Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym się zgodzę. Totalnie beznadziejnie ułożona lista kanałów to była największą bolączką po przejściu z nc+. Tam idealnie też nie było, ale w porównaniu do CP była ekstra. Tutaj te duble SD to jest totalna porażka. I jeszcze wrzucone są na początku listy, a wersję HD dalej. Dla mnie to jest niepojęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

witam,

Byłem ( jestem, nie wiem) abonentem CP od kilkunastu lat zawsze z pakietem premium.

Ostatnia umowa kończyła mi się 08 sierpnia 2017, więc w czerwcu wysłałem wypowiedzenie.

W lipcu pan z DUK do mnie zadzwonił chcąc namówić na przedłużenie umowy. Ja nie chciałem takiej umowy , w której miałem dodatkowe 2 multiroom i chciałem z nich zrezygnować. Pan z DUK poinformował mnie, że niestety tak nie może zrobić i można to tylko zrobić dopiero po przejściu umowy na czas nieokreślony. Umówiliśmy się, że Pan z DUK anuluje moje wypowiedzenie ja odeślę te dwa multiroomy i po zakończeniu umowy odezwie się z nową ofertą już bez tych multiroom.

Sytuacja obecnie wygląda tak, że ja mam opłacone abo do 09.10.2017 (109,99pln) a od wczoraj mam wyłączony sygnał i zablokowane konto icok, a Pan z DUK oczywiście się nie odezwał do dziś. Na infolinii wczoraj poinformowano mnie, że wystąpił jakiś błąd i umowa została rozwiązana, ale faktycznie anulacja wypowiedzenia wpłynęła. Teraz mogę złożyć reklamację, którą oni rozpatrzą do 30 dni!!!

Ja mam wszystko opłacone i nie mogę oglądać ponieważ oni popełnili błąd i teraz to ja muszę pisać reklamację i czekać na łaskawe jej rozpatrzenie do 30 dni.

To jest ewidentne oszustwo i sprawa dla UOKiK. Reklamację złożyłem telefonicznie (swoją drogą ciekawe czy nie zaginie tak jak anulacja wypowiedzenia) i czekam.

Edytowane przez gwidullo
Przeniosłem do właściwego tematu. Na przyszłość proszę się zapoznać z istniejącymi tematami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd popełnili oni, a ja muszę składać reklamację i patrzyć w czarny ekran przez miesiąc pomimo, że oni mają na koncie moje 109,99 PLN.

Ciekawe, czy jak abonent przez pomyłkę nie zrobi na czas przelewu to CP dzwoni z reklamacją i czeka 30 dni na jej rozpatrzenie!!!

Już nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i czekam na odzyskanie kasy i definitywne rozwiązanie tej "pseudoumowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś w Eurolidze Real Madryt - Barcelona, a Polsat woli pokazać nam mecz siatkówki Cucine Luve Civitanova - Sarmaveh Bank Teheran VC. Koszykówkę dadzą o 23:00 z odtworzenia. Jak dla mnie słaba decyzja. Chyba oczywistym jest, że polscy fani siatkówki wybiorą o 20:30 spotkanie PGE Skra Bełchatów - Zenit. Gdyby ktoś pomyślał to by puścili koszykówkę na żywo, a drugi mecz siatkarskich KMŚ z odtworzenia. 


W poniedziałek przedłużenie umowy i zamówienie Evoboxa + HD 5500s do MR. Dziś sms, że przesyłka przyjdzie z kilkudniowym opóźnieniem. Ciekawe czy przyjdzie przed Świętami...  :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 23.06.2016 o 17:27, H9000 napisał:

Ciekawe czy abonenci, którzy ostatnie działania operatora, polegające na ukryciu (utrudnieniu) dostępu do darmowych stacji niemieckich, a które transmitują mecze Euro 2016

(dodać należy w mojej i nie tylko... ocenie w lepszej jakości, tak obrazu ale też i dźwięku 5.1 od tego co oferuje Polsat oraz TVP) czy te osoby którym operator utrudnia (a jeśli dotyczy to kogoś o mniejszych zdolnościach technicznych - uniemożliwia) oglądanie programów, czy ci abonenci uzyskają jakąś rekompensatę... 

A operator poniesie jakąś karę.

 

Informacja, dająca nadzieję z wczoraj:

 

Prezes UOKiK zwrócił się do Cyfrowego Polsatu i Telewizji Polsat o wyjaśnienia dotyczące działań spółek w związku z transmisjami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Chodzi m.in. o jakość sygnału internetowego, wyłączenie kanałów oferujących darmowe oglądanie meczów, a także stawki za możliwość publicznego odtwarzania spotkań...

