Skocz do zawartości

Narzekamy na Polsat Box


J.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,ze temat był wielokrotnie wałkowany ale od kilku dni jakość TVP1 i TVP2 nie nadaje się do ogladania.Nigdy dotąd obraz nie był tak beznadziejny.Czu płacąc prawie 100zł za Cyfrowy(z nazwy) Polsat nie mam prawa żądać zapewnienia odpowiedniej jakośći nadawania.Za taka cenę to nic tylko uciekać do Cyfry + a jeszcze przy aktualnych promocjach świątecznych CP jest po prostu okropnie drogi i jak zwykle kiepski i zacofany technicznie.Słaba jakość dotyczy też HBO HD gdzie systematycznie gibi na krtki okres dźwięk lub pojawia się pikseloza.(antena poprawnie jest ustawiona).Zamiast Cyfrowy Posat powinien nazywać się BYLEJAKI POLSAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem HBO HD dotyczy również Cyfry+. Własnie te problemy zaczęły się po zmianach mających likwidować "duble" na Cyfrze+ i CP. Niedawno była na satkurier informacja od przedstawicieli HBO, że jakość ma sie wkrótce poprawić, ale jako na razie nie widac tej poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy byście chcieli nie dość że polsat kradnie tvp 1 i 2, to jeszcze ma to robić w dobrej jakości , nie obraził bym się jak by dołożyli w takiej jakości comedy central national geografic, paczkę canal plus, filmboksy ,spotkluby, i resztę kanałów tvp i tvn. Na jakości mi za bardzo by wtedy nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponarzekam na cenę 6 zł. za 1-en kanał HD . Według mnie kanały HD powinny być za darmo tak długo , jak długo nie poprawi się ich jakość. Ich odbiór jest tragiczny i mało co różnią się od kanałów SD FTA z Astry.

To samo dotyczy wszystkich kanałów SD nadawanych z platformy CP. Na zwykłych telewizorach odbiór jest ok. ( oglądałem u rodziców ) , ale jeżeli ktoś ma LCD lub PLAZME to jest w stanie się załamać , gdy pomyśli o wydanych pieniądzach ( na telewizor) i marnym obrazem za te pieniądze . Na niektórych kanałach mam lepszy odbiór z kablówki , chociaż i ona nie spełnia swoich wymogów .

Ciekawe czy dały by coś nasze apele do CP o poprawę jakości ich kanałów ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może chociaż założymy oddzielny temat narzekań na HBO HD :)

Jako kanał z górnej półki dodatkowo płatny powinien nas zaskakiwać - ale tylko ofertą programową i wysoką jakością obrazu

A dodatkowo zaskakuje przerwą w sygnale audio średnio do kilkanaście minut na około 15 sekund oraz chwilowymi dramatycznymi "roz[beep]uchami" obrazu, który czasem niemiłosiernie szatkuje jak niektóre włoskie kanały call-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wziąłem Cyfre+ w obecnej MEGA PROMOCJI :) Pakiet PODSTAWOWY 10 m-cy gratis, tuner PVR HD 10 m-cy gratis, C+ 13 m-cy gratis i opcje dodatkowe 5 m-cy gratis. Po rezygnacji z wszystkich dodatkowych opcji w ostatnim miesiącu, kiedy są jeszcze za darmo, średni abonament za cały okres umowy mnie wyjdzie tylko 33,21 zł :D

 

Najśmieszniejsze było to, że jak ja przez godzinę (dosłownie!) wczytywałem się w regulamin, żeby być pewnym co podpisuje i nie dostać jakichś dużych rachunków w przyszłości, w międzyczasie sprzedali 2 Cyfrowe Polsaty z umową na 29 miesięcy, tuner SD i abonament 38 zł! Nie rozumie takich klientów :) Ale widziałem, że nie mieli w ogóle rozeznania w rynku. A Panowie sprzedawcy zaczęli od tego, że w Cyfrowym Polsacie jest 6 m-cy gratis i wszystkie kanały w pierwszym miesiącu! Tylko się uśmiechałem pod nosem...

 

Poza tym Polsat mają bardzo mocno wyeksponowany. Dziwiło mnie to bardzo i nie omieszkałem zapytać, czy z Polsatu jest lepsza prowizja :) Odpowiedź była "bardzo" twierdząca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z umowy na pakiet familijny jest 70zl netto prowizji ;P

 

patrz na klientów polsatu nie tylko jak na naiwniakow, ale tez na osoby, ktore nie muszą mieć C+, pvra, hd, a chcą mieć polsaty, ktorych C+ nie ma. Czesto jest to jedyna argumentacja za CP i wystarczająca. Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że przeważa to nad naiwną promocją 6miesiecy za darmo. Prześledź ostatnie promocje w cp

17 miesiecy umowa - 1 miesiac gratis, 24 miesiace umowa - 5 miesiecy gratis, 24 miesiace umowa - 1 miesiac gratis, 24 miesiace umowa - 3 miesiace gratis, 29 miesiecy umowa - 6 miesiecy gratis. Co będzie kolejne? 29 miesiecy umowa i 1 miesiac gratis?

