Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zapewne ze zwykłymi tez, bo jak ktoś będzie chciał mieć VOD i PVR a nie chce mieć HD (jak narazie, kiedyś będzie zapewne chciał) no to weżmie sobie tego lepszego Philipsa, takie jest moje zdanie, gdyby tak nie postąpili no to zrobiliby sobie kuku. Więcej informacji powinniśmy otrzymać pod koniec miesiąca, nie sądzę aby później, w magazynie Plus+ napisane, że więcej info o tym dekoderze w nastęnym numerze (ale rym :P) więc w internecie będą wczesniej informacje np. na SK. Mam nadzieję, że sie popiszą i dadzą coś porządnego i dadzą do spawdzenia ekipie SatKuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej danych o nowym odbiorniku STRONG STR-6860:

- czytnik kart systemu Seca

- 2 x Scart ( RGB ,Composite Video )

- wyjście dźwięku S/PDIF

- 2x RCA Audio

- 1x RCA Video

- 1x RS232

- diseqc 1.0, 1.2

- maksymalny pobór prądu 25 W

- wymiary: 360mm x 40,5mm x 210mm

- waga 1,2 kg

 

1145.produkt.mini.jpg

1148.produkt.mini.jpg

 

Duże zdjęcia:

http://www.satsklep.pl/images/obrazki/1147.produkt.jpg

http://www.satsklep.pl/images/obrazki/1145.produkt.jpg

http://www.satsklep.pl/images/obrazki/1148.produkt.jpg

http://www.satsklep.pl/images/obrazki/1149.produkt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot ma podobny układ klawiszy jak pilot do nbox'ów. Jest różnica, ale jednak jest podobny. Ale się kurcze popisują tym DiseqC :lol::lol: wreszcie wprowadzili od 10 lat nie imielii teraz wielki wyczyn, że jest i radocha. Ciekawe czy ten dekoder jest jakiś szczególny technicznie, tak głęboko. Jaki jest szybki itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot nie zachwyca. Moim zdaniem jest mocno przeciętny. Odbiornik nie sprawia wrażenia solidnego. Już sam wygląd zewnętrzny wskazuje na możliwą tandetność. Ale jak to będzie w praktyce, przekonamy się.

no co do pilota to się zgodzę, ale co do samego odbiornika to nie zabardzo, bo wygląda co prawda prosto, ale po co na samym dekoderze coś więcej :?: Wg. mnie nie potrzebne, ważne, żeby mial dużo "dobrego" w "środku". Tandetność to te stare dekodery i ten w porównaniu do temtych to luxus. Mam nadzieję, że w połowie miesiąca dadzą ten dekoder do sprawdzenia redakcji SatKuriera, bo chcę znać jego opis techniczny, dokłądny opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych wstępnych wiadomości oceniam tunerek na 5+. W końcu pełnowartościowy sprzęt, bez żadnego "wykastrowanego" softu, z dobrze wyposażoną tylną ścianką :) Jest przelotka, 2 euro, RCA.... Jeśli to wszystko będzie działać tak jak powinno, no to "bajer" ;)

Patrząc na ten sprzęt, mam nadzieję, że w końcu ktoś do tego wszystkiego dorzuci coś co parę osób zapewne bardzo ucieszy... wolny slot CI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić C+ i tak sie zastanawiam nad tym Strongiem lub Ferdkiem FX 7600 (w przyszłości moduł). Znalazłem recenzje Stronga (jak kto zainteresowany niech poczyta Strong SRT 6860 Cyfra+ ) ale w tej recenzji czytamy, że tuner ten dość wolno działa i nie wiem co przez to rozumieć. Ferdek oczywiście w/g jest lepszy ale tak sie zastanawiam nad tym Strongiem czy by na razie było warto go zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] innych ciekawostek ma wejscie na zewnętrzną antene tv cyfrowej tak jak obecny tuner HD oczywiście narazie jest nieaktywne

bo i poco ma mieć skoro i tak jeszcze nie weszło DVB-T do Polski, teraz są tylko testy.

 

@MZKS1929 cena tego dzisiejszego Philipsa powinna spaść, teraz to nowość więc cena może być wyższa, ale jak pojawi się coś lepszego to mam nadzieje, że cena spadnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strong dziala bez problemu przez splitter -karta uniwersalna- dzis testowalem.pozdro

 

Jaki splitter - mozesz cos wiecej napisac. Jestem "swiezy" w TV cyfrowej, wlasnie kupilem Stronga i chce rozdzielic na 3 odbiorniki.

 

I jeszcze pytanko do mozgow - jakie dekodery dodatkowe do tych odbiornikow beda najlepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozważałem zakup tego nowego dekodera Strong. Ale wiadomo coś o nim?? Jako nowy dekoder nie ma jakiś błędów lub nie jest wadliwy na razie??? Czy wszystko dobrze?? Może gdzieś był już testowany?? Proszę o odpowiedź bo mam chęć kupić go, tak rozważam na razie zakup. :wink:

P.S. I jako abonent Cyfry mam na własność Mediasata od niedawna i czy bez problemów mogę pójść do dystrybutora i kupić na własność tego Stronga?? Można tak, prawda..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz nikt jak narazie nie skarżył się na ten nowy sprzęcik w Cyfrze. Wiadomo o nim tyle :arrow:15 punktów, które pokazują przewagę nad tymi struclami (Mediasat itd) Skoro masz na własność no to raczej na logike możesz wziąć sobie następny dekoder, w tym wypadku Stronga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a więc myślę, że się na niego zdecyduję :) Jedna z najfajniejszych możliwości tego tunera to jest tworzenie własnych list programów, według własnego upodobania, wrzucanie kanału na pozycję jaką się chce oraz obsługa DiseqC 1.0, 1.2.

Mam nadzieję, że ten tuner współpracuje bez problemów ze splitterem? (Wiem, że to zależy w większym stopniu od karty klienta od splittera...) Bo mam zamiar korzystać z niego i oglądać Cyfrę dzięki niego za pomocą splittera :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...