Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wam wadzi ten CP :/ . Jakby niczego gorszego nie było... Świat nie kończy się na CP i na tym, że nie dołączyli nowych kanałów w ostatnim czasie. "CP śpi", "mają to gdzieś", "to się robi żenujące" - posłuchajcie sami siebie, to wy się robicie coraz bardziej żenujący! :lol2: Chociaż byście okazali trochę więcej kreatywności i wymyślili jakieś nowe zażalenia lub inną formę, bo przecież każdy wie jak jest. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
– Wysoka jakość transmisji sportowych jest bardzo ważna dla naszych abonentów, a jednocześnie są one wdzięcznym materiałem dla technologii HD, która czyni je jeszcze bardziej widowiskowymi i emocjonującymi. Dołączenie kanału Eurosport 2 HD do naszej oferty jest dla nas naturalnym krokiem w jej rozwoju i przejawem dużej dbałości o jakość usługi świadczonej widzom – powiedział Dominik Libicki, Prezes Zarządu w Cyfrowym Polsacie SA.

Źródło :arrow:satkurier.pl

 

Naturalnym krokiem? To dlaczego ten naturalny krok nastąpił dopiero po ponad 3 miesiącach, gdy konkurencja już dawno temu wzbogaciła swoją ofertę o ten kanał? Tempo rozwoju wprost rewolucyjne. :/ Dziwi mnie, że zdołali się na ten krok nawet jeszcze w tym roku. Ale odkodować to by z łaski swojej mogli, bo abonenci jeszcze niezaznajomieni z ramówką Eurosport 2 HD i nie będą wiedzieli na co się porywają... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co ostatnio dzieje się w CP zakrawa na kpinę. Po otrzymaniu mojej rezygnacji konsultanci nie mogli się zdecydować kiedy kończy mi się umowa i jaki obowiązuje mnie okres wypowiedzenia. Podawano mi 4 !!! różne warianty w których rozpiętość czasowa sięgała od 1 miesiąca do 5. Oczywiście nie przysłano mi żadnego oficjalnego pisma ani nie odpowiedziano na 5 wysłanych maili. W rozmowach ze mną przyznawano się do otrzymania takowych ale nie odpowiedziano mi na żaden.

Następna sprawa to oferta dla stałych klientów. Zadzwoniono do mnie z ofertą 2 letniej umowy (familijny + relaxmix jak do tej pory) i 5 miesiącami gratis, przy moim dekoderze. Oczywiście nie skorzystałem z tej jakże wspaniałomyślnej propozycji tylko prosiłem o telefon. Obiecano mi kontakt za 2 dni. Dzisiaj mija tydzień, umowa kończy się za 3 dni i nikt nie zadzwonił. Myślą może że będę się prosił.

Pakiet HD to już paranoja totalna. Nikt nie wie czy on jest czy go nie ma. Jeśli twierdzą że jest to jeden konsultant twierdzi że Discovery jest w pakiecie a drugi że go nie ma. Tak samo z ceną, czeski film.

Strona internetowa CP działa jak chce. Od kilku !!! dni nie można sprawdzić aktualnej oferty promocyjnej bo trwają jakieś prace aktualizacyjne.

Oficjalni dystrybutorzy CP zostali pozbawieni jakichkolwiek praw i samodzielności. Mogą tylko sprzedawać bieżąca ofertę i nic więcej. Nie można w APS podpisać żadnej dodatkowej umowy, usłyszeć propozycji dla stałego klienta itd.

O żenującej jakości technicznej większości kanałów nawet już mi się nie chce pisać, tak jak i o kilku drobniejszych sprawach.

CP chwali się 3 milionami klientów i mimo tego że ich wszystkich ma w "głębokim poważaniu" nie widzę szans na szybką poprawę. Dlatego że klienci tacy jak użytkownicy tego forum którzy wiedzą o co chodzi w tym bałaganie jest zdecydowana mniejszość. Według mnie może góra kilka procent ma świadomość swoich praw i wie czego ma prawo oczekiwać. Cała reszta to (bez urazy) " ciemna masa" taka jak gość który na ofertę otrzymania drugiego dekodera w promocji (byłem świadkiem) powiedział że on weźmie tylko jeden bo drugi mu się za diabła nie zmieści pod telewizorem.

