny regulamin masz tutaj

http://www.cyfraplus.pl/upload/regulamin/2009/200907/RegulaminUmowyoAbonament_lipiec2009.doc.pdf

Takie szczegóły jak zmiana pakietu, to w aneksie do umowy.

Z doświadczenia wiem jednak, że w 90% przypadków nie można przejść na pakiet "Powitalny+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał nie można w trakcie umowy przejść na pakiet Powitalny+ (jak sama nazwa wskazuje) Najniższym pakietem który można wybrać zmieniając na mniejszy jest Podstawowy+. Wyjątkiem od tej reguły jest zakończenie umowy (nie przedłużanie umowy po zakończeniu jej trwania) a podpisanie nowej - wówczas można wziąć pakiet Podstawowy+. 8)

Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie, temat jak byk Philips HD PVR.

Ja mam pytanie odnośnie PVRa. Czasami na TVNie, TVP1 i TVP2 gdy lecą te ich super polskie seriale mam pasy na na dole i u góry. Na innych kanałach w tym czasie jest OK. Mam Bravię 46" ustawiona na 16/9, a w dekoderze obraz na szeroki. Dodam, że obraz nie wydaje się zniekształcony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktos co takiej szanownej instytucji jak TVP stoi na przeszkodze to zmienic? Czy jest to powiazane z nadawaniem tego samego programu analogowo i trzeba by bylo dwa programy wysylac? Podobny problem ma TVN, bo zdaje sie ten program takze jest nadawany analogowo?

 

Przepraszam za OT :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz zwężony obraz na kanałach to nie jest wina PVRa. Nadawca kanału zmienia u siebie format a dzieję się to bez żadnego powodu.

Taki ich głupi bezsensowny kaprys niestety.... Ale dzięki właśnie naszemu PVR możemy klawiszem HD z pilota zrobić sobie zoom i mamy taki obraz jaki nam pasuje a nie taki jaki nam narzuca bez sensu zupełnie nadawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzięki właśnie naszemu PVR możemy klawiszem HD z pilota zrobić sobie zoom i mamy taki obraz jaki nam pasuje a nie taki jaki nam narzuca bez sensu zupełnie nadawca.

Tylko, ze wtedy tracimy na jakosci obrazu, bo jak rozumiem nadawanie czarnych linii u gory i na dole leci w normalnym pasmie sygnalowym :-(.

Zeby tego nie mogli zrobic jak BBC. Program jest nadawany cyfrowo w formacie 16:9 a analogowo ma obcinane boki. Wyswietlanie belki informacyjnej, zegara czy logo programu odbywa sie tak, zeby w przypadku obciecia bokow zadnej z tych informacji nie "zgubic". A nie ma nic bardziej dolujacego niz ogladac program z efektem zwanym: "zalobna ramka".

A tak na marginesie TVP potrafi nadawac prawidlowo sygnal 16:9, robi to czesto na kanale 11 (Kultura). Tylko sie zastanawiam, dlaczego tego nie potrafi robic na kanale 4 (Polonia) skoro ten program naziemnie nie leci.

Przy okazji nastepne OT, w jakim systemie jest badawana TVP Polonia na kontynecie amerykanskim? W starym dobrym PALu czy moze w "Never The Same Color"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos ostatnio moj PVR szwankuje. A dokladnie moj i rodzicow. Teraz jak go włączam ze stanu standby to nie wskakuje zaden program tylko zapytanie o przeskanowanie kanałów telewizji naziemnej. Czy ktos wie jak wylaczyc to ustrojstwo ? Kiedys takiego czegos nie bylo a teraz za kazdym wlaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...