 

(...)

 

W opinii Urzędu wskazane byłoby co najmniej zwrócenie opłat poniesionych przez klientów.

W tej sprawie konsumenci powinni składać reklamację u przedsiębiorcy.

 

Cały tekst, dostępny jest pod tym linkiem:

 

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=12422

 

Ciekawe jak zareaguje operator na niezadowolenie abonentów oraz jak odniesie się do oficjalnego stanowiska Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

- czyli polskiego urzędu antymonopolowego.

Po ponad 3-latach UOKiK nałożył karę na CP w tej sprawie.

https://biznes.interia.pl/gieldy/news/uokik-nalozyl-na-cyfrowy-polsat-dwie-kary-o-lacznej-wartosci,2640581,1844

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę.

Od tak idio..cznego uzasadnienia kary trudno spodziewać się, że nie zostanie obalone.

"Tfórczość" urzędasów nie ma granic. A to tylko psuje zasadę praworządności .

To jakby od PC+ domagać się odszkodowania bo mi utrudniają oglądanie ligi angielskie poprzez brak na liście programów kanałów ze wschodnich krajów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna kara ale skoro władza musi się ludziom podobać to trudno oczekiwać czegoś innego.Swoja droga to UEFA powinna zablokować niemieckie telewizje i zabezpieczyć prawa innych kupujących..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co się rzuca w oczy to "szybki" czas rozpatrzenia sprawy. Druga sprawa,teraz Polsat się odwoła i znów minie trochę czasu a na koniec kwota się zmniejszy lub zostanie anulowana. Sprawa się przedawni. Jedynie Polsat zabezpieczy się na przyszłość i będzie takie kanały blokował/usuwał z listy dużo wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Azar napisał:

To teraz na pewno Polsat podniesie ceny abonamentów bo przecież nie będzie dokładał ze swoich pieniędzy na karę tylko z kasy pochodzącej od klientów Cyfrowego Polsatu.

Zanim dojdzie do momentu że CP prawomocnie ma to zapłacić(a że będzie miał to bardzo wątpię) to minie tyle lat że większość zapomni o co w tym temacie chodziło.

Ps. jeśli będą podwyżki- a kiedyś muszą nadejść to będzie to wina inflacji, którą nam rządzący zaczynają serwować a nie jakiejś tam iluzorycznej kary.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Koledzy podkreślili jeszcze, że wymienione kanały niemieckie nie wchodzą w zakres żadnej usługi CP.

CP nie zablokował tych usług na dekoderach własnych  (tu reklamacja uzasadniona) tylko głównie na użyczonych.

Do ustalania listy programowej nie kolidującej z umowami klienckimi operator zawsze ma prawo.

Skarży ktoś PC+ , że nie znalazły się (do niedawna) na liście operatora kanały UHD dostępne FTA?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja sobie ponarzekam na Cyfrowy Polsat i obsługę fanpage Cyfrowego Polsatu na Facebooku. Nieładnie Cyfrowy Polsacie ukrywać posty osób, które grzecznie piszą, ale nie słodzą platformie. I jeszcze napiszę tutaj częstotliwość 11508, gdzie są TVN-y. Nie jest słabsza, tylko wymaga prawidłowego ustawienia anteny, bo podejrzewam, że zostałem zablokowany za podważanie tego stwierdzenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież Polsat podniósł operatorom kablowym koszt opłaty za paczkę swoich kanałów z dotychczasowych 0,49 Euro do 0,99 Euro i to od gniazdka abonenckiego, czyli od każdego aktywnego klienta danej kablówki nirzależnie czy on ma te kanały w pakiecie czy nie. Można się było domyślać, że sieci kablowe będą chciały te koszty przerzucić na abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Specjalista Cyfrowy Polsat Na niektórych kanałach satelitarnych błędnie zidentyfikowana jest ścieżka językowa kanałów. Za każdym razem trzeba ręcznie poprawiać mimo dostępności ścieżki angielskiej wersji językowej. Proszę o zgłoszenie do poprawy na NatGeo People, Discovery Science, Cinemax2, TNT, AXN Spin, History.

 

Dziwi też brak wyboru opcji językowej na Paramount Ch, Discovery, Animal Planet, Disckvery Historia, History2, TLC, Lifetime, Kino TV/FilmBoxach, AXN White/Black i Disney XD, gdzie na innych kanałach tych nadawców są takie opcje.

Edytowane przez truszek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...