Miałem zamiar rzucić trochę :censored::censored::censored: . Ale co mi tam, idą święta, po co się denerwować. Na telewizji satelitarnej świat się nie kończy :D

 

Pozdrowienia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Teraz ja dodam swoje 3 grosze.

 

Mam dekoder Polsatu Samsunga HD. Umowa na czas określony skończyła mi się w listopadzie, i przeszła na czas nieokreślony.

 

Równocześnie miałem podpisaną umowę na czas nieokreślony, na kanał MTV HD.

 

Jeszcze kilka dni temu działał ale dziś patrzę nie ma - jest zakodowany. Wchodzę do ICOK i na liście też go nie ma, choć parę dni temu tam był.

 

Ja miałem opłacony pakiet Familijny i MTV HD do 16 grudnia, oraz kolejną taką samą kwotę zapłaconą na kolejny miesiąc.

 

Nic - dzwonię do Polsatu - tam odzywa się pan i po rozmowie mówi mi że ja złożyłem wypowiedzenie na ten kanał i dlatego go nie mam.

 

Tylko że ja żadnego wypowiedzenia nie składałem na ten kanał.

 

Czy mógłbym prosić aby mi ktoś z forumowiczów podpowiedział jak go można włączyć?

 

Zaczynają mi nerwy puszczać - i też nie wiem czy nie wyślę wypowiedzenia - i choć niektóre kanały są u nich ciekawe - nie lubię jak ktoś mnie robi w bambuko.

 

Po prostu widzę że się można załamać kożystając z usługi cyfrowego polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już irytujące ze oba kanaly polsatowskie HD tak samo nawalają, regularnie przycina obraz i skacze mimo ze jakosc sygnału mam 99% i kazdy inny kanal HD chodzi idealnie dobrze

 

polsat nic nie umie dobrze zrobić, ma polsat HD ktorego sie nie da oglądać, to samo polsat sport HD za który sobie życzy aż 5-6zł to juz przegięcie roku płacić za przycinające HD :lol2::lol:

 

CP zawsze byl najgorszy jakosciowo, ale od tej jesieni jest tez najdroższy cenowo (wystarczy porownac co oferuje np. Cyfra+ w obecnej promocji na 13 miesiecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź LNB znajomemu tuner też przycinał, to go wziął do mnie, podpięliśmy go do mojej anteny i... nic, chodził jak marzenie.

tylko ze sygnal mam nawet przy mocno pochmurnej pogodzie 96-99% jakości ale pojde dzis do znajomego i sprawdze dla swietego spokoju

 

mam antene triax80 z LNB który wygrał nagrode na SatKrak w 2008 roku i byl polecany tu na forum przez uzytkowników.

 

 

mozesz powiedziec cos wiecej o tym? tez mu przycinal obraz na obydwu polsatach HD? reszta kanałów HD chodzila b.dobrze? bo u mnie właśnie tak jest, ze tylko polsaty nawalają a inne polskie i niemieckie HD idealne. hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czasami lepiej mieć 60% dobrego sygnału niż 100% szumów.

W najprostszy sposób.

Przy miernej klasie konwerterów siła sygnału nie ma większego znaczenia.

Kiedyś z ciekawości podłączałem kolejno 5 takich samych LNB za około 20 złotych kupionych na Allegro (marki nie podam).

Siła szumów już bez skierowania na satelitę była różna o około 20%.

Oczywiście prawie wszystkie założone na antenę pokazywały 100% sygnału (cokolwiek to u nich oznacza).

Na poprawny odbiór składa się wiele czynników np. oddzielenie polaryzacji, częstotliwość oscylatora.

Nigdy nie zaintrygowało Ciebie to, że współczynnik szumów u konwertorów za 20zł zazwyczaj ma 0.1-02 a u tych za 200zł 0.3dB i więcej?

