Skocz do zawartości

Kanały Paramount Global za granicą (dawne ViacomCBS)


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ok, ale imo gorsza od naszej. Przede wszystkim przez fakt, że półprzezroczyste logo jest chyba tylko na początku i na końcu utworu, a u nas na szczęście na odwrót. Reszta okej, dość estetyczna a ta belka jest w gruncie rzeczy nawet lepsza (choć trochę nieczytelna), nasza jest trochę "na odwal się" i nie pasuje do reszty oprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci zegar w czasie reklam? Żeby jakiś " inteligentny inaczej " pomylił go z licznikiem reklam i zrozumiał, że jest 21:59 do końca reklam ? :D :D

Racja, o tym nie pomyślałem. :-D

 

Nie, nie, nie. Obecna oprawa VH1 ITALIA, jest słaba. Nie przebije wcześniejszej.

Obawiam się, że wkrótce taka pojawi się na pozostałych wersjach VH-1. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście nie rozumiem tej idiotycznej obecności zegara na kanałach muzycznych. Co zresztą lubią też praktykować Francuzi.

Poniekąd ma to sens, ponieważ oglądając muzyczne stacje, dużą cześć osób nie ogląda teledysków, tylko słucha muzyki w tle i spojrzy od czasu do czasu która jest godzina bez potrzeby podświetlania telefonu czy szukania pilota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nic nowego. W Stanach Zjednoczonych VH1 już od paru lat jest kanałem rozrywkowym, a nie muzycznym. Podobnie tamtejszy MTV2, który kiedyś był kanałem z muzyką rockową. To samo będzie na pewno na pozostałych rynkach, w których nadaje VH1.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic - na tematy innych grup można zrobić nowy wątek albo dokleić np. do Sky.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co zamykać coś co przynosi niemałą kasę? :D

 

Prędzej połączy się ponownie z CBS, bo taka oferta padła, a kiedyś w przeszłości CBS Corporation i Viacom tworzyli już właśnie jeden koncern. Obecnie łączy ich jeden duży udziałowiec, czyli National Amusements, który ma po 80% w obu firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 maja VH1 UK stanie się śmietnikiem podobnym do głównego MTV... :/

 

https://tvforum.uk/tvhome/vh1-entertainment-channel-43547/

Vh1 European już kiedyś był kanałem z tym śmietnikiem. Wycofali się. Ciekawe czy znowu w to wejdą. Edytowane przez strowger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...