Jump to content
Pihał102

TVP VOD

Recommended Posts

W dniu 28.01.2019 o 19:23, Project_ALF napisał:

Ja się pytam, dlaczego na TVP VOD nie można obejrzeć wszystkich odcinków "Klanu"? Przecież te stare epizody były o niebo lepsze od tych, co teraz.

W dniu 28.01.2019 o 21:42, wislok napisał:

Pewnie brak odpowiednich umów pozwalających na emisję starszych odcinków serialu drogą internetową.

Może tego nie rozumiem ale skoro firma kręci serial dla siebie ,ma go w archiwum ,to po co jej umowa skoro wszystko kręci się w tej samej grupie.W tym przypadku w TVP.

Dobry jest u was wygląd tvp vod w hybrydzie?

6 godzin temu, wuzel napisał:

Może tego nie rozumiem ale skoro firma kręci serial dla siebie ,ma go w archiwum ,to po co jej umowa skoro wszystko kręci się w tej samej grupie.W tym przypadku w TVP.

"Klan" nie jest produkowany przez TVP S.A. TVP nie ma praw do udostępniania tych treści w internecie, wtedy,a mówimy o latach 1997-1998 i dalej nikt nie przewidział ekspansji internetu. To nie jest nic niespotykanego. Na Ipli np nie znajdziemy najstarszych odcinków paradokumentu "Dlaczego Ja?" czy " Pamiętniki z Wakacji",a to jednak dużo nowsze produkcje. Można to oczywiście zmienić. Polsat np. nie mógł tam pokazywać "Miodowych Lat ", ale teraz już może, bo wynegocjował to z właścicielami licencji. 

Tego nie wiedziałem. Ale to dziwne ,że żaden z prezesów TVP nie zainteresował się,jakby nie było jednym z flagowych seriali TVP.