Jeśli tak jest w istocie to te drogie muszą być gorsze. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już narzekamy na Cyfrowy Polsat to i ja dołożę swoje (kolejne) "trzy grosze". A otóż najbardziej denerwujące ostatnio stały się paski informujące o nowej usłudze VOD. Po prostu codziennie wyskakują w najmniej odpowiednim momencie i jedynym (jednorazowym) wyjściem z tej męczącej sytuacji jest przełączenie przynajmniej na moment na kanał 50. Te sposoby popularyzowania usługi wśród klientów są po prostu żenujące. Nie mają funduszy na porządną kampanię reklamową to męczą abonentów nieustannie komunikatami (dostałem już takich ponad 5) lub paskami, nie wspominając już o nieuporządkowanej, podzielonej między kanały tv, kanały z usługą VOD i kanały HD liście EPG tak, że nic nie stanowi tu zgranej całości, co po prostu utrudnia oglądanie. A miałem nadzieje, że będzie coraz lepiej... po prostu żal mi tej platformy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków tych na dole to widziałem je na różnych kanałach, również tych nie stworzonych przez Polsat. Ciekawy jestem, czy mają zgodę np. TVP, żeby taki pasek wyświetlać na TVP Sport? :roll:

 

O ile jednak paski tam mi jeszcze nie przeszkadzają (chociaż ostatnio jak włączyłem NFL na PS, to akurat w tym momencie leciał pasek, który zasłonił wynik :|), to masakrą jest komunikat na cały ekran. Ostatnio wyskoczył mi w trakcie Wydarzeń, akurat podczas ciekawego materiału. Zanim pojawił się aktywny przycisk ok, to minęło kilka sekund i materiał się już skończył... Dodam, że próbowałem także wyłączyć dekoder, ale po ponownym włączeniu - komunikat nadal był na całym ekranie...

 

Podsumuje cytatem: "nadgorliwość jest gorsza niż faszyzm". Oby im to wszystko bokiem wyszło. Za dużo rzeczy chcą robić na raz: internet, podróbka VOD, telefonia itd. Zamiast zająć się czymś jednym i zrobić to dobrze, to we wszystkim odstawiają fuszerkę. A szczególnie w tym co najważniejsze - jakość kanałów.

 

No! :D Użyłem sobie w ostatni dzień z CP :D Dzisiaj kończy mi się w końcu cyrograf z nimi i jak tylko wyłączą sygnał to echoszajs ląduje w śmietniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków tych na dole to widziałem je na różnych kanałach, również tych nie stworzonych przez Polsat. Ciekawy jestem, czy mają zgodę np. TVP, żeby taki pasek wyświetlać na TVP Sport?

Paski są emitowane niezależnie od jakiegokolwiek kanału, po prostu są i gdy nawet przełączysz na kanał, który jest niedostępny itp., pasek nadal będzie się wyświetlał. Nie wiem jak oni to zrobili, ale to po prostu woła o pomstę do nieba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem mam LNB monoblok jakiegos polecanego nawet tutaj na forum, który zdobył też w swojej kategorii nagrode na SatKrak 2008, kosztowal chyba 150zl więc nie wiem po co mi tlumaczysz o jakichś z allegro po 20zl skoro juz o tym wspominalem

 

u kumpla na innej antenie i innym LNB jest TAK SAMO, przed chwilą wrócilem z testu, więc teraz mnie tylko ciekawi czemu polsat tak musi sie dziadować i mieć marną wiązkę sygnału, podczas gdy inne kanaly HD stać na to by nawet na ciut gorszym ustawieniu anteny chodziło idealnie i płynnie

 

jutro pokręcę anteną o pare milimetrów, ale duzych nadzieji na polsaty HD nie mam, ale co tam... z koncem roku mam koniec 4-miesiecznej umowy a na nowej nie złupialem by placic haracz po 6zl za kazdy kanal, bede oglądał tylko te co mam za darmo z Cyfry+HD a one chodzą idealnie, nie jak polsatowski szajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie podpisalem i nie podpiszę bo CP to coraz większe gó..noo :]

 

jak pisalem, nie mam umowy tylko 4 miesiace gratis przy zakupie modułu 199zl

 

teraz chcialem podpisac ale widząc ze nie mozna kupic nawet pełnego pakietu na HD i nic poza obiecankami nie robi CP, to lepiej odpuszcze sobie CP :lol:

 

PS

to temat od narzekania, więc nie marudź na narzekanie Boratini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie! To temat od narzekania to narzekaj, a nie marudzisz także w innych wątkach.

