Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisalem kiedys o problemach z tych zlomem, potem mialem miesiac w miare spokojny, a teraz to juz chyba wymiana mnie czeka. Problem polegal na tym, ze nie nagrywal do konca zaplanowanych nagran. Kontrolka sie swiecila, ze nagrywa, a tak naprawde nie nagrywal juz. Poza tym gdy wszedlem do biblioteki od razu mnie wyrzucalo. Zdarzalo sie to rowniez podczas ogladania nagranych pozycji, ze nagle wyrzucalo z biblioteki. Rowniez gdy mialem zaplanowane nagranie na pozniej i ogladalem jakis program, przed rozpoczeciem nagrania pojawial sie czesto komunikat informujacy o tym, ze musze przelaczyc na ten program zeby nagrywanie moglo sie rozpoczac. Sprawdzilem z ciekawosci w MENU i konwerter mam w takich sytuacjach ustawiony na POJEDYNCZY, jest zaznaczony na szro i nie mozna go zmienic na TWIN.

Tak jak pisalem na poczatku, ostatni miesiac w miare spokojny, ale od dzisiai jest tragedia. Wejde na pare sekund do Biblioteki i zaraz mnie z niej w........ . O nagrywaniu oczywsicie w takiej sytuacji rowniez nie moze byc mowy. Tyle fajnych pozycji mialem nagranych. :( Mial ktos takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dekoder wiesza się podczas zaprogramowania nagrań z danych kanałów. Soft miałem najnowszy 114 na dzień 17.12.2011r. Wymienili dekoder na nowy też Philips PVR HD, soft 98. W poniedziałek spróbuje zaktualizować na 114 i zobaczę czy problem z nagrywaniem nadal będzie występował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróżnie, nie ma na to reguły czy wychodzisz z kropki czy inaczej.

Wg mnie sprzęt zawiesza EPG bo po wyjściu z planowania w 'PROGRAM' dekoder koniecznie chce ci pokazać jaką audycję obecnie oglądasz i w tym momencie następuje zawiecha. Zależy jaki kanał oglądałeś przed rozpoczęciem planowania, na niektórych kanałach się zawiesi, na innych nie, ale szkoda mi życia i czasu sprawdzać na jakich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem mam teraz archaiczne oprogramownie 96 ( jeszcze z tym starym menu ) i nic się nie wiesza to może zaktualizuje i pojadę jutro wymienić jeszcze raz :brawo::crazy:

Niewykonalne. Do jutra nie zaktualizujesz softu :P Żeby to było 98, to można by trzymać do końca świata. v96 chyba jeszcze nie obsługuje DVB-T jeśli mnie pamięć nie myli. Możesz to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro omawiany tuner. Mam kilka pytań:

- ten tuner ma chyba wbudowany tuner MPEG-4 do TV cyfrowej? jakoś nie widzę możliwości żeby go wykorzystać - po naciśnięciu SAT/ANT na pilocie nic się nie dzieje...

- mam też problem z nagrywaniem. Po wciśnięciu REC wyświetla się informacja o tym, że rozpoczęto nagrywanie ale jeśli zatrzymam je po kilku/kilkunastu sekundach nie ma żadnego nagrania na dysku. Zapisywane są nagrania o jakiejś minimalnej długości? Bo ponad minutowe się zapisują bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro omawiany tuner..

Nielegalnie.

 

Mam kilka pytań:

- ten tuner ma chyba wbudowany tuner MPEG-4 do TV cyfrowej? jakoś nie widzę możliwości żeby go wykorzystać - po naciśnięciu SAT/ANT na pilocie nic się nie dzieje...

Dekoder obłsuguje DVB-T jak ma z tyłu wejście do anteny naziemnej (nowe modele nie mają). Po wyszukaniu kanały są dostępne na pozycjach od 960 i nie wymagają niczego, poza przełączeniem na ten numer.

 

- mam też problem z nagrywaniem. Po wciśnięciu REC wyświetla się informacja o tym, że rozpoczęto nagrywanie ale jeśli zatrzymam je po kilku/kilkunastu sekundach nie ma żadnego nagrania na dysku. Zapisywane są nagrania o jakiejś minimalnej długości? Bo ponad minutowe się zapisują bez problemu

Minimalna długość nagrania to jedna minuta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...