Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP VOD to materiały VOD + na żywo TVP Info/TVP3/TVP Polonia i wybrane programy TVP (np. Pytanie na śniadanie)

TVP Stream to TVP Info/TVP3/TVP Polonia/TVP Parlament i transmisje sportowe live

tvp.pl to apka z informacjami + VOD, ale to ogólnie stara apka i lepiej z niej nie korzystać. ;)

TVP Sport to informacje sportowe, video i transmisje sportowe live.

Więc do wyboru masz TVP Stream i TVP Sport, najlepiej brać tą drugą, wszystko jest za darmo.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

 

Czy jak na tvpregionalnej jest pokazywany jakiś mecz to jest równocześnie na TVP Stream i TVP Sport? Rozumiem, że dostępu live do tvp1, tvp2 nie ma ale jak jest transmisja np LM UEFA na tvp1/2 to jest transmisja w tvpsport/stream na apce?

 

Jak tak to pewnie zainstaluję TVPSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam korzystam z TVP VOD i TVP Stream - w zasadzie jest wszystko co trzeba. Pierwsze to biblioteka seriali, programów, etc, które trafiają niemal od razu po premierze TV do neta, zaś Stream to kanały live TVP3, Info i Parlament, ubogacone o wszystkie transmisje ze sport.tvp.pl. Sama apka jest mało inwazyjna, w tym sensie, że działa w miarę sprawnie i nie obciąża ramu tak bardzo. Co nie mogę powiedzieć o aplikacji TVP Sport, która na moim FBOXie 4K, zamula strasznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TVP VOD została poszerzona o tzw. Strefę ABO, na którą składają się głównie produkcje BBC.

https://vod.tvp.pl/strefa-abo

 

Treści są dostępne bezpłatnie dla osób płacących abonament RTV. Pozostali mają możliwość płatnej subskrypcji w cenie 9,99 zł/30 dni. Pierwsze 14 dni jest darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Strefa ABO jest dodana w HbbTV do TVP VOD ? Jeżeli tak... to wszystkie programy TVP za 10 zł miesięcznie poprzez NTC, czemu nie... Tyle, że chyba HbbTV szybko nie zastąpi tradycyjnego oglądania telewizji(myślę, że zmieni się to trochę, ale do czasu zmiany systemu nadawania NTC w Polsce z DVB-T na DVB-T2, raczej za dużo nie zmieni się; w każdym razie prace nad tą zmianą standardu nadawania NTC trwają i myślę, że chyba byłoby dobrze by w minimalnych wymaganiach dla odbiorników NTC pod przyszły system pojawił się obowiązek obsługi standardu HbbTV poprzez urządzenia).

Pojawia się tu choćby kwestia komfortu przełączania pomiędzy kanałami NTC z kabla antenowego, a tymi poprzez HbbTV(poprzez m.in. internet). Dla ludzi młodszych w większości raczej ta kwestia nie byłaby problemem. Chyba, że producenci przyszłych sprzętów(dekoderów) do odbioru NTC z możliwością odbioru standardu HbbTV wprowadzą możliwość zaprogramowania kanału i dodania go do ogólnej listy "przewijania" pomiędzy wszystkimi, również tymi z HbbTV "tak normalnie"(DVB-T/2 + HbbTV = wspólna lista kanałów).

 

Takie rozwiązanie(poprzez choćby HbbTV) dla pewnej grupy osób, byłoby myślę na prawdę bardzo dobre, ale tak ogólnie to chyba tylko do czasu zmiany standardu nadawania NTC z DVB-T na DVB-T2, bo wtedy już, choćby np. wszystkie kanały TVP, moim zdaniem, zmieszczą się w NTC, nawet w HD(wszystkie kanały TVP).

 

Oglądanie poprzez internet na innych urządzeniach typu komputer, smartfon, kanałów TVP(TVP VOD - Strefa ABO) za 10 zł... Hmm, no może dla kogoś byłaby to satysfakcjonująca oferta, ale biorąc pod uwagę przyszłą teoretyczną obecność kanału TVP Sport HD w NTC, to pozostałyby: TVP HD, TVP Seriale, TVP Polonia, TVP Parlament, Biełsat TV, TVP 4K z tych ogólnie, bezpłatnie niedostępnych..., które to byłyby dystrybuowane w Strefie ABO ? Ciekawe jak ma się sprawa formalna, prawna. Czy TVP mogłaby tak zrobić i czy opłacało by im się to finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta TVP VOD została poszerzona o tzw. Strefę ABO, na którą składają się głównie produkcje BBC.

https://vod.tvp.pl/strefa-abo

 

Treści są dostępne bezpłatnie dla osób płacących abonament RTV. Pozostali mają możliwość płatnej subskrypcji w cenie 9,99 zł/30 dni. Pierwsze 14 dni jest darmowe.

Szkoda, że nie pokusili się o dodanie absolutnego (według mnie) hitu BBC czyli starych dobrych odcinków "Top Gear" z Clarkson'em, Hammond'em i May'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Strefy abo brak, pewnie pojawi się w aktualizacjach, ale jak ktoś strefy abo nie potrzebował do premierowych odcinków, tylko do braku reklam to działa sposób z ustawieniem odpowiednich DNS-ów w telewizorze. Sprawdziłem dzisiaj i wszystko działa bez reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
17 godzin temu, bugmenot napisał:

Jak się okazuje w odmętach TVP VOD jest trochę ciekawych pozycji zagranicznych (w tym sporo z BBC):

http://www.serialowa.pl/187553/tvp-vod-najlepsze-seriale-co-ogladac/

A mają tam "Stacyjka Hatley"? Zapłaciłbym nawet, bo czekam już na powtórkę ze 20 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja się pytam, dlaczego na TVP VOD nie można obejrzeć wszystkich odcinków "Klanu"? Przecież te stare epizody były o niebo lepsze od tych, co teraz.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego działu forum i wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...