 

Ja np. jestem już prawie rok z Cyfrą+ i nie będę przedłużał z nimi umowy tylko podpiszę nowiuśką umowę z Cyfrowym Polsatem.

Tobie nie odpowiada oferta CP, a mi tak.

 

PS. A co takiego obiecał CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma za nic swoich abonentów. Po pierwsze dziwaczna lista kanałów. Po drugie brak możliwości ustawienia swojej listy. Po trzecie nachalne wyświetlanie paska VOD. Po czwarte wyciąganie pieniędzy od dzwoniących do biura obsługi odtwarzaniem muzyki, informowaniem o sprawach, które nie interesują dzwoniącego. Po czwarte o co by się ich nie zapytało, to mają jedyną odpowiedź: sprawa będzie załatwiona w ciągu 48 godzin. Dałem sie naciągnąć na pakiet Familijny ale mimo, że będę płacił jeszcze przez 16 m-cy, dekoder wyrzuciłem na śmietnik i zainstalowałem sobie Cyfrę+. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma za nic swoich abonentów. Po pierwsze dziwaczna lista kanałów. Po drugie brak możliwości ustawienia swojej listy. Po trzecie nachalne wyświetlanie paska VOD. Po czwarte wyciąganie pieniędzy od dzwoniących do biura obsługi odtwarzaniem muzyki, informowaniem o sprawach, które nie interesują dzwoniącego. Po czwarte o co by się ich nie zapytało, to mają jedyną odpowiedź: sprawa będzie załatwiona w ciągu 48 godzin. Dałem sie naciągnąć na pakiet Familijny ale mimo, że będę płacił jeszcze przez 16 m-cy, dekoder wyrzuciłem na śmietnik i zainstalowałem sobie Cyfrę+. :crazy:

 

Skoro dekoder na śmietniku to skąd wiesz, że pasek VOD się wyświetlał ? :P

A w C+ jest inaczej - jest lista ulubionych edytowalna ?

Do C+ jak dzwonisz nie czekasz ?

W C+ czas realizacji zleceń jest szybszy ?

W C+ zapewne wybrałeś komfort, więc płacisz więcej niż za familijny (po promocji).

 

Nie bronię tu żadnej platformy, ale tak jest wszędzie.. ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naszym rodakom się nie dogodzi... ja osobiście marudzę na platformy jak mnie coś nie działa i ciutkę się orientuję w problemach tej czy innej platformy. Z wyboru mam dwie największe... CP oraz C+ ... eNki nie mam tylko dlatego, że nie widzi mi się kolejny "klamot" pod tv co nie znaczy, że nie mam na nią ochoty bo na każdej platformie znajdę coś dla siebie. Największą wadą wszystkich jest brak możliwości wyboru tylko tych programów jakie chcemy i lubimy oglądać. Gdyby nie ten problem to spore grono ludzi miałoby wszystkie platformy ale z każdej coś i to najlepiej w jednym dekoderze. Lekko offtopic ale taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram poprzednika. Mam dostęp do całej oferty via SAT (poza Orange) ale w ten sposób że n uzywa mój teść - mieszka 50 m ode mnie. Więc czasem zamieniamy sie dekoderami na dwa trzy dni (szczególnie w dniach gdy gra liga Mistrzów). Każda oferta ma swoje wady. Chciałbym aby kiedyś powstała superplatforma np z najlepszymi kanałami ze wszystkich platform w jakości HD. Ale to zupełna fikcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem forum. Sądziłem, że tu narzekamy a nie chwalimy. Ja uważam, że dekoder CP to badziewie a Wy sobie chwalcie. Myślę, że chwalą Ci, którzy nie widzieli Cyfry. W Cyfrze nie ma potrzeby ustawiania własnej listy, ponieważ można przelecieć kanały od pierwszego do końca tylko z jedna przerwą. W CP chodzi chyba tylko o to, żeby pilot od pstrykania i wyszukiwania kanałów popsuł się jak najprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...