 

Ludzie wezmą familijny w naiwnym przekonaniu, ze jest lepiej, ze maja CP i TVNy razem za 38zł. Ale ludzie, którzy chcą czegos wiecej, chcą pvra, chcą poważnej oferty hd za grosze, chcą vod, chcą krótkiej umowy - na widok polsatu po prostu się ironicznie uśmiechają. Sam zatem rozważ czy jesteś "obiektem masowym" chcącym mieć "dobrze i tanio i wszystko", czy jesteś kimś z gustem w czymś ambitniejszym i bardziej wymagającym (pvrhd, vod, krotkoterminowiec).

 

Dla mnie osobiscie polsaty znaczą coraz mniej. na Polsacie mam juz tylko seriale i 1-2 filmy w tygodniu, przerywane 30 minutami reklam oraz durne show'y. nic z tych rzeczy mnie juz nie interesuje. Na Polsacie Sport nie mam zadnej poważnej ligi na żywo, nie mam nba, mam siatkę, której mam dosyć coraz bardziej, mam żużel którego nie trawię podobnie jak F1. Mam Polsat 2 - ktory nie puszcza kompletnie nic. Mam slabe kanaly tematyczne.

TEGO WSZYSTKIEGO MIEĆ NIE MUSZĘ. W takim wypadku, podobnie jak Ty, szukam czegoś ambitniejszego.

 

Jak juz wczesniej powiedzialem - nie wszystkich interesuje technika, a kazdy zaoszczedzony grosz.

 

U każdego da się narzekać na wszystko. Problm w tym, ze trzeba cos wybrac. A wybiera się najbardziej kuszące oferty.

Jedni skuszą się 6 miesiacami gratis nawet przy 2,5 roku umowy. Inni będą widzieli różnicę między promocją sprzed miesiaca i obecną. Analogicznie w C+ i N znajdą się tacy, którzy nie będą się w regulamin zagłębiać i podpiszą co im się podsunie. Nawet Nkowi i C+owe promocje nie są tak naprawdę promocjami tylko exponowaniem plusów i pomijaniem minusów. A to ze ktos minusów nie widzi - ktory konsultant odmowi naiwniakowi.

 

minusy cp:

- archaiczne dekodery

- prymitywne żerowanie na naiwnosci klientów poprzez tworzenie oszukańczych "zabójczych" promocji

- wydłużający się czas trwania umowy

- technologiczne 2 lata do tyłu

- dramatyczna infolinia

- procedury antyklienckie

 

nie chce mi się rozpisywać na powyższe - każdy sądzi wg własnych kryteriów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem ludzi któzy biorą teraz polsat .Moja mama ma jego w domu i wypowiada ale jeszcze musi przez 3 miesiące.Pytanie tylko co tam jest .Tam naprawde nie ma co oglądac .Polsat sport sama siatka prawie ,no moze piłkarska liga holenderksa jest jeszcze na jakimś tam poziomie ale innej pilki to tam chyba oprócz eliminacji do euro 2010 to nie ma .Branie pakietu relax mix to ja nie wiem i płacić za to w sumie prawie 60 zł na miecha .W porównaniu co sie dostaje w cyfrze .Pakiet HBO mi sie juz przejadł bo przez rok obejrzałem moze z 10 filmów .A cyfra dała mi za to umowe na 13 miesiecy na komfort+ gdzie mam dużo wiecej niż w relax mix .Kanały takie jak planete ,ale kino w polsacie mozna pomażyć a wszyskie prawie inne co są tam mam tu i dodatkowo canal+ .Nie można tego poróznwać z polsatem sport i innymi filmowymi w polsacie bo dla fana piłki to jak polonez a mereces.W cyfrze mam jeszcze mozliwość zejścia na podstawowy pakiet po 9 miesiącach .W sumie jak policzyc srednią to jak bym nie zmiejszył do podstawy to ponad 40 zł ,a jak zejde to taniej niż familijny .A polsat to chyba 95% ludzi moze miec z anteny siatkowej .Więć wybur chyba jest jeden.Wiadomo jaki.Mam jeszcze możliwość wyłączyc canal+ na ostatni miesiąć żeby nie płacić.

 

edit: Dodam jeszcze że byłem dzis w tesco w Olsztynie .Jest tam punk dystybucji Polsatu i stało w kolejce ze 2 osoby bo jedną obsugiwal .Więc reklama polsatu robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP w ogóle się nie rozwija tylko stoi w miejscu. Promocje mają beznadziejne na chwilę obecną i w grudniu wydaje mi się, że Cyfra zyska o wiele więcej nowych abonentów. Mają taką promocję teraz, że mucha nie siada - przez pół roku za darmo Filmboxy i HBO a do tego przez 13 miesięcy paczka CANAL+ ! Jak to się mówi - tylko głupi by nie wziął i wybrał jakąś inną platformę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwicie że stanął w miejscu?? Umoczyli kasę telefonii komórkowej, która generuje straty więc brak kasy na postęp techniczny i programowy. Poczekam na dalszy rozwój wypadków i pożegnam się z CP. Choć jestem ich abonentem od 8 lat i przejdę do